Opinie

  1. Monika Fornagiel ★★★★★

    Wygrana sprawa o unieważnienie umowy z mBank, jeszcze wyrok nieprawomocny, ale polecam Kancelaria, szybko, profesjonalnie, ogromne doświadczenie.

  2. Agnieszka ★★★★★

    Wielka wygrana, pełen sukces. Bardzo dziękujemy! Nasza sprawa nie była oczywista, tym bardziej jesteśmy wdzięczni. Po drodze moja choroba, dużo telefonów, wymiana maili - zawsze byliście do naszej dyspozycji. Jesteście Państwo PROFESJONALISTAMI i szerze można Was polecić wszystkim, którzy zdecydują się na unieważnienie swojej wadliwej umowy frankowej.

  3. Witold Szarszewski ★★★★★

    Dziękujemy bardzo serdecznie za dotychczasową współpracę, której finał zakończył się ogromnym sukcesem - wygrana sprawa frankowa!!!! Wszystkie formalności zostały doprowadzone i dopięte do końca ( nadmienię tylko, iż bank założył nam dodatkową sprawę, która opiewała na niewielką kwotę - tu szczególne podziękowania dla mecenasa Łukasza Walczaka ). Zaangażowanie, profesjonalna obsługa była dla nas również źródłem pozytywnej energii i motywacji, za to wszystko całemu zespołowi kancelarii dziękujemy. Współpraca z Państwem byłą czystą przyjemnością. Gorąco polecam !!!!

  1. Dorota S ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Kancelarią Pledziewicz. Sprawa frankowa została poprowadzona profesjonalnie od początku do końca, aż po pełne rozliczenie z bankiem. Rzetelność, dobra komunikacja i konkretne działanie – zdecydowanie polecam.

  2. Włodzimierz ★★★★★

    Dziękuję Kancelarii Pledziewicz za profesjonalizm i bardzo miłą obsługę prawną oraz pomoc i doradztwo w każdej sytuacji. Zaufana Kancelaria z kompetentnym zespołem, gotowym pomagać i wspierać pod względem prawnym wszystkim osobom, które zostały pokrzywdzone.

  3. Aga B ★★★★★

    Najlepsza Kancelaria z jaką miałam do czynienia. Cudowni ludzie, którzy tam pracują, profesjonaliści, którzy mają niesamowitą wiedzę i chętnie się nią dzielą. Można im zaufać, polecam!

  1. Roman Gilka ★★★★★

    Polecam usługi wszystkim którzy znaleźli się w kłopotach finansowych nawet jeśli wynikały one z błędnych decyzji. W tej kancelarii faktycznie znajdą Państwo wsparcie i pełen profesjonalizm. Uczciwość, kompetencja i rzetelność kancelarii daje pewnego rodzaju spokój jeśli jest się w procesie z wierzycielem będąc w trudnej sytuacji finansowej . W moim przypadku mija miesiąc jak kancelaria #Pledziewicz złożyła skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty na rzecz Alior Banku w SR Lublinie Zdaję sobie sprawę że to raczej początek sprawy ale wiem że mam profesjonalne wsparcie. Dziękuję :)

  2. MICHAŁ ★★★★★

    Kiedy człowiek myśli o sprawie w sądzie, a tym bardziej o pozwaniu banku ! ( w naszym przypadku Millennium ), nie mając nigdy wcześniej z sądem do czynienia to się stresuje. Niepewność jest głównym uczuciem jakie mu towarzyszy. Poszukiwania kancelarii, która miałaby się zająć naszą sprawą frankową nie była łatwa (w internecie jest masa kancelarii i pseudo kancelarii ), aby być pewnym kontaktowaliśmy się z kilkoma. Dlaczego wybór padł na Kancelarię Pledziewicz? Po kilku rozmowach tel. , wymianie e-maili, wyczerpujących odpowiedziach na nurtujące nas pytania, przedstawieniu konkurencyjnej oferty obejmującej wszystkie ważne dla nas punkty, czuliśmy, że to właśnie będzie nasz najlepszy wybór! Od samego początku kontakt jest na najwyższym poziomie, profesjonalne, kompetentne, empatyczne, cierpliwe, rzeczowe podejście do klienta i sprawy daje nam poczucie zaopiekowania i zapewnia spokój. Choć jest to początek naszej drogi i zapewne ze względu na natłok spraw frankowych, na rezultat przyjdzie nam cierpliwie poczekać. To mamy świadomość, że jesteśmy w najlepszych rękach, pod opieką Kancelarii Pledziewicz. Od podjęcia współpracy wszystko co zależne od kancelarii sprawnie idzie do przodu o czym na bierząco jesteśmy informowani. Serdeczne podziękowania za wykonywaną pracę dla pań Weroniki Pawłowskiej i Marii Bojanowskiej oraz całego zespołu zajmującego się sprawami frankowymi, a w szczególności dla radcy prawnego pani Magdaleny Pledziewicz oraz radcy prawnego pana Pawła Ziętka, którzy reprezentują nas w sądzie. Trzymamy kciuki i życzymy samych sukcesów.

  3. Wioleta T ★★★★★

    Profesjonalne i rzetelne prowadzenie sprawy, z sukcesem :) Czuję się zaopiekowana i niezestresowana. Polecam bardzo współpracę z kancelarią. Szczególnie podziękowania dla Pana Marcina Murzyńskiego za tłumaczenie wszystkiego prostym językiem, opiekę i odpowiadanie dosłownie na każde pytanie oraz Panu Pawłowi Ziętkowi za prowadzenie sprawy z pięknym finałem. Doskonała komunikacja.

  1. Sfhtecvhhj ★★★★★

    Skuteczni, a w tej dziedzinie spraw, skuteczność jest bardzo ważna. Na każdym etapie otwarta, szczera komunikacja. Podziękowania dla Pana Marcina Murzyńskiego, którego wiedza na tamat tych kredytów (nie tylko w Polsce) jest po prostu poteżna, więc już sama rozmowa otwiera oczy na wiele aspektów, na które wcześniej nie zwracało się uwagi. Dziękuję i pozdrawiam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pledziewicz Kancelaria?

Pledziewicz Kancelaria znajduje się przy Prosta 19, Stare Miasto, 87-100 Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pledziewicz Kancelaria?

Można skontaktować się z Pledziewicz Kancelaria pod numerem +48 534 556 515

Jak można dotrzeć do Pledziewicz Kancelaria?

Do Pledziewicz Kancelaria można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements