15.10.2023 złożyłam zamówienie z odbiorem osobistym. Zamówione dania były słabo przyprawione. Kurczak w moim daniu był tak mocno spieczony z wierzchu, że był jak skwarek. Do dań dodatkowo zamówiliśmy frytki, które śmierdziały dosłownie serem, oraz były POPLAMIONE SOSEM. Na pewno nie były to świeże. Zaczęłam się zastanawiać,czy nie są zsypywane z niedojedzonych talerzy przez innych klientów. NIE POLECAM!!!
Zdjęcia
Opinie
-
magdusia897 ★☆☆☆☆
-
Mariusz Gabryś ★★★☆☆
Ogólnie jestem smakoszem chińskiej kuchni i jestem częstym bywalcem chińskich restauracji, ogólnie tu trafiłem na jedną z gorszych. Kaczka kiepsko doprawiona i mało słona, ja miałem kurczaka po tajsku (polecane przez kuchrza) I w moim daniu górę wziął imbir. Jedynie co mogę powiedzieć na plus to ilość (da się du..ę zapchać jednym daniem). Jeśli chodzi o miejsce, to bardziej klimat przypomina pijalnie piwa z czasów PRLu. Dwa dania plus dwa piwa ze sokiem 85 zł więc ceny umiarkowane.
-
Tobrze Tobrze ★★★★★
Pho przyzwoite, gdzieś tam jadłem lepsze, ale też nie można narzekać. Wzięliśmy też ryż - smaczne i bardzo duże porcje.
-
Łukasz Nie ★★★☆☆
Czas dostawy jak na sobotę wieczorem 40minut bardzo dobry, choć zapowiadano 1,5h. Chrupiące polędwiczki z kurczaka z warzywami dwa razy, dodatek to makaron sojowy za 4,90 i sos słodki, razem z dostawą 81,50zł Nie tanio, ale przy obecnych cenach do zrozumienia. Porcje naprawdę duże,na pewno nie zmieszczą się na jeden talerz obiadowy. Plusów tyle.. Warzywa - z wody bez smaku niczym nie doprawione, nawet solą.. Kotlety 3szt dość spore w bardzo grubej panierce także nie doprawione.. Surówka z kapusty standardowa a ryż jak ryż w miarę ok. Zamawiałem tam dziesiątki razy i wg mnie kiedyś było dużo smaczniej.. Bo nie tylko ilość się liczy... :)
-
Łukasz Niebrzydowski ★★★☆☆
Czas dostawy jak na sobotę wieczorem 40minut bardzo dobry, choć zapowiadano 1,5h. Chrupiące polędwiczki z kurczaka z warzywami dwa razy, dodatek to makaron sojowy za 4,90 i sos słodki, razem z dostawą 81,50zł Nie tanio, ale przy obecnych cenach do zrozumienia. Porcje naprawdę duże,na pewno nie zmieszczą się na jeden talerz obiadowy. Plusów tyle.. Warzywa - z wody bez smaku niczym nie doprawione, nawet solą.. Kotlety 3szt dość spore w bardzo grubej panierce także nie doprawione.. Surówka z kapusty standardowa a ryż jak ryż w miarę ok. Zamawiałem tam dziesiątki razy i wg mnie kiedyś było dużo smaczniej.. Bo nie tylko ilość się liczy... :)
-
старый король ★★★★★
Bardzo dobrze jedzenie, duża ilość naprawdę godne polecenia bar ma nowego stałego klienta . Wielki + w dostawie warzywa i krewetki były zapakowane osobno w pazłotko aby dotarły ciepłe
-
Alessandra Sochaaa ★★★☆☆
Zamówiliśmy kurczak po tajlandzku, danie super smaczne, ryż bardzo suchy jakby był nie świeży, albo źle przygotowany. Po kęsie Dania spojrzałam na mięso po czym ujrzałam włos potem w kolejnym kawałku był jeszcze większy. Nie wiem kto przygotowuje dania, ale włosy powinien mieć związane albo przynajmniej nie sterczeć w brodą nad daniem. Posiłek smaczny ale włos zepsuł cały smak. Super zachowanie ze strony lokalu, że przysłali drugie danie tym razem bez włosa.
-
Julita Trybulska ★★★☆☆
Wnętrze wygląda ładnie, obsługa miła. Porcja dania bardzo duża. Jedzenie poprawne, ale nie zachwycające. Jadłam kurczaka z warzywami. Był bardzo płaski w smaku, wręcz kusiło się, żeby go doprawić. Trafiły się też dwa kawałki warzyw tak włóknistych, że nie dało się zjeść ich. Ogólnie brzuch pełny, natomiast kubki smakowe chcą czegoś więcej.
-
Kasia Gogloza ★☆☆☆☆
Zamówione cztery dania i zupa. Kurczak na chrupko, ryż smażony z kurczakiem, polędwiczki z kurczaka z sosem czosnkowym i zupa rybna. W zupie pływa coś (???) panierka z ryby chyba. Bardzo nieapetycznie wygląda. Kurczak na chrupko - mięso i warzywa nie są przyprawione, bez soli, sosu sojowego,kompletnie bez smaku. W jednej porcje było coś niejadalnego, jakby kawałek betonu. Ukruszyłam na nim kawałek zęba. Polędwiczki z kurczaka bardzo tłuste, dosłownie kapał z nich tłuszcz. Sos czosnkowy nie do przyjęcia-wodniste coś z czosnkiem granulowanym. Ryż smażony jako taki ale do dobrego dużo mu brakuje. Dania są wogóle niedoprawione, niczym. Bez sosu nie da się tego wogóle zjeść. Sos dodatkowo płatny. Najlepsza że wszystkiego jest surówka. Wyrzucone prawie 100zł. Nie zamówimy tam więcej. Jedliśmy w większości 'chińczyków' w Lublinie ten jest najgorszy. Nie polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bar Chińczyk?
Bar Chińczyk znajduje się przy Langiewicza 10, 20-400 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bar Chińczyk?
Można skontaktować się z Bar Chińczyk pod numerem +48 815 339 933
Jak można dotrzeć do Bar Chińczyk?
Do Bar Chińczyk można dotrzeć, korzystając z poniższego linku