Bardzo miła obsługa. Pizza mega dobra Szybko wszystko podane. Tiramusu dobre. Klimat fantastyczny Polecam
Zdjęcia
Opinie
-
M. H ★★★★★
-
A Y ★★☆☆☆
Zamówiłam tiagatelle norma i zawiodłam się całkowicie. Sos zjadliwy, bakłażanu prawie wcale tam nie było,pomidorki koktajlowe nawet nie były pokrojone a zamiast parmezanu zwykły roztopiony ser. Obsługa nie umiała zrozumieć, że dowóz dotyczybulicy beż numeru - igridkow działkowych.
-
Klaudiaa Aa ★☆☆☆☆
Zamówiliśmy 2 pizze z odbiorem osobistym i jedna z nich była niedopieczona. W warunkach domowych musieliśmy ją dopiec, gdyż była niejadalna. Tym większe moje rozczarowanie, gdyż od lat uwielbiałam pizze w Vivie. Dołączam zdjęcie poniżej.
-
Dawid ★★★★★
W Vivie jedliśmy już wiele razy :) lokal cały czas trzyma wysoki poziom. Pizza bardzo dobra, składniki na pizzy również :) Polecam pyszna lemoniadę cytrynową lub mango (do wyboru) oby dwie bardzo dobre. :)
-
Mirka Górny (Babcia Mirka) ★★★★★
Wpadłam do tej restauracji przypadkiem z grupką swoich koleżanek. Pierwsze co rzuca się w oczy to piękny wygląd restauracji oraz uśmiechnięta obsługa. Zamówiłyśmy dwie średnie pizzę oraz znany złocisty trunek. Jedzenie było ciepłe i bardzo smaczne. Pizza ładnie podana na cienkim cieście. Dodatkowym atutem (ale to moja skromna opinia) była muzyka w lokalu, która umilała spędzenie czasu w gronie znajomych. Uważam, że restauracja zasługuje na mocne 5 gwiazdek plus szóstą za szybkie przygotowanie Myślę, że będę wpadać tu częściej ale już nie przypadkiem.
-
Tomasz Organista ★★★★★
Przychodziłem do tej restauracji jak miałem 20 lat na bułeczki serowe i pizzę. Pamiętałem ten smak od lat. Dzisiaj mam już trochę więcej lat ale smak się nie zmienił. Wszystko pyszne jak dawniej! Wnętrze odświeżone. Jest miło i przytulnie. Polecam!
-
Elżbieta Uranek ★★★★★
Bardzo przyjemne miejsce, fajny wystrój. Jedyne co mnie w oczy kłuło to te zakurzone szklane lampy nad stołem. Ogólnie przytulnie. Miła obsługa, szybka obsługa. Zamówiliśmy pizzę 40 cm, do tego piwko i wino grzane (jak dla mnie ciut za mocno gorące, bo nie szło kubeczka ustami nawet dotknąć.) Pizza pyszna, na ciut grubszym cieście. Potem kawa cappuccino, bardzo pyszna. Polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pizzeria VIVA?
Pizzeria VIVA znajduje się przy Rynek 14, Centrum, 43-190 Mikołów, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pizzeria VIVA?
Można skontaktować się z Pizzeria VIVA pod numerem +48 322 264 566
Jak można dotrzeć do Pizzeria VIVA?
Do Pizzeria VIVA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku