Opinie

  1. Marek Nowosad ★★★★★

    Bardzo smaczne i syte śniadania. Duży i ciekawy wybór, zarówno na słodko jak i wytrawnie. Pyszne kawy i desery. Lokalizacja super. Piękny I zabawny wystrój.

  2. Borys ★★★★★

    Wszystko tu się zgadza!!! Przytulne wnętrze, niezwykle miła obsługa!!!! Co jest uważam atutem i przewagą tego bistro nad innymi przybytkami gastronomicznymi... a przede i nade wszystko pyszne śniadania i wypieki, napary i kawy. 3 godzinne spotkanie minęło jak chwila w domowym zaciszu... no baaaardzo mi się podobało. Polecam wszystkim śniadaniowiczom w Szczecinie.

  3. Karolina Z. ★★★★★

    Pyszne jedzenie, ale szkoda, że nie ma możliwości wyboru połowy porcji. Mały wybór dań na słodko. Obsługa bardzo miła. Możliwość zabrania dań na wynos. Dość drogo

  1. Karolina Zet ★★★☆☆

    To miejsce jest zawsze wypełnione po brzegi, po kilku próbach udało się ! Dość głośno w lokalu i bardzo mało intymności bo ze stolikiem obok możesz się łokciami stykać ;) Ale nie o tym, a o jedzeniu. Burger miał przepyszną bułkę - mniam! Reszta dodatków standardowo, jednak boczku nie dało rady zjeść, zero chrupkości taki uciachany grubo plaster boczku delikatnie podsmażonego. Mięso wołowe było tak zbite i twarde. Sernik baskijski z pistacją - PRZEPYSZNY! i tylko na niego bym wróciła, choć cena to lekka przesada. Croassant z pistacją też smakowity. jakbym przyszła na śniadanie na słodko i zamówiła chałkę z białą czekoladą, to albo dostałabym cukrzycy albo bym wyszła bardzo głodna. Chałka była tak sucha że ledwo dało się ją gryźć a biała czekolada była takim ulepem. Brakowało przełamania smaku. Było dużo oczekiwań, a wyszło tak, że w sumie nie chciałabym tu wrócić.

  2. Aga Pac ★★★★★

    Bardzo ładne i apetyczne miejsce na śniadaniowej mapie Szczecina. Czysto, jasno, bardzo miła obsługa. Świeże kwiaty w wazonach. Jedzenie wygląda oblednie, chce sie jeść oczami. Udekorowane świeżymi kwiatami i owocami. Niestety moja szakszuka słabiutka. Niedoprawiona, bez smaku zupełnie. Ale wybaczam bo klimat i uroda miejsca ją obroniły. Jajka po turecku niezłe. Za to chalłka z kremem pistacjowym pycha.

  3. Andrzej Majewski ★★★★★

    Wszystko 5/5. Smaczne jedzenie, lokal z klasą i uśmiechnięta załoga. Najlepsze miejsce na posiłek w ciągu dnia. Świeżo, smacznie. Tak trzymać, brawo!

  1. Michalina Plat ★★★★★

    Piękne, klimatyczne wnętrze. Pieczywo genialne! Do jajecznicy podano trzy typy chlebka, wszystkie przepyszne i swieże. Duży wybór śniadań, smaczne. Na miejscu dostępne również różne wypieki - od bagietek, drożdżówek, cynamonek po torty, czy serniki. Na pewno jeszcze odwiedzę, gdyż nie byłam w stanie spróbować wszystkiego, na co miałam ochotę. W ofercie autorska biała czekoladą, której chciałabym spróbować. Obsługa na miejscu miła i pomocna. Nie trzeba robić rezerwacji, byłam chwilę po godzinie 8 i były spokojnie wolne miejsca.

  2. Alan Wasowski ★★★☆☆

    Kilka dni temu byłem w tym miejscu. Jedzenie było dobre. Obsługa niestety nie była dość uprzejma. Pani w ciemnych włosach z kolczykiem w nosie była bardzo nie przyjemna, brak kultury w sposobie mówienia (przekaz był - czego ty tu chcesz). Pani z tatuażem w blond włosach która obsługiwał stolik była miła. Proszę równie o poprawienie drzwi wejściowych, które ciągle zostają otwarte przez klientów i w chłodnie dni tworzy się nieprzyjemny przeciąg. Również wypada poprawić menu, które troszeczkę psuje wizerunek temu pięknemu miejscu.

  3. Karolina Ona ★★★★☆

    Bardzo urokliwe miejsce ulokowane w wiekowej kamienicy. Lokal przestronny, czysty, stworzony z uwaga na każdy detal wyposażenia. Bardzo dobra Kawa i obsługa jednak omlet zbyt spalony z jednej strony- stad jedna gwiazdka mniej. Zamówienia składa się przy barze.

  1. Weronika Fridel ★★★☆☆

    Przyciągnięta dobrymi opiniami, byłam z koleżanką na śniadaniu. Zamowilysmy omleta na słodko w zestawie z kawą i drożdżówka. Omlet bez szalu, trochę zbyt mdły. Uwielbiamy kawę, ale ta była niedobra. Po wyjściu z lokalu poszłyśmy do innego miejsca na dobrą kawkę. Drożdżówka dziecku bardzo smakowała, wiec chyba na plus.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Nad Piekarnią Cafe & Bistrot?

Nad Piekarnią Cafe & Bistrot znajduje się przy Błogosławionej Królowej Jadwigi, 70-250 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Nad Piekarnią Cafe & Bistrot?

Można skontaktować się z Nad Piekarnią Cafe & Bistrot pod numerem +48 605 505 173

Jak można dotrzeć do Nad Piekarnią Cafe & Bistrot?

Do Nad Piekarnią Cafe & Bistrot można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements