Opinie

  1. Eug Ci ★☆☆☆☆

    Nie polecam devolay z serem ponieważ jest w nim stare mieso Po zgłoszeniu do obsługi Pani powiedziała że to ser Jednak po oddzieleniu okazało się że to mięso a ser jest okej Pani z obsługi stwierdziła że Klienci to zglaszją. Jeśli tak faktycznie jest to co to za szopka. Skoro to się powtarza to powinien zająć się tym Sanepid Drugi posiłek rolada była względna natomiast była dość ciemna czyżby kolejny raz odgrzewane?

  2. Lord Aragorn ★★★☆☆

    Jedzenie dobre, ale pod warunkiem że jest świeże. Bywa że potrawy długo leżą w bemarach, przez co mięso bywa gumowe a kluski śląskie rozmemłane. Kilkukrótnie trafiłem również na dania z poprzedniego dnia/dni. Jak nie trudno sobie wyobrazić, dania po takim czasie z bemarów były praktycznie nie jadalne.

  3. Łukasz Rusik ★★★☆☆

    Jadłem kilka razy. Generalnie nie jest źle. Raz wszystko smakowało idealnie , raz Devolay przesolony. Dziś schabowy był smaczny i treściwy. Od czasu do czasu można zajrzeć.

  1. Klaudia Dziura ★☆☆☆☆

    Jedzenie było paskudne, zimne i surowe. Kasjerka miała problem ze zwrotem pieniędzy po kilku minutach po sprzedaży. Pod koniec usilnie komentowała zaistniałą sytuację, co było kompletnie nie na miejscu. Inny pracownik stwierdził, że jedzenie wystygło po oddaniu. Kompletny brak szacunku już nie mówiąc o jedzeniu które mogło nam mocno zaszkodzić.

  2. Martyna Qader ★★★★★

    Catering komunijny super, wszystko ciepłe i świeże, sałatka jarzynowa wyśmienita. Polecam !!

  3. nikola kasprzyk ★★☆☆☆

    Cena bardzo duza jak na zupe,miał być kapuśniak a to jaka sama woda słodka,wogole nie smakuje jak kapuśniak i ma w sobie paprykę oraz jakaś cukinie nie polecam zup

  1. T K ★☆☆☆☆

    Stare śmierdzące jedzenie!!! zamówiłam dewolaja, śmierdział rybą, ale po jednym kęsie okazało się, że mięso jest w środku surowe i strasznie śmierdzi , zebrało mnie dosłownie na wymioty,ochyda!!!! Jak tak można truć ludzi!!! Do restauracji przyszłam z dziećmi po kinie , dobrze, że nic nie spróbowały. Zjadłam dosłownie jednego kęsa i czekam, jezeli będę chora po tym jednym kęsie to nie zostawię tego w spokoju, sanepid się tu kłania, NIE POLECAM!!!!!!

  2. Angelika Pierzchała ★★★★★

    Wiejskie korytko zamawiamy na każdą imprezę i zawsze jesteśmy bardzo zadowoleni. Mięso mięciutkie, bardzo smaczne, dodatki i sałatki również. Wszystko na czas. Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres U Koziołka?

U Koziołka znajduje się przy Henryka Sienkiewicza 2, 41-200 Sosnowiec, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do U Koziołka?

Można skontaktować się z U Koziołka pod numerem +48 519 139 635

Jak można dotrzeć do U Koziołka?

Do U Koziołka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements