Opinie

  1. Bożena R. ★★★★★

    Piękne, klimatyczne miejsce. Wszędzie czysto i pachnąco. Przemiła gospodyni wita gości domowym ciastem. Gdybym mogła dałabym sześć gwiazdek.

  2. Klaudia Ceglarz ★★★★★

    Wynajęliśmy domek dla całej naszej rodziny i znajomych z okazji naszego wesela, które odbywało się w okolicy, i nie mogliśmy trafić lepiej! Obsługa domku była przemiła, niezwykle pomocna i elastyczna - naprawdę czuliśmy się zaopiekowani na każdym kroku. Gościnność właścicieli jest nie do opisania, widać, że wkładają całe serce w to miejsce! Sam domek był perfekcyjnie czysty, zadbany i w pełni wyposażony we wszystkie niezbędne rzeczy, dzięki czemu niczego nam nie brakowało.

  3. Nikola Z ★★★★★

    Ciche i spokojne miejsce, zadbanie i czystość utrzymane w świetnym porządku. Pokoje świetne oraz właścicielka przemiła i sympatyczna kobieta. W skrócie świetne miejsce, polecam każdemu i nie żałuję przyjazdu tutaj. Idealne miejsce do zrelaksowania się oraz wypoczynku.

  1. Sylwia Łukaszewicz ★★★★★

    To miejsce jest PRZEMAGICZNE- urokliwe, w cichym miejscu zdala od zgiełku; pokoje czyste, schludne i totalnie klimatyczne - takie z "duszą". Świetny kontakt z właścicielką, która jest przemiłą osobą. Dawno już na wyjeździe nie czułam się tak dobrze ugoszczona. POLECAM!

  2. Sebastian Szymborski ★★★★★

    Super miejsce i sympatyczna pani właścicielka. Śniadanko na specjalne życzenie, nie brakowało niczego. Wszędzie bardzo czysto i pachnąco. Polecam serdecznie

  3. lena wrobel ★★★★★

    Cudne, klimatyczne miejsce jeśli chcesz odpocząć od zgiełku miasta. Cisza i spokój jeśli wśród gości nie ma wrzeszczących dzieci. Mogą się trafić, bo dla młodych gości niemal w każdym miejscu czekają jakieś atrakcje. Ja miałam szczęście. Spędziłam fantastyczny weekend, naładowałam akumulatory. Przemiła właścicielka. Ponieważ wieczór był chłodny specjalnie włączyła ogrzewanie, a rano dostałam przepyszne domowe ciasto. W moim mini apartamencie, na stoliku czekały pięknie pachnące konwalie. Super wyposażona kuchnia. Lodówka, płyta ceramiczna, czajnik i ekspres do kawy. Naczynia, sztućce, garnki, filiżanki, kubki czyli wszystko co może się przydać, aby przygotować i zjeść proste posiłki. Nie bardzo miałam chęć na gotowanie więc Pani Marylka poleciła miejsce skąd dowieziono pyszny posiłek. Wygodne łóżko, komoda na ubrania, wieszak i stojak na buty. Książki!!! Łazienka z prysznicem i ręcznikami oraz suszarka do włosów. Na zewnątrz piękny ogród, leżaki,stoliki, krzesła, ława, a nawet grill. Było mi tak dobrze, że chętnie zostałabym na dłużej. Z pewnością wrócę jeśli tylko będzie okazja. Bardzo dziękuję

  1. Michał Denysenko ★★★★★

    Piękne i wygodne miejsce, bardzo uczynni gospodarze. Polecam dla rodzin z dziećmi! Aha, przepyszne ciasto na powitanie też nie jest bez znaczenia ^^

  2. Robert Grzeszczyk ★★★★★

    Sympatyczni gospodarze. Kwatera dobrze wyposażona - ale przydałaby się jeszcze mikrofalówka. Wspaniała lokalizacja w pobliżu Pszczyny. Doskonały punkt wypadowy w Beskidy i Śląsk. W pobliżu stacja PKP.

  3. Beata ★★★★★

    Przywitanie właścicielki pensjonatu ciastem własnego wypieku daje wrażenie, że każdy jest wyjątkowym gościem. Byłam po wrażeniem. Pokoje czyste, przestronny aneks kuchenny. Polecam.

  1. Ewa Runowska ★★★★★

    Jedno z najwspanialszych miejsc noclegowych w jakich byłam! Piękne, klimatyczne, przytulne wnętrza. Czysto i ciepło. Cicho...cudownie cicho i ciemno w nocy i dzięki temu spało się rewelacyjnie. Gospodarze przyjaźni, serdeczni i wyjątkowi. Co tu dużo mówić- zakochałam się w tym miejscu! Polecam z całego serca!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Jadą Goście?

Jadą Goście znajduje się przy Magnolii 12, 43-211 Piasek, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Jadą Goście?

Można skontaktować się z Jadą Goście pod numerem +48 662 282 716

Jak można dotrzeć do Jadą Goście?

Do Jadą Goście można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements