Opinie

  1. Celina Olma ★★★★★

    Serdecznie polecam restauracje ARTUR Oświęcim Broszkowice . Dzięki Wam miałam cudowną imprezę urodzinową Wszystko było wspaniałe,pyszne,goście byli zachwyceni a ja szczęśliwa że,mogłam ich zaskoczyć dzięki Waszym przygotowaniem oraz miłą i sprawną obsługą.Jeszcze raz dziękuję i polecam.

  2. Adrianna Odulińska ★★★★★

    Zatrzymaliśmy się w hotelu na jedną dobę. Właściciel i obsługa hotelu bardzo mili i pomocni. Hotel położony przy głównej drodze, ale dookoła duży plac, parking, miejsce na odpoczynek. Hotel jak i sam apartament czysty i stylowy. Pyszne śniadanie, wszystko świeże i ładnie podane.

  3. Kaja Brzozowska ★★★★★

    Dziękujemy pięknie za organizację wesela. Pyszne jedzenie, miła i szybka obsługa. Sala zrobiła bardzo duże wrażenie. Właściciele stanęli na wysokości zadania aby układ sali wyglądał tak jak sobie tego zażyczyliśmy. Piękny Ogródek, świetna lokalizacja. W ofercie właściciele mają również usługę słodkiego stołu - wszystko czego potrzebujecie znajdziecie w jednym miejscu. Na pewno wrócimy

  1. Basie Ńka ★★★★★

    W hotelu zatrzymaliśmy się na 1 noc. Hotel i pokoje czyste, jednak nie było żadnych żeli pod prysznic, nie ma tam na miejscu obsługi ani jedzenia ale posiłki można zjeść w pobliskich barach/restauracjach

  2. Przemek ★★★☆☆

    W domkach nie działa wciąganie wody przez prysznic, trzeba wołać obsługę żeby przeczyściła odpływ. A bez tego to domek wygodny, dużo miejsca. Bardzo przytulne apartamenty a pokoje hotelowe gorsze i brak dobrego kuchennego wyposażenia

  3. BrightCookieZek ★★★☆☆

    Obsługa rozlała rosół, kotlet w środku połowicznie surowy, jedzenie ogólnie średnie. Jedynie deser w postaci lodów był dobry.

  1. Wiktor Wit ★☆☆☆☆

    Podzielę się wrażeniami, dokonałem rezerwacji po 10 min. dostaję wiadomość że rezerwacja zostaje odwołana... Powód odwołania " mało rezerwacji". Nie polecam.

  2. Marek SpodBiedry ★★★★★

    Pokoje czyste, zadbane i przytulne. Jedzenie wyśmienite, schabowy idealnie doprawiony i usmażony, ziemniaki ugotowane i przyprawione, rosołek idealny. Polecam jak ktoś jest w pobliżu.

  3. Tomasz Michniewicz ★☆☆☆☆

    W dziwniejszym hotelu w życiu nie byłem. Nie widziałem się ani z recepcją, ani obsługą, ani właścicielem. W hotelach nigdy nie brakuje ręczników, tutaj natomiast dostaliśmy tylko jeden ręcznik. Dobrze, że wzięliśmy swój. Nie wspomnę już o braku mydła, szamponu i papieru toaletowego. Jeśli będziecie odwiedzać kiedykolwiek ten hotel, weźcie te rzeczy ze sobą.

  1. Krystian Bielecki ★★☆☆☆

    Klimatyzacji brak, cena wysoka, właściciel z nastawieniem na piniędze. Hotel ma ładne wykończenie, i to wszystko co posiada. Dla 3 osob jeden szampon jednorazowy w pokoju to chyba jakaś kpina. Cena wysoka/ jakość obsługi niska. Nie polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel Artur?

Hotel Artur znajduje się przy Zgodna 1G, 32-600 Oświęcim, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel Artur?

Można skontaktować się z Hotel Artur pod numerem +48 603 691 719

Jak można dotrzeć do Hotel Artur?

Do Hotel Artur można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements