Opinie

  1. Magda Bartha ★☆☆☆☆

    ODRADZAM. Tragiczna obsługa w hotelu, hotel gwarantuje dla gości hotelowych parking, a po przyjeździe na miejsce okazuje się że od kilku godzin ten parking jest zajęty o czym oczywiście nikt nie poinformował wcześniej. Pan z recepcji nawet nie wykazał chęci pomocy mimo próśb gdzie znajdę inny parking w okolicy. On jest z Lublina, a ja z drugiego końca Polski to skąd mam znać rozmieszczenie parkingów?

  2. Hanna Lewandowska ★★★★★

    Z zewnątrz od ulicy nieciekawy, ale w srodku inny świat. Bardzo ładny hotel. Czysty, zadbany, gustowny. Pokoje bardzo ładne, czyste. W pokoju czujnik i szklanki, startery kawy i herbaty, woda gazowana i niegazowana, kosmetyki, papcie, które się przydały, bo zapomniałam swoich. Pokoje ciche. Na 10 piętrze nie słychać miasta. Apartament 2-pokojowy to sypialnia i pokój gościnny z dwiema kanapami oraz dwiema łazienkami. Dużo lamp i lampek. Klimatyzacja. Piękny... No i pyszne, bogate śniadanie....

  3. Sebastian Siekański ★★★★★

    Świetna lokalizacja, b. blisko centrum. Pokoje jednoosobowe małe, ale czyste, ceny przystępne, często są promocje. Wyposażone w klimatyzację, czajnik, płaski TV. Śniadanie w formie bufetu, urozmaicone. Każdy znajdzie coś dla siebie, również wegetarianie. Można dostać świeżo wyciskany sok na śniadanie.

  1. Adam Janiuk ★★★★★

    Miły hotelik, przyjemna obsługa, smaczne i wystarczająco obfite śniadania. Widok z okna na brzydką dzielnicę. W moim pokoju brudna wykładzina. Spory plus za to, że zostawione w pokoju słuchawki trafiły do rzeczy pozostawionych przez gości. Szkoda, że nikt nie skontaktował się w tej sprawie ze mną, bo wiadomo kto mieszkał w pokoju, ale dzięki lokalizacji namierzyłem je i obsługa odesłała na podany adres. Dziękuję.

  2. Bernard Sołtysik ★★★★★

    Świetnie położony hotel z bardzo miłą obsługą czystymi i ładnymi pokojami i bardzo bogatymi śniadaniami w cenie. Z zewnątrz nie prezentuje się najlepiej, ale w środku jest bardzo przytulnie! Dwa stoły bilardowe, bar piękne lobby normalne ceny. Jedynie parking płatny nawet dla gości burzy trochę ten dobry wizerunek.

  3. Tomasz Hulla ★★★☆☆

    Pokoje bardzo ładne, duże i przestronne. Są dużym plusem tego hotelu. Lokalizacja również świetna. Obsługa miła. Parking ze szlabanem za hotelem, ciasny i w złym stanie. Śniadania poprawne, nie wyróżniały się niczym, jednak obiadokolacje to tragedia. Mały wybór, mała ilość, trzeba się śpieszyć żeby zjeść to za co się zapłaciło. Jakoś również wątpliwa.

  1. Wojciech Kozaczuk ★★★★★

    Świetnie miejsce na wypoczynek, w centrum miasta z ogromnym tarasem na górze. Hotel z parking co w tej części miasta nie jest proste. Ceny oraz obsługa hotelowa ok. Hotel ma swoje lata lecz jest ok. Polecam na wyjazd służbowy jak i wypoczynk z rodziną. W okolicy jest nie daleko stadion oraz spory park. Polecam!

  2. Anna Kędziora ★★★★★

    Podróżujemy z dwójka dzieci i psem. Już dwa razy spędziliśmy noc w tym hotelu w pokoju komfort. Rok temu na 10tym piętrze, w tym roku na 6tym. Za każdym razem pokoje i łazienki były lśniące, łóżka bardzo wygodne a ręczniki puszyste. Niczego nie brakowało w pokojach. Lubimy wracać do Victorii ze względu na najlepsze śniadania i lokalizację.

  3. Iga ★★★★☆

    Standard hotelu mocno średni, widać, że odnawiany, ale nie wszystkie elementy czyste i nowe- np kaloryfery, niedoczyszczona łazienka. Ogromnym plusem jest przemiła obsługa hotelu, bardzo pomocna, uśmiechnięta. Dodatkowo hotel ma świetna lokalizację blisko centrum i reszty infrastruktury miasta. Pokój w części sypialnianej czysty, schludny, wyposażony w klimatyzację, ale akurat byłam zima i nie korzystałam :)

  1. Maria ★★★★☆

    Pokoje w porządku, chociaż brakuje zasłon zaciemniających w oknach. Na śniadanie spory wybór, jedzenie całkiem smaczne. Obsługa w porządku. Parking ze szlabanem jest za hotelem i dodatkowo płatny, zdecydowanie za mało miejsc parkingowych jak na tak duży hotel.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel Victoria?

Hotel Victoria znajduje się przy Prezydenta Gabriela Narutowicza 58/60, 20-016 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel Victoria?

Można skontaktować się z Hotel Victoria pod numerem +48 815 327 011

Jak można dotrzeć do Hotel Victoria?

Do Hotel Victoria można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements