Opinie

  1. Albert Piskorz ★★★☆☆

    No żeby się przespać - spoko. Ale reszta pozostawia dużo do życzenia. Szczególnie "ciepła" woda pod prysznicem który wygląda lekko mówiąc "szaro". No ale do przeżycia jedną noc - da się. Obsługa z angielskim na bakier niestety

  2. Marcin Rogowski ★☆☆☆☆

    Już nigdy tam nie zawitam w lipcu płaciłem 120zl za dobę a jak w sierpniu przyjechałem ponowie za dobę płaciłem 160zl za dwa dni mnie wyniosło 320zł. Bateria do wymiany w prysznicach w pokoju się nadaje...

  3. Ola Zyla ★☆☆☆☆

    Najgorsze miejsce jakie może być do spania. Gdy wejdzie się do pokoju smród, brudne ściany , plamy na dywanie, wszędzie czuć papierosy. A wszędzie ze na terenie obiektu zakaz palenia , są tam ludzie którzy nie maja gdzie mieszkać i mieszkają tam przechodząc korytarzem były otwarte drzwi do kilku mężczyzn którzy palili papierosy i popijali alkochol. Wchodząc do środka pan który był na recepcji był bardzo nie miły i dał tabliczkę „zaraz wracam” a był na schodach i widział ze weszliśmy zamiast obsłużyć nas i iść w swoich sprawach na piętra. Wszędzie kurz za łóżkiem pod łóżkiem brak szafy szafki na ubrania …Jedynie czysta pościel ale spać przy ścianach dotykając ich jak dla dzieci oraz dorosłych i starszych koszmar …. Lokalizacja chujowa brak dojazdu taksówek lub boltow. Dla osób bez swojego samochodu. Łazienka aż strach pomyśleć grzyb, na desce to aż strach usiąść żeby sie załatwić brak podzielności wc dla kobiet i wc dla mężczyzn w toaletach brudno i śmierdząco. Miejsce nie godne polecenia i w tej cenie.

  1. Mateusz Blotko (Bloder) ★★★★★

    Miejsce na prawie godne uwagi oraz polecenie. Wchodząc raz człowiek wieku, że na pewno tam wróci!:) Polecam

  2. katarzyna pod ★★★☆☆

    Hmmm może nie było suuper ale 3 gwiazdki musza starczyć

  3. Karolina Kujawa ★☆☆☆☆

    Bardzo brudno, do podłogi można się przykleić, niezmieniona pościel. Wyjechaliśmy dzień wcześniej, bo strach było się tam myć po raz kolejny.

  1. Bartosz Prokopiński ★☆☆☆☆

    • Oszukani na pieniądze, inna cena przy rezerwacji kilka miesięcy wcześniej (240 zl) a przy przyjeździe ( cena 320 zl i tak wynegocjowana bo Pan policzył sobie 360 zł) • Niemiła obsługa (pytania nie na miejscu i bardzo nietrafione komentarze) • Stan ośrodka pozostawia wiele do życzenia ( wszedzie unosi się zapach wilgoci i papierosów, brud ) Nie polecam

  2. Łukasz Broda Mitura ★☆☆☆☆

    Dramat! Za pokój 3 osobowy 250 złotych w takich warunkach? To jakiś żart... może połowa to była by uczciwa cena. Pokój brudny, ściany wręcz czarne od brudu i dymu tytoniowego. Ręczniki? To jakaś ścierką od podłogi albo coś. Łazienka brudna, pieśń na fugach i silikonie. Ciepła woda pod prysznicem ale w umywalce już nie. Ja rozumiem, że pokoje gościnne to nie hotel ale to jest już jakaś przesada.

  3. Mykola Vasylyk ★☆☆☆☆

    Z góry mówię, że to nie jest hostel, ale fałszywe zdjęcia, bo to jest akademik, w którym mieszkają wszyscy, którzy są zbyt leniwi, by szukać czegoś lepszego. Lokalizacja jest prawie na obrzeżach miasta iw okolicy, w której lepiej nie chodzić wieczorem. Wygląd nie jest zły, a potem czapka. Komendant długo czekał, koszt noclegu 40 zł. Pokazałem pokój numer 40, nie ma czystego łóżka, pod kanapę wyciągnąłem poduszkę, myślę, że gdyby było lato, to lepiej spędzić noc na dworze. Nie ma ciszy nocnej, bo komendant nie może nic zrobić pijanym, niedorozwiniętym, niedorozwiniętym ludziom. I słyszeli hałas do pierwszej godziny w nocy Pokój jest straszny, brudny, są ślady na ścianach, nie ma gdzie położyć rzeczy, uratowali, lepiej postawić 4 łóżka niż szafę. W pokoju były tylko dwa gniazdka i były zajęte. Nigdy nie znalazłem prysznica ani łazienki i kuchni i nigdzie nie jest napisane. A ubikacji lepiej nie szukać bo to horror brudu, popiołu, smrodu, a tu chyba dawno nie było czystości, nie było ciepłej wody w kranie. Znalazłem gniazdko na drugim piętrze, a tam była taka okropna sofa, a neandertalczycy malowali stopami ścianę naprzeciwko. Dawno nie widziałem takiego szczęścia. Nie polecam. Lepiej jechać do Gliwic na nocleg bo w Katowicach jest drogo, a tu tanio takie szczęście.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pokoje gościnne Saritas?

Pokoje gościnne Saritas znajduje się przy Wolnego 14, 40-857 Katowice, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pokoje gościnne Saritas?

Można skontaktować się z Pokoje gościnne Saritas pod numerem +48 503 952 632

Jak można dotrzeć do Pokoje gościnne Saritas?

Do Pokoje gościnne Saritas można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements