Opinie

  1. Krzysztof D. ★★★★★

    Andrzejki w tym lokalu były świetne! Super atmosfera, przepyszne jedzenie i bardzo miła obsługa. DJ świetnie prowadził imprezę i porywał gości do tańca. Skrzypaczka zachwyciła swoim występem a wróżka dodała magicznego klimatu. Nasza ekipa jest bardzo zadowolona. Zdecydowanie polecam i do zobaczenia na Balu Sylwestrowym.

  2. Milena ★★★★★

    Super impreza Andrzejkowa! Rewelacyjna zabawa – świetny DJ i fantastyczna skrzypaczka stworzyli niesamowitą atmosferę. Muzyka, klimat i organizacja na najwyższym poziomie. Do tego przepyszne jedzenie – wybór był tak duży, że nie zdążyłam wszystkiego spróbować. Bawiliśmy się doskonale do samego końca. Już rezerwuję bilety na Sylwestra! Gorąco polecam Gościniec Sosina – gwarancja udanej imprezy.

  3. Rafał Cisowski ★★★★☆

    Obiekt znajduje się w pięknym urokliwym miejscu. Tuż opodal lasu, jeziorka i miejsca do spacerowania. Na uznanie zasługują dwie Panie Kasie (z recepcji/kuchni) które mogą być przykładem jak podchodzić do gości hotelowych. Miłe, sympatyczne z uśmiechem na ustach. Chętnie doradziły i zrobiły tak aby było dobrze. Cześć restauracyjna również zasługuje na uwzględnienie i pozytywne słowo. Dobrze jedzenie w przyzwoitych cenach. Tuż obok obiektu, znajduje się weranda z miejscem na ognisko, grilla i spokojnego posiedzenia. Pokój wraz z łazienką był czysty i schludny. Największym mankamentem, pobytu był zamek w drzwiach. Otwieranie i zamykanie drzwi to była istna katorga. Trzeba było za każdym razem użyć naprawdę dużo siły aby domknąć drzwi. Po powrocie do pokoju zastanawiałem się czy bardziej się cieszę że mogę już odpocząć czy irytuje się że znów będę musiał poświęcić kilka minut na odpowiednie zamknięcie drzwi. Zdecydowanie mniejszym mankamentem jest brak całodobowej recepcji.

  1. Tomasz Święty ★★★★★

    Fajny hotel w urokliwym miejscu. Byłem jesienią więc nie skorzystałem że wszystkich atrakcji więc przyjazdem tam ponownie. Zalew że świetną infrastrukturą przy hotelu. Ścieżka wokół około 5 km na spacer, trening lub rower. Pokoje w od owopnej części super w starszej czekają na remont szczególnie materace. Przydałby się jaki szampon lub płyn do kąpieli bo ręczniki są. I najważniejsze obsługa elastyczna, byliśmy po 22 ii pomimo tego że z obsługi nikogo nie było poinformowano mnie co i jak, super. Śniadanie takie jak być powinno. Polecam

  2. jerzy kaczmarek ★☆☆☆☆

    Opinia dotyczy nie tyle pokoi, ile nierzetelności i nie dotrzymywania umowy dotyczącej organizacji imprezy w dniu 14.10. 2025r.. Umowa była wprawdzie ustna ale potwierdzona emailem precyzującym warunki finansowe, i wpłatą określonej zaliczki. Umowa została zawarta z poprzednią Panią menager Iwoną. Email potwierdzający warunki z dnia 13 czerwca 2025r. opłata za tzw. tależyk , kawę herbatę i żurek miała wynosić 60zł. Niecałe dwa tygodnie przed imprezą nowa Pani menager Sylwia zmienia warunki podnosząc cenę do 100zł za ten sam zestaw, czyli 40%. Próby kontaktu z wlaścicielem nie dają rezultatów, albo niedostępny , albo na urlopie. Nie mając wyjścia- brak czasu musieliśmy zgodzić się na podane warunki. Przygotowane menu było bardzo skromne, może warte tych 60 zł ale w żadnym wypadku 100zł. W pewnym momencie zabrakło nawet wrzątku i musieliśmy czekać prawie godzinę. Tak więc nikomu nie polecam kontaktów z tym tzw "Gościńcem". Nieuczciwi, nierzetelni, i arogantcy

  3. Karolina Lenik ★★★★★

    Wczoraj miałam Komunię córki. Jestem bardzo zadowolona ze smacznego jedzenia i super obsługi. Wszystko było pyszne i wydane na czas. Świetna lokalizacja. Zarówno córka jak i goście super zadowoleni.Polecam w 100 procentach.

  1. Anita Olubinska ★★★★★

    Super miejsce. W środku po remoncie. Dobre jedzenie . Imprezy taneczne organizowane przez nich są fajne . Muzyka dla wszystkich. W otoczeniu zbiornik wodny więc można też pospacerować po dobrym obiadku.

  2. sebastian Zaorski ★★☆☆☆

    Pokoje PRL, mega zimno które ciągnie od kafelek, łóżko nie wygodne koszt noclegu 150zl to trochę za duzo za ten standard. Śniadania w cenie 35zl i czerstwe pieczywo i na ciepło parę parówek tylko jajecznicy oferowanej przez panią się nie doczekałem. Widoki i lokalizacja bardzo fajna.

  3. Zdzisław Kaczmarzyk ★☆☆☆☆

    Lokalizacja ok. Obsługa też dobra. Zamówiłem żurek. Smaczny, z tym że złożony z żuru, bez żadnego ziemniaka, z jednym okruchem kiełbaski wagi uncji jubilerskiej i połowy jajka na miękko !!!. Za 15 zł. Jedna gwiazda Michelin, więcej nie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Gościniec Wodnik, Hotel & Restauracja?

Gościniec Wodnik, Hotel & Restauracja znajduje się przy Bukowska 10, 43-602 Jaworzno, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Gościniec Wodnik, Hotel & Restauracja?

Można skontaktować się z Gościniec Wodnik, Hotel & Restauracja pod numerem +48 500 163 870

Jak można dotrzeć do Gościniec Wodnik, Hotel & Restauracja?

Do Gościniec Wodnik, Hotel & Restauracja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements