Pokój piękny. Niestety WiFi nie działało jak powinno do pracy. Pokoje są malutkie. Mieliśmy apartament, który byl pokojem z własną łazienką w kamienicy. Korytarz z otwarta kuchnią i balkonem był wspólny z innymi pokojami. Pokój czysty, na poziomie. Standard dobry. Na plus małe pasty, szczoteczki, klapki i zestaw naprawczy z igłą i nićmi. To było bardzo pozytywne. Obsługa bezobsługowa, wszystko podane w wiadomości i klucze w schowku. Lokalizacja blisko centrum.
Zdjęcia
Opinie
-
Anna Jankowiak (AnnaMaria) ★★★★★
-
Oliwia Trusz ★★★★★
Co prawda z zewnątrz kamienica wygląda trochę strasznie, ale pokój jaki miałyśmy był idealny dla 3 osób, czysty, z aneksem kuchennym co uważam za duży plus, zadbana łazienka. Żabka tuż przy mieszkaniu, wszędzie blisko, spoko ceny więc polecam
-
Beata Tu ★☆☆☆☆
Okolica jest przerażająca ponieważ jest biednie i niebezpiecznie. Gdybym wiedziała, co się dzieje wokół, nigdy bym się nie zdecydowała na wynajem. Nie zdecydowałam się również na zaparkowanie auta bezpośrednio przy kamienicy w obawie o uszkodzenia. "Apartamenty" trudno znaleźć- wejście do budynku straszy, a brak oznaczeń nie pomaga. Obskurna, zniszczona i śmierdząca klatka schodowa prowadzi do odświeżonego lokalu, który został podzielony na mniejsze (ścianki tak cienkie, że słychać nawet szept). Pokój jest tak mały, że nie ma możliwości się po nim poruszać. Po otwarciu drzwi wchodzi się od razu na łóżko. Wszystkie usterki nie sposób wymienić, wśród nich: niezabezpieczone kable wystające ze ściany, rolety a właściwie kawałki materiału bez regulacji, opadały na parapet, mechanizm w zlewie nie działa, więc zlew jest zatkany, jedna z trzech żarówek w łazience nie działa. Łóżko jest bardzo niewygodne, drewniana rama wystaje ponad materace, więc nie można komfortowo usiąść na łóżku.
-
Duchowe NaP ★★☆☆☆
Pokoje bardzo małe, mieści się tylko łóżko i tyle co się drzwi otwierają. Parking miesci 4 miejsca które są cały czas zajęte. Czystość oceniam na 7/10 są niedociągnięcia. Tyle co ratuje to miejsce to lokalizacja, wszystkie większe atrakcje są w promieniu 15minut piechotą
-
Magdalena Kucharska ★★★★☆
Jeszcze do niedawna apartamentem nazywano mieszkanie na wyłączność, teraz to mikro pokój z maleńką łazienką. Super ze jest dostęp do aneksu kuchennego, ale korzystanie ze wspólnej kuchni z obcymi ludźmi nie jest zachęcająca. Jedno mieszkanie przerobione na kilka mikro "apartamentów" które niestety przytłaczają i nie sprzyjają miłemu spędzaniu czasu. Kanały w telewizji porażka. Standardem powinna być butelka wody w pokoju - tu brak
-
Maciej Wolanski ★☆☆☆☆
Niestety czekam na fakturę za nocleg od kilku miesięcy. Kilkukrotnie kontaktowałem się telefonicznie i sms. Bez skutku.
-
Daniel Gryczkowski ★★★★★
Obsługa klienta 101/100 o każdej porze dnia i nocy! Polecam w 100% cisza, spokój, komfort, parking i żabka w rym samym budynku! Zero uwag! Godne polecenia!!
-
Jakub Wiśniewski ★★★★★
Kilmatyczne miejsce, trochę jak we Lwowie. Świetna baza wypadowa, 5 min od zamku. Wszystko sprawnie, bezobsługowo, instrukcja przychodzi na maila.
-
Ewa Bielicka ★★★★☆
Wewnątrz nawet ok. Jednak na ten standard cena powinna być niższa według mojego odczucia oraz porównując z hotelami w Lublinie. Na początku widok trochę odstrasza, kamienica, nieciekawe wejście, okolica. Plus taki, że blisko starego miasta. Parking powinien być w cenie tu była dopłatą 15 zł i cenowo wyszło tyle samo co w hotelu 3*. W pokoju ok, wystarczy jako baza wypadowa - trochę zimno. Czysto schludnie. Aneks kuchenny.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Apartamenty Lubartowska Street?
Apartamenty Lubartowska Street znajduje się przy Lubartowska 36, 20-094 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Apartamenty Lubartowska Street?
Można skontaktować się z Apartamenty Lubartowska Street pod numerem +48 601 247 317
Jak można dotrzeć do Apartamenty Lubartowska Street?
Do Apartamenty Lubartowska Street można dotrzeć, korzystając z poniższego linku