Opinie

  1. M ★★☆☆☆

    NIE POLECAM! Nocowałem zimą. Brak możliwości otwarcia okna w pokoju (!) oraz regulacji kaloryfera, który był gorący i nic nie dało się z tym zrobić… Masakra. Jak można w ogóle nie dać możliwości regulowania temperatury gościom hotelu? Czołówki budzi się w nocy z gorąca i nic się nie da zrobić…

  2. MARTI MARTI ★☆☆☆☆

    Niestety nie polecę nikomu. Takiego b...ałaganu nie widziałam dawno. Jakiś czas temu wybrałam się z mężem i po opuszczeniu hotelu po kilku godzinach pobytu zorientowałam się że zostawiłam w pokoju telefon. Zadzwoniłam do właściciela i usłyszałam że nie będzie kilkadziesiąt kilometrów jechał otworzyć mi hotelu (na recepcji nie było nikogo, klucz zostawiliśmy na blacie recepcji). Ok, było późno koło 1 w nocy, poinformowano mnie że rano wpuści mnie pani sprzątająca. Jakież było moje zdziwienie kiedy po powrocie rano okazało się że klucza od pokoju nie ma, po chwili poszłam z Panią sprzątającą pod nasz pokój (doba hotelowa nadal trwała) i zastałam w pokoju jakąś kobietę. Podobno weszła w nocy po naszym wyjściu i wzięła klucz z naszego pokoju zamiast do swojego ... w WC pływały pety a pani była mocno "wczorajsza". Telefon na szczęście odzyskałam, ale nigdy w życiu tam nie wrócę. Omijać szerokim łukiem!!!

  3. Jan Wilk ★★★★★

    Bardzo fajny hotel i restauracja ceny umiarkowane, posiłki smaczne,pokoje czyste.

  1. Evil D. ★★★★★

    Miejsce totalnie mnie zaskoczyło! Za stosunkowo niewielką cenę nie spodziewałem się zbytnich rewelacji. Ale na miejscu zwaliło mnie z nóg! Czysto, schludnie, gustownie urządzone wnętrza, niezła restauracja. Dookoła cisza i spokój. Zdecydowanie polecam!

  2. Krzyś D. ★★★★★

    Miejsce totalnie mnie zaskoczyło! Za stosunkowo niewielką cenę nie spodziewałem się zbytnich rewelacji. Ale na miejscu zwaliło mnie z nóg! Czysto, schludnie, gustownie urządzone wnętrza, niezła restauracja. Dookoła cisza i spokój. Zdecydowanie polecam!

  3. Krzysztof Janiszewski ★★★★★

    Najlepsza wigilia firmowa

  1. aneta kunicka ★★★★★

    Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel Allegri?

Hotel Allegri znajduje się przy Stefana Żeromskiego 11, 42-500 Będzin, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel Allegri?

Można skontaktować się z Hotel Allegri pod numerem +48 322 632 872

Jak można dotrzeć do Hotel Allegri?

Do Hotel Allegri można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements