Opinie

  1. Jakub L ★★★★★

    Impreza Andrzejkowa na najwyższym poziomie, wraz z naszą całą paczką bawiliśmy się świetnie. Widzieliśmy również kilka opinii negatywnych że dj był za głośny że nie puścił jakiejś piosenki ble ble ble, nie rozumiem co z dzisiejszymi ludźmi się dzieje szok. Może zapomnieli że przyszli na zabawę ? kontem oka widzieliśmy że dj starał się dogodzić każdemu ale przy 500 osobach no myślę że się nie da. Z naszej strony oczywiśćie było Mega fajnie, fajnie że było różnorodność muzyczna, dla każdego do potańczenia, fajnie zabawiali, Panowie dje też fajnie to zorganizowali że wychodzili do gości i śpiewali, Cały parkiet non stop był pełny. My jesteśmy spełnieni. Co do hotelu, piękny wystrój, jedzonko smaczne i dużo, lokal czyściutki, dodatkowa atrakcja Fotobudka ze sztuczną inteligencją też super. Polecamy i na pewno nie raz wrócimy. Pozdrawiam

  2. Monika Ligęcka ★★★★☆

    Lokal pod kątem imprezy Andrzejkowej w porządku. Kilkaset osób, ale obsługa dobrze zorganizowana i miła. Jedzenie smaczne i pod dostatkiem. Odjęłam gwiazdkę za DJa (powinnam więcej). Nie rozumiem jak lokal takiej renomy mógł zatrudnić takiego DJa?? Wybrałam imprezę z Djem, więc chciałam oryginalną muzykę a nie wydzieranie się do mikrofonu, że uszy puchną (bo śpiewem nie można tego nazwać). Bardzo męczące to było.

  3. Kamil Kasiakornelka ★★☆☆☆

    Jesteśmy aktualnie na Andrzejkach ogólnie wszystko ok ale Dj Puchar to porażka!!! Gość gra piosenki tragiczne nie wiadomo czy tańczyć czy śmiać się ,przerwy ponad pół godziny.Jest tyle fajnych piosenek a ten puszcza chu... wie co powtarza piosenki kilka razy ,przejście między piosenkami masakra głośno aż uszy puchną .....

  1. Michal Wdowiak ★★★★★

    Wczorajszy obiad 9.11 2025 (pierwsza wizyta) w restauracji smakował wyśmienicie. Rosół najlepszy jaki mogłem w różnych restauracja już spróbować. Drugie danie Devolay z puree ziemniaczane i surówka mistrzowski smak i wykonanie. Obsługa bardzo miła i uprzejma, a kucharz w waszej restauracji jest bardziej cenniejszy niż złoto. Jeszcze nie raz zawitam.

  2. Anna Mieszkowska ★★★★★

    Wracając z urlopu, szukając miejsca po drodze na obiad, przypadkiem trafiliśmy na restaurację w Hotelu Garbów. Pomimo odbywających się przyjęć komunijnych i dla nas znalazło się miejsce. Bardzo miła obsługa, naprawdę smaczne jedzenie (duuuże porcje), ceny przystępne i adekwatne do jakości serwowanych dań, nowoczesny wystrój. Po przeczytaniu innych opinii zaczęliśmy się poważnie zastanawiać czy właśnie nie trafiliśmy na swoje miejsce na organizację ślubu/ weselnego obiadu. Zobaczymy :)

  3. M D ★★★★★

    Polecam to miejsce do organizacji imprez okolicznościowych. Przyzwoita cena w porównaniu z sąsiadującymi lokalami. W ofercie dużo przystawek, obiad i dwa dania ciepłe, ciasta, owoce (czego inne lokale nie oferowały w ramach podobnych cen), żadnych korkowych czy innych ukrytych kosztów. Nawet mała liczba gości nie stanowiła problemu dla lokalu. Obsługa w trakcie imprezy dbała, by niczego nie brakowało, a puste butelki czy brudne talerze nie stały na stołach. Mam nadzieję, że skorzystam z usług tego lokalu przy jakiejś okazji raz jeszcze!

  1. Leszek Wieteczka ★★★★★

    Pyszne jedzenie , cisza , spokój . Miła obsługa . Pokoje czyste , zadbane bo z tego co widzę to chyba nowe . Wrócę na pewno gdy będę musiał nocować koło Lublina

  2. Tomasz Walczyk ★★★★★

    Byliśmy w hotelu na zorganizowanej imprezie walentynkowej. Skorzystaliśmy również z pokoju w hotelu. W pokoju hotelowym jest czysto schludnie i bardzo przestrzennie. Łazienki bardzo duże, całość robi wrażenie. Pyszne jedzenie, piękny hotel - zarówno w środku jak i na zewnątrz. Żyrandole w wejściu robią "wow". Przy hotelu jest duży parking. W tym samym budynku znajduje się restauracja, w której można zamówić coś do zjedzenia, np śniadanie, obiad ... Dojazd bardzo wygodny, położony blisko drogi ekspresowej. Gorąco wszystkim polecam nie tylko na rodzinny obiad, ale również na imprezy okolicznościowe.

  3. Kuba Mela ★★★★★

    Byłam tam na kolacji, pyszne jedzenie, pięknie podanie, sympatyczna obsługa. Byliśmy z rodziną i przyjaciółmi na balu sylwestrowym 2022/23 lokal piękny, obsługa super, jedzenie dobre, fajnie zorganizowane, oprócz muzyki, rodzaj (rzecz gustu) ale głośność nie dostosowany do sal, nie dało się rozmawiać przy stol, trzeba było krzyczeć, to nie jest czepianie się, rozumiem jaka to impreza, ale momentami nie do wytrzymania.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel & Restauracja GARBÓW?

Hotel & Restauracja GARBÓW znajduje się przy Warszawska 135, 21-080 Garbów, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel & Restauracja GARBÓW?

Można skontaktować się z Hotel & Restauracja GARBÓW pod numerem +48 661 933 135

Jak można dotrzeć do Hotel & Restauracja GARBÓW?

Do Hotel & Restauracja GARBÓW można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements