Serdecznie polecam restauracje ARTUR Oświęcim Broszkowice . Dzięki Wam miałam cudowną imprezę urodzinową Wszystko było wspaniałe,pyszne,goście byli zachwyceni a ja szczęśliwa że,mogłam ich zaskoczyć dzięki Waszym przygotowaniem oraz miłą i sprawną obsługą.Jeszcze raz dziękuję i polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Celina Olma ★★★★★
-
Adrianna Odulińska ★★★★★
Zatrzymaliśmy się w hotelu na jedną dobę. Właściciel i obsługa hotelu bardzo mili i pomocni. Hotel położony przy głównej drodze, ale dookoła duży plac, parking, miejsce na odpoczynek. Hotel jak i sam apartament czysty i stylowy. Pyszne śniadanie, wszystko świeże i ładnie podane.
-
Kaja Brzozowska ★★★★★
Dziękujemy pięknie za organizację wesela. Pyszne jedzenie, miła i szybka obsługa. Sala zrobiła bardzo duże wrażenie. Właściciele stanęli na wysokości zadania aby układ sali wyglądał tak jak sobie tego zażyczyliśmy. Piękny Ogródek, świetna lokalizacja. W ofercie właściciele mają również usługę słodkiego stołu - wszystko czego potrzebujecie znajdziecie w jednym miejscu. Na pewno wrócimy
-
Basie Ńka ★★★★★
W hotelu zatrzymaliśmy się na 1 noc. Hotel i pokoje czyste, jednak nie było żadnych żeli pod prysznic, nie ma tam na miejscu obsługi ani jedzenia ale posiłki można zjeść w pobliskich barach/restauracjach
-
Przemek ★★★☆☆
W domkach nie działa wciąganie wody przez prysznic, trzeba wołać obsługę żeby przeczyściła odpływ. A bez tego to domek wygodny, dużo miejsca. Bardzo przytulne apartamenty a pokoje hotelowe gorsze i brak dobrego kuchennego wyposażenia
-
BrightCookieZek ★★★☆☆
Obsługa rozlała rosół, kotlet w środku połowicznie surowy, jedzenie ogólnie średnie. Jedynie deser w postaci lodów był dobry.
-
Wiktor Wit ★☆☆☆☆
Podzielę się wrażeniami, dokonałem rezerwacji po 10 min. dostaję wiadomość że rezerwacja zostaje odwołana... Powód odwołania " mało rezerwacji". Nie polecam.
-
Marek SpodBiedry ★★★★★
Pokoje czyste, zadbane i przytulne. Jedzenie wyśmienite, schabowy idealnie doprawiony i usmażony, ziemniaki ugotowane i przyprawione, rosołek idealny. Polecam jak ktoś jest w pobliżu.
-
Tomasz Michniewicz ★☆☆☆☆
W dziwniejszym hotelu w życiu nie byłem. Nie widziałem się ani z recepcją, ani obsługą, ani właścicielem. W hotelach nigdy nie brakuje ręczników, tutaj natomiast dostaliśmy tylko jeden ręcznik. Dobrze, że wzięliśmy swój. Nie wspomnę już o braku mydła, szamponu i papieru toaletowego. Jeśli będziecie odwiedzać kiedykolwiek ten hotel, weźcie te rzeczy ze sobą.
-
Krystian Bielecki ★★☆☆☆
Klimatyzacji brak, cena wysoka, właściciel z nastawieniem na piniędze. Hotel ma ładne wykończenie, i to wszystko co posiada. Dla 3 osob jeden szampon jednorazowy w pokoju to chyba jakaś kpina. Cena wysoka/ jakość obsługi niska. Nie polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel Artur?
Hotel Artur znajduje się przy Zgodna 1G, 32-600 Oświęcim, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel Artur?
Można skontaktować się z Hotel Artur pod numerem +48 603 691 719
Jak można dotrzeć do Hotel Artur?
Do Hotel Artur można dotrzeć, korzystając z poniższego linku