Opinie

  1. Kaylsey ★★★★★

    Pokój zarezerwowany internetowo na 2 dni 0 problemów przy rejestracji na miejscu bardzo miła Pani z recepcji pomocna pokazuje pokój łazienkę i świetlicę z tv darmową kawą herbata pokój czysty schludny wszystko na + polecam. Ceny również bardzo dobre na 2 dni dla 2 osób 160zl jeszcze raz polecam.

  2. Valkiria ★★★★☆

    Energiczna atmosfera. Praktyczny minimalizm. Czysto i schludnie w pokojach. Skromne ale stylowe. Bardzo przejrzysty system informacji Pani na recepcji mówi raz dwa informacje w pokoju wywieszone. Dla nocnych Marków brak oświetlenia na klatce schodowej telefonem trzeba podświetlać. Dobrze wyposażona kuchnia miły do posiedzenia kącik wspólny przy telewizorze. Z czystym sumieniem polecam. A prysznice duże wygodne tylko ja trafiłam na słabe ciśnienie wody.

  3. Alina B. ★★★★★

    Świetna lokalizacja i standard za tą cenę. Łazienki wspólne - czyste, kuchnia z jadalnią i telewizją - meble pamiętają lepsze czasy, ale można sobie przygotować posiłek, jedna duża lodówka do wspólnego użytku, naczynia też są dostępne. Cały obiekt to dwie ostatnie kondygnacje budynku, niestety bez windy. Wnętrza widać że świeżo po remoncie, wyposażenie nowe typu ikea. Drzwi na korytarz z pokoju słabo wygłuszone - efekt jest taki, że wszystkie rozmowy na recepcji, szczególnie nocą, są bardzo dobrze słyszalne - wiec odradzam pokoje przy recepcji dla osób z problemami ze snem. Pościel i pokój czysty.

  1. Joanna Chodun ★★★☆☆

    Lokalizacja fajna, ale problem z miejscami parkingowymi. Parking niby jest ale co do czego to gwarantowanego wcześniej miejsca parkingowego nie ma, dodatkowo byłoby płatne (nie było wcześniej tej informacji). Czysto w pokojach, ale jeśli chodzi o łazienki to są wspólne i zostawiają wiele do życzenia- totalny brak porządku.

  2. Patryk Sikora ★★★★★

    hostel bardzo w porządku. pościel czysta, łóżko w było wygodniejsze niż w domu, łazienki też czyste i nowoczesne. szkoda tylko że hostel nie ma w ofercie opcji ze śniadaniem, wtedy już byłoby idealnie. ale na szczęście rzut beretem z hostelu jest KFC :)

  3. Adrian ★★★★★

    Bardzo dobra cena :) hostel wyremontowany, czysty, zwłaszcza za tą cenę nie można nic mu zarzucić :) bardzo dobrze wyposażona, duża kuchnia z przyjemnym klimatem. Jedyne co bym zmienił to położenie recepcji, bo goście jak przychodzą w nocy to przy niektórych pokojach jest głośno. Lepiej żeby recepcja była przy samym wejściu, a nie na końcu korytarza. Ale generalnie ok :)

  1. Radek Lewczuk ★★★★★

    Bardzo fajny hostel w centrum Lublina. Przyjemna i ciepła atmosfera. Na plus na pewno pokój wspólny - kuchnia, można skorzystać z lodówki i mikrofalówki. Łazienki bardzo czyste. Panie z recepcji bardzo pomocne. W całym obiekcie wifi. Na pewno jeszcze tu powrócę. Pozdrawiam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Foto Hostel Lublin?

Foto Hostel Lublin znajduje się przy Lipowa 3, 20-400 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Foto Hostel Lublin?

Można skontaktować się z Foto Hostel Lublin pod numerem +48 885 238 885

Jak można dotrzeć do Foto Hostel Lublin?

Do Foto Hostel Lublin można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements