Opinie

  1. Bartosz Rybka ★★★☆☆

    Stosunek ceny do jakości jest w porządku. Pokój standardowy, to pokój luksusowy po przejściach, bez remontu. Instalacja elektryczna robiona chyba przez kowala artystę, bo gniazdka i włączniki są w dziwnych miejscach. W dwóch na trzy pokoje w jakich spędziłem nocleg wentylatory w łazience pracowały jak młoty w kuźni, w jednym już nie działał. Kiepskie LEDy wstawione zamiast świetlówki same proszą się, żeby ich ponownie nie włączać. Mimo włączenia w pokojach panuje "brudna" ciemność, męcząca oczy. Trochę ratują lampki przy łóżkach mające normalną barwę światła. Mimo wszystko jest czysto i schludnie. Dosyć wygodne łóżka. Dziwny zwyczaj płatności z góry za tydzień noclegu może zaskoczyć. Jak na Lublin i w tej cenie nie było dramatu.

  2. Paweł ★☆☆☆☆

    Pokoj sredniego poziomu w tym hotelu to nie wyobrażam sobie jak jest w niższym. Obsługa ok chociaż nie umie wytłumaczyć roznic pomiędzy standardami. Diura w podłodze przysłonięta dywanem. Bardo skrzypiące drzwi w łazience. Nie działa wentylator w łazience, ani też lampa nad lustrem. Sluchawka popekana i z każdego miejsca cieknie. Świetlówki w pokoju, które dają zimne światło. Nie działają lampki koło łóżek. Brak parkingu. Na śniadanie trzeba iść do Lawendowego Dworku obok. Nie działają gniazdka w pokoju. Nie dziala też jeden pilot od telewizora. Ogólnie jeden z gorszych a cena wysoka.

  3. Paweł Kk ★☆☆☆☆

    Pokoj sredniego poziomu w tym hotelu to nie wyobrażam sobie jak jest w niższym. Obsługa ok chociaż nie umie wytłumaczyć roznic pomiędzy standardami. Diura w podłodze przysłonięta dywanem. Bardo skrzypiące drzwi w łazience. Nie działa wentylator w łazience, ani też lampa nad lustrem. Sluchawka popekana i z każdego miejsca cieknie. Świetlówki w pokoju, które dają zimne światło. Nie działają lampki koło łóżek. Brak parkingu. Na śniadanie trzeba iść do Lawendowego Dworku obok. Nie działają gniazdka w pokoju. Nie dziala też jeden pilot od telewizora. Ogólnie jeden z gorszych a cena wysoka.

  1. Patryk Martyniak ★☆☆☆☆

    Z braku noclegu w ostateczności można przeboleć 1 noc. Cena jak za taki standard malo adekwatna. Chcac najpierw zobaczyc pokój przed zaplaceniem i wzieciem faktury. Pani najpierw wymusza dowod a pozniej pisze fakture i chce od razu pieniazki. Zeby przypadkiem nie przestraszyc sie i nie uciec gdzie indziej... pokoje zatrzymaly sie na latach 70-80, w brodziku czarne odznaczenie po kaluzy ktora zostaje po każdym prysznicu. Mimo kaloryferow w pokoju zimno oraz w lazience gdzie jest ich brak. Telewizor bokiem do lozka, kineskopowy (z dupą). Jedynie łóżka duze i w miare wygodne. Jedzenie 200 metrow w budynku obok w dworku. Ktore tez nie bylo za specjalne...

  2. Maciej Alencynowicz ★☆☆☆☆

    Nie polecam! Hotel przy ruchliwej drodze przez co niektóre osoby mogą mieć problem z zaśnięciem. W hotelu nie ma stołówki a najblizsza jest 100m od hotelu, z czego zaś jedzenie jest okropne więc właściwie zostaje tylko coś na telefon.

  3. Mariusz Wedrychowicz ★☆☆☆☆

    Nie chce tam byc nigdy więcej! Straszny hałas ciężarówek pędzących kilka metrów od twojej głowy. Pokoje po drugiej stronie tez nie są ciche -od rana pędzą pod oknami wózki widłowe, przerzucane są palety itp. Room service ceny kiepski. Okolica fatalna, strach wyjść wieczorem

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Waksman Sport Hotel?

Waksman Sport Hotel znajduje się przy Krochmalna 13C, 20-401 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Waksman Sport Hotel?

Można skontaktować się z Waksman Sport Hotel pod numerem +48 814 480 774

Jak można dotrzeć do Waksman Sport Hotel?

Do Waksman Sport Hotel można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements