Bardzo fajna miejscówka, ścisłe centrum. Hotel wyposażenie trochę... pałacowe. Ale jak ktoś lubi, to ok. Śniadania dobre.
Zdjęcia
Opinie
-
Agnieszka Dziob ★★★★☆
-
Andrzej Czapliński ★★★★★
Hotelu jako takiego nie mogę określić czy jest dobry czy nie ale miałem możliwość skorzystania osobno z parkingu gdyż w miejscu gdzie nocowałem nie miałem zapewnonego. Ku mojemu zaskoczeniu spotkałem się z naprawdę miłymi paniami z obsługi, samochód mogłem zostawić bez problemu oczywiście za opłatą ale przystępna jak na to miejsce ceną, pewnie bym wybrał ten hotel ale niestety zwierzęta domowe nie były tu akceptowane dlatego nie mogłam wybrac tej opcji, ale jeśli hotel jest jak te miłe panie to polecam
-
Wasyl pl. ★☆☆☆☆
Jedyne lokalizacja. Jest świetna, z parkingiem na dziedzińcu,, oraz personel, który mimo przeciwności, stara się jak może, za to jedna gwiazdka. Ale niewiele da się zrobić, mając do dyspozycji brudny, zaniedbany i zniszczony obiekt. Wybraliśmy pokoj o najwyższym standardzie, licząc że będą w lepszym stanie niż zwykłe, niestety, wszystko nie widziało remonti od dziesięcioleci. Łazienka wygląda jak w kawalerce z lat 70-ych ubiegłego wieku. Śniadanie to oddzielny temat, gorszego śniadania w hotelu nie spotkałem, gdyby nie jajecznica, nie było co jeść. Dosłownie kilka plasterków uschniętego sera i w takiej samej kondycji pasztet, który wyglądał jakby pochodził z wczorajszej niedokończonej kolacji. Szkoda, jest olbrzymi potencjał, ale obecny właściciel zupełnie sobie nie radzi, stracił kolejnego klienta, i na pewno nie polecę tego miejsca nikomu.
-
martyna błotko ★☆☆☆☆
Hotel teoretycznie ma 4 gwiazdki. Praktycznie - standard gorszy niz w najtańszym hostelu. Pominę wszwchobecny bród, zniszczenia i uczucie rozpadania się. W pokoju, moja suszarka do włosów byla brudna od jakiejś CUDZEJ szminko a w kabinie były CUDZE włosy. Gwiazdką na torcie było śniadanie. Kilka jajek, sałatka z majonezem i SPLEŚNIAŁY chleb. To miejsce powinni zamknąć. Albo powinien się tym zająć sanepid. 4 gwiazdki powinny ozmaczać jakiś standard (rozumiem, był telewizor i barek). Trochę godności.
-
Małgorzata Zakrzewska ★★★★★
Fantastyczny hotel z super klimatem. Śniadania w porządku. Pokoje niewielkie ale bardzo wysokie. W pięć osób (2 dorosłych i 3 dzieci) i nie było duszno mimo upałów na dworze. Centrum Lublina. Polecam
-
Janusz El-Jot ★★★★★
Bardzo miła atmosfera i zawsze przyjemny pobyt. Do tego przepyszne, urozmaicone śniadania. Znakomita lokalizacja, chociaż przez to pokoje od strony deptaka są nieco głośne, za to mają widok na Krakowskie Przedmieście. Duży, monitorowany parking wewnętrzny dla gości. Tutaj moja sugestia, by na stronie internetowej przy danych kontaktowych zamieścić mapkę lub informację wskazującą konieczność dojazdu od ulicy Staszica. Oczywiście najwyższa ocena hotelu.
-
Andrzej Kozioł ★★☆☆☆
Pani recepcjonista trochę zakręcona nie z tego świata. Zarezerwowalem pokój 3 osobowy z oddzielnym łóżkami pani w recepcji potwierdza zamówienie a po dotarciu do pokoju szok łóżko jedno podwójne a drugie to rozłożona kanapa !!! krzeslo jedyne w pokoju rozklejone prysznic uszkodzoby a czystość ??? Ten pokój nie jest wart takich pieniędzy . Hotel tej klasy nie powinien jeszcze zarabiać na parkingu. Ja tam już nie pojadę .
-
Agnieszka Tomkowiak ★★★☆☆
Hotel jest ok, trochę się zawiesił na swoich tradycjach. Ja bym wolała nie złote klamki i antycznie-wyglądające krzesła na korytarzach, a trochę nowszy sprzęt, i chociażby gniazdka przy łóżkach (o nowszych łóżkach nie mówiąc), bo nawet człowiek telefonu nie może zostgawić do naładowania przy łóżku, co chyba już powinno być zrobione w 4-gwiazdkowym hotelu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel Palace Europa Lublin?
Hotel Palace Europa Lublin znajduje się przy Krakowskie Przedmieście 29, 20-002 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel Palace Europa Lublin?
Można skontaktować się z Hotel Palace Europa Lublin pod numerem +48 815 350 370
Jak można dotrzeć do Hotel Palace Europa Lublin?
Do Hotel Palace Europa Lublin można dotrzeć, korzystając z poniższego linku