Piękne, klimatyczne miejsce. Wszędzie czysto i pachnąco. Przemiła gospodyni wita gości domowym ciastem. Gdybym mogła dałabym sześć gwiazdek.
Zdjęcia
Opinie
-
Bożena R. ★★★★★
-
Klaudia Ceglarz ★★★★★
Wynajęliśmy domek dla całej naszej rodziny i znajomych z okazji naszego wesela, które odbywało się w okolicy, i nie mogliśmy trafić lepiej! Obsługa domku była przemiła, niezwykle pomocna i elastyczna - naprawdę czuliśmy się zaopiekowani na każdym kroku. Gościnność właścicieli jest nie do opisania, widać, że wkładają całe serce w to miejsce! Sam domek był perfekcyjnie czysty, zadbany i w pełni wyposażony we wszystkie niezbędne rzeczy, dzięki czemu niczego nam nie brakowało.
-
Nikola Z ★★★★★
Ciche i spokojne miejsce, zadbanie i czystość utrzymane w świetnym porządku. Pokoje świetne oraz właścicielka przemiła i sympatyczna kobieta. W skrócie świetne miejsce, polecam każdemu i nie żałuję przyjazdu tutaj. Idealne miejsce do zrelaksowania się oraz wypoczynku.
-
Sylwia Łukaszewicz ★★★★★
To miejsce jest PRZEMAGICZNE- urokliwe, w cichym miejscu zdala od zgiełku; pokoje czyste, schludne i totalnie klimatyczne - takie z "duszą". Świetny kontakt z właścicielką, która jest przemiłą osobą. Dawno już na wyjeździe nie czułam się tak dobrze ugoszczona. POLECAM!
-
Sebastian Szymborski ★★★★★
Super miejsce i sympatyczna pani właścicielka. Śniadanko na specjalne życzenie, nie brakowało niczego. Wszędzie bardzo czysto i pachnąco. Polecam serdecznie
-
lena wrobel ★★★★★
Cudne, klimatyczne miejsce jeśli chcesz odpocząć od zgiełku miasta. Cisza i spokój jeśli wśród gości nie ma wrzeszczących dzieci. Mogą się trafić, bo dla młodych gości niemal w każdym miejscu czekają jakieś atrakcje. Ja miałam szczęście. Spędziłam fantastyczny weekend, naładowałam akumulatory. Przemiła właścicielka. Ponieważ wieczór był chłodny specjalnie włączyła ogrzewanie, a rano dostałam przepyszne domowe ciasto. W moim mini apartamencie, na stoliku czekały pięknie pachnące konwalie. Super wyposażona kuchnia. Lodówka, płyta ceramiczna, czajnik i ekspres do kawy. Naczynia, sztućce, garnki, filiżanki, kubki czyli wszystko co może się przydać, aby przygotować i zjeść proste posiłki. Nie bardzo miałam chęć na gotowanie więc Pani Marylka poleciła miejsce skąd dowieziono pyszny posiłek. Wygodne łóżko, komoda na ubrania, wieszak i stojak na buty. Książki!!! Łazienka z prysznicem i ręcznikami oraz suszarka do włosów. Na zewnątrz piękny ogród, leżaki,stoliki, krzesła, ława, a nawet grill. Było mi tak dobrze, że chętnie zostałabym na dłużej. Z pewnością wrócę jeśli tylko będzie okazja. Bardzo dziękuję
-
Michał Denysenko ★★★★★
Piękne i wygodne miejsce, bardzo uczynni gospodarze. Polecam dla rodzin z dziećmi! Aha, przepyszne ciasto na powitanie też nie jest bez znaczenia ^^
-
Robert Grzeszczyk ★★★★★
Sympatyczni gospodarze. Kwatera dobrze wyposażona - ale przydałaby się jeszcze mikrofalówka. Wspaniała lokalizacja w pobliżu Pszczyny. Doskonały punkt wypadowy w Beskidy i Śląsk. W pobliżu stacja PKP.
-
Beata ★★★★★
Przywitanie właścicielki pensjonatu ciastem własnego wypieku daje wrażenie, że każdy jest wyjątkowym gościem. Byłam po wrażeniem. Pokoje czyste, przestronny aneks kuchenny. Polecam.
-
Ewa Runowska ★★★★★
Jedno z najwspanialszych miejsc noclegowych w jakich byłam! Piękne, klimatyczne, przytulne wnętrza. Czysto i ciepło. Cicho...cudownie cicho i ciemno w nocy i dzięki temu spało się rewelacyjnie. Gospodarze przyjaźni, serdeczni i wyjątkowi. Co tu dużo mówić- zakochałam się w tym miejscu! Polecam z całego serca!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Jadą Goście?
Jadą Goście znajduje się przy Magnolii 12, 43-211 Piasek, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Jadą Goście?
Można skontaktować się z Jadą Goście pod numerem +48 662 282 716
Jak można dotrzeć do Jadą Goście?
Do Jadą Goście można dotrzeć, korzystając z poniższego linku