Nie polecam! W pokojach robaki, syf. Dramat odradzam!
Zdjęcia
Opinie
-
Igor Niedziela ★☆☆☆☆
-
Piotrek Bednarski ★★☆☆☆
W dniu 14.08.2025 r zameldowałem się w hotelu, pokój 17. Na pierwszy rzut oka wszystko ok, miła Pani na recepcji, świeża pościel i ręczniki, pokoje wyglądały na czyste i schludne. Problem zaczął się o 23 jak z zakamarków powychodziły niechciani lokatorzy czyli Pluskwy. Niestety wystarczyło kilka godzin żeby pogryzły mnie w kilku miejscach. Zadzwoniłem na portiernie, Pan przyszedł obejrzał pluskwy i zaproponował zmianę pokoju. Zrezygnowałem z tej opcji i noc spędziłem w samochodzie. Rano o 6 przyszedłem na recepcję, Pani o całej sytuacji już wiedziała od Pana portiera, dostałem zwrot pieniędzy. Miejsce ma potencjał, dobra lokalizacje, ale właściciel musi podejść poważnie i szybko do problemu jakim są pluskwy zanim rozniosą się po całym hotelu.
-
Marcin Dziuq ★★★★★
Może luksusów tutaj nie ma,za to fantastyczna obsługa,cisza i bliskość do sklepów, przystanków i obwodnicy S1.Bardzo bezpiecznie,cały teren jest ogrodzony,monitorowany a w nocy ochrona
-
Dobry Człowiek ★★☆☆☆
Obsługa hotelowa bardzo miła,Pani z recepcji pomocna tak jak i Pani ze zmiany południowej także. Pokoje przytulne.Jeden problem tkwi tylko w popołudniowej zmianie na barze. Kobieta porażka do tego miałam wrażenie że pod wpływem. Zabawiała męskie grono gości a gdy mąż zapytał o możliwość obiadu do pokoju to został odstawiony z kwitkiem.
-
Piotr Grabiec ★★★★★
Pokoje są zadbane, a obsługa niezwykle uprzejma. Zdecydowanie polecam hotelową restaurację – pani, która tam pracuje, jest wyjątkowo miłą osobą. Dania są wyśmienite, domowe, a porcje bardzo obfite. Cena za obiad dnia jest bardzo przystępna i aż szkoda nie skorzystać. Samo jedzenie jest wystarczającym powodem, by odwiedzić to miejsce. Z pewnością wrócę, gdy znów będę w Dąbrowie górniczej!
-
Dominik Kowalski ★★★★★
Polecam z czystym sercem , za takie pieniądze nie znajdziecie nic lepszego . Pozdrawiam serdecznie
-
P.W. Selected Adam Anczyk ★★★★★
Pokoje czyste. Lokalizacja cicha. Wszystko na miejscu. Dobra proporcja stosunku ceny do jakości.
-
piotr l ★★★★☆
Typowo pracowniczy i tani nocleg. Czysto, w miarę wygodnie.
-
Jarek Owoc ★☆☆☆☆
Nie polecam na zdjęciach niby jest czajnik a go niema w pokoju zimno tv mały ekran w laptopie mam większy ekran:) brak lodowki dobrze ze jest zima to piwo i jedze za okno :) prysznic cieknie brak kosza na mieci brak ogrzewania ale dałem radę z grzejnikiem na prąd Nie Polecam
-
Adam Bielawski ★★★★★
Fajny hotelik. Czysto, spokojnie, cisza, niewygórowana cena, wygodny pokój, darmowy parking. Wszystko, czego potrzeba do zwyczajnego noclegu dla normalnych ludzi. Jedyny minus, to zapach papierosów w pokoju, mimo iż są dla niepalących. Ale to wina gości, nieprzestrzegających regulaminu, a nie hotelu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel Dąbrowiak?
Hotel Dąbrowiak znajduje się przy Józefa Wybickiego 1, 41-303 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel Dąbrowiak?
Można skontaktować się z Hotel Dąbrowiak pod numerem +48 322 689 113
Jak można dotrzeć do Hotel Dąbrowiak?
Do Hotel Dąbrowiak można dotrzeć, korzystając z poniższego linku