Opinie

  1. Igor Niedziela ★☆☆☆☆

    Nie polecam! W pokojach robaki, syf. Dramat odradzam!

  2. Piotrek Bednarski ★★☆☆☆

    W dniu 14.08.2025 r zameldowałem się w hotelu, pokój 17. Na pierwszy rzut oka wszystko ok, miła Pani na recepcji, świeża pościel i ręczniki, pokoje wyglądały na czyste i schludne. Problem zaczął się o 23 jak z zakamarków powychodziły niechciani lokatorzy czyli Pluskwy. Niestety wystarczyło kilka godzin żeby pogryzły mnie w kilku miejscach. Zadzwoniłem na portiernie, Pan przyszedł obejrzał pluskwy i zaproponował zmianę pokoju. Zrezygnowałem z tej opcji i noc spędziłem w samochodzie. Rano o 6 przyszedłem na recepcję, Pani o całej sytuacji już wiedziała od Pana portiera, dostałem zwrot pieniędzy. Miejsce ma potencjał, dobra lokalizacje, ale właściciel musi podejść poważnie i szybko do problemu jakim są pluskwy zanim rozniosą się po całym hotelu.

  3. Marcin Dziuq ★★★★★

    Może luksusów tutaj nie ma,za to fantastyczna obsługa,cisza i bliskość do sklepów, przystanków i obwodnicy S1.Bardzo bezpiecznie,cały teren jest ogrodzony,monitorowany a w nocy ochrona

  1. Dobry Człowiek ★★☆☆☆

    Obsługa hotelowa bardzo miła,Pani z recepcji pomocna tak jak i Pani ze zmiany południowej także. Pokoje przytulne.Jeden problem tkwi tylko w popołudniowej zmianie na barze. Kobieta porażka do tego miałam wrażenie że pod wpływem. Zabawiała męskie grono gości a gdy mąż zapytał o możliwość obiadu do pokoju to został odstawiony z kwitkiem.

  2. Piotr Grabiec ★★★★★

    Pokoje są zadbane, a obsługa niezwykle uprzejma. Zdecydowanie polecam hotelową restaurację – pani, która tam pracuje, jest wyjątkowo miłą osobą. Dania są wyśmienite, domowe, a porcje bardzo obfite. Cena za obiad dnia jest bardzo przystępna i aż szkoda nie skorzystać. Samo jedzenie jest wystarczającym powodem, by odwiedzić to miejsce. Z pewnością wrócę, gdy znów będę w Dąbrowie górniczej!

  3. Dominik Kowalski ★★★★★

    Polecam z czystym sercem , za takie pieniądze nie znajdziecie nic lepszego . Pozdrawiam serdecznie

  1. P.W. Selected Adam Anczyk ★★★★★

    Pokoje czyste. Lokalizacja cicha. Wszystko na miejscu. Dobra proporcja stosunku ceny do jakości.

  2. piotr l ★★★★☆

    Typowo pracowniczy i tani nocleg. Czysto, w miarę wygodnie.

  3. Jarek Owoc ★☆☆☆☆

    Nie polecam na zdjęciach niby jest czajnik a go niema w pokoju zimno tv mały ekran w laptopie mam większy ekran:) brak lodowki dobrze ze jest zima to piwo i jedze za okno :) prysznic cieknie brak kosza na mieci brak ogrzewania ale dałem radę z grzejnikiem na prąd Nie Polecam

  1. Adam Bielawski ★★★★★

    Fajny hotelik. Czysto, spokojnie, cisza, niewygórowana cena, wygodny pokój, darmowy parking. Wszystko, czego potrzeba do zwyczajnego noclegu dla normalnych ludzi. Jedyny minus, to zapach papierosów w pokoju, mimo iż są dla niepalących. Ale to wina gości, nieprzestrzegających regulaminu, a nie hotelu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel Dąbrowiak?

Hotel Dąbrowiak znajduje się przy Józefa Wybickiego 1, 41-303 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel Dąbrowiak?

Można skontaktować się z Hotel Dąbrowiak pod numerem +48 322 689 113

Jak można dotrzeć do Hotel Dąbrowiak?

Do Hotel Dąbrowiak można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements