Opinie

  1. Rafał Guch ★★★☆☆

    Patelnia frotte z szarpany indykiem 47 zł - Mix świeżych warzyw, gdzie on jest. Dali dwa plasterki ogórka zielonego trzy kawałki pomidorka koktajlowego. Toagiatele szpinakowe to cztery krewetki i za to 63 zł, zdzierstwo. Dotego samoobsluga słabe to miejsce. Ceny jak w super restauracji a dają ci biperek. Nie zapomnij odnieść naczyń. A może jeszcze mam pomyć? Pozdrawiam Plus mają za smak

  2. Izabela Poruszek ★☆☆☆☆

    Jestem zdegustowana smakiem tej pizzy. Stoły nie są posprzątane po poprzednich klientach, nie ma gdzie usiąść. Kelner przyniósł sama pizzę, bez sztućców, serwetki i talerzy. Ciasto jak kartka papieru, kruche, co widać na zdjeciu. Pizzy nie da się jeść sztućcami, które z resztą sami przynieśliśmy. Nie nazwałabym tego w ogóle pizza. Szkoda wydanych pieniędzy. Nie dość że się nie najedlismy, to jeszcze straciliśmy smak na jedzenie. Nawet sos za 6zl nie uratował tego "dania".

  3. Anna Policha ★☆☆☆☆

    Z znajomymi zamawialiśmy w tym samym czasie pizzę ... Koleżanką dostała pół godz wcześniej my półgodzinny później po wcześniejszym upomnieniu się czy pizza wg jest . Pani która obsługiwała bar bardzo zdziwiona. Pizze podała przez bar bo za daleko do stolika miała w środku .:/ (Brak kogo kolejek przy barze w tym czasie ) Oczywiście pizza zimna jakby stała pół godz na kuchni ... Jakby nie to że dzieci były już głodne mielibyście państwo zwrot ... Sos czosnkowy hmmm jak tam czosnek ogólnie jest to chyba jeden ząbek ani to przyprawione bez smaku . Ubikacja lepiej wyglądają na dworcu niż u państwa . Smród... Brak papieru .. ręczników również . Jakbym weszła z parku to chyba za te 5 zł które państwo chcą pobierać najpierw kazałbym posprzątać .

  1. Dawid ★☆☆☆☆

    Bardzo długi czas oczekiwania, małe porcje, droga, a w smaku po prostu ok.

  2. Andrew K ★☆☆☆☆

    To bylo rok temu. Januszex - co to oznacza? Siedzisz sobie, pijesz piwo, zamawiasz kolejny drink i w momencie gdy konczy sie impreza zostajesz zaatakowany w bardzo pretensjonalny sposob ze chcesz zamowic kolejnego drinka. Zachecam bardzo wlascicielke by znalezc dobry kurs customer service. Litosci...

  3. Anastasiia Shevtsova ★☆☆☆☆

    Przyszedliśmy na Walentynki ok. 19. Za jakieś 10 minut siedzenia kelner nie dał rady podejść i powiedzieć COŚ. Chociaż ODRAZU po naszym wyjsciu poszedł sprzątać stoliki. Głowny dramat jest w tym że długo płanowaliśmy tutaj przyjść. Dziękuje za niesamowitą kolacje na Walentynki. ODRADZAM!!!

  1. Kamil Sadzik ★★★★★

    Całkiem przyjazne miejsce które jest w stanie pomieścić naprawdę duże grupy znajomych. Pizza naprawdę smaczna no i czerny kozel, warto odwiedzić będąc w Parku Śląskim

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pub & Pizzeria Róża?

Pub & Pizzeria Róża znajduje się przy Różana 1, 41-500 Chorzów, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pub & Pizzeria Róża?

Można skontaktować się z Pub & Pizzeria Róża pod numerem +48 501 861 010

Jak można dotrzeć do Pub & Pizzeria Róża?

Do Pub & Pizzeria Róża można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements