Opinie

  1. EBE Perez ★★★★★

    Godne polecenia miejsce. Pokoje czyste, pościel świeża i pachnąca. Parking bezpłatny dla zameldowanych. Polecam serdecznie.

  2. M S ★★★☆☆

    To sa 2 gwiazdki a nie 3. Cenowo tez nie jest jakos super, za troche wiecej mozna znalezc juz duzo duzo lepszy faktycznie 3 gwiazdkowy hotel (bylem wiec wiem co mowie) Ja niestety nie mialem miejsca w tym, ktory chcialem wiec zdecydowalem sie na hotel PZM. Na plus na pewno lokalizacja blisko centrum niestety przy glosnej ulicy - wystarczylo rozszczelnic okno zeby byl ogromny szum. Dodatkowo fajnie, ze jest darmowy parking. Z minusow ktorych jest zdecydowanie wiecej nalezalo by wspomniec, ze pokoje swoja swietnosc mialy jakies 15-20 lat temu :) brak suszarki, i lodowki w pokoju, lazienka pomimo, ze czysta to juz nie da sie bardziej doczyscic brudu ktory zbieral sie latami wiec jest grzyb kamien i ogolny syf i rozpadajaca sie armatura rodem z lat 80. W restauracji obok to samo, niby nowa lazienka a syf. Drzwi wejsciowe do pokoi sa z dykty, slychac wszystko co dzieje sie na korytarzu, zostalem zbudzony rozmowa z korytarza i mialem wrazenie, ze ktos obcy stoi obok lozka, a to byli sasiedzi z na przeciwka o 6 rano :) Ponadto przy wyjezdzie znalazlem pudelko po pizzy pod lozkiem, szukajac sluchawek ktore mi wypadly z torby, ciekawe jak dlugo tam bylo. Pokoj mial byc dwuosobowy a to jedynka przerobiona na dwojke albo wcisneli nam jedynke w cenie dwojki, nawet dwoch kontaktow nad lozkiem nie bylo, bardzo ciasno dwie torby ledwo udalo sie rozlozyc na podlodze :) Nie polecam chyba ze z przymusu. Syf brud i generalny remont by sie przydal 2 gwiazdki to max co z tego mozna wycisnac a cenowo tez nie jest jakos super taniej. Ja nie wracam ale musze zostawic opinie, bo sa bardzo mylace.

  3. Marek Ruszkowski ★★★★★

    Hotel 3 gwiazdkowy, lecz to bardzo mocne 3 gwiazdki. Pokój idealnie czysty, wszystko nowe w pokoju. Tv 32 cale. Bardzo dobre śniadanie, duży wybór i urozmaicone, sa też desery, soki, owoce. Blisko centrum miasta.

  1. Grze Gorz ★★★★★

    Stosunek jakości do ceny bardzo w porządku. Zamawiając nocleg wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać i tak właśnie było. Obsługa hotelu bardzo miła, fajnie, że jest darmowy parking. W pokojach czysto, łóżka wygodne. Parę drobnych minusów by się znalazło, ale ogólnie nasz pobyt oceniam bardzo przyjemnie.

  2. Streetek Streetek ★☆☆☆☆

    Oszuści anulują rezerwację bez powodu Pani na recepcji jak by zaraz miała wyjąć gnata i mnie odstrzelić Serdecznie odradzam pobyt

  3. Anna Karwacka ★★★☆☆

    Hotel w porządku, pokój dwuosobowy czysty, wyposażony w klimatyzację, czajnik, ręczniki, podstawowe środki higieniczne. Wyposażenie wnętrza skromne i trochę stare.

  1. Andrzej Filipek ★☆☆☆☆

    Zarezerwowałem pokój na Bookingu, po przyjeździe do hotelu dostałem pokój dużo gorszy niż rezerwowałem, żeby dostać pokój który zarezerwowałem musiałem bardzo dużo dopłacić. Pani w hotelu uważała, że wszystko jest wporządku, to normalne oszustwo jeśli stawia się gościa przed takim faktem i wciska mu pokój który wygląda jak z ostatniej kategori. Opinia którą wystawiłem na stronie hotelu została odrazu przeznich usunięta, zostawiają tylko opinie które im odpowiadają. Gość który zamieści opinie nieprzychylną dla hotelu jest automatycznie wprowadzany jako niechciany a obsługa ostętacyjnie mówi, że mu nie wynajmie pokoju bo zamieścił złą opinię. Odradzam wszystkim ten hotel, obsługa jest bardzo nieprzyjemna i nie ma tam osoby decyzyjnej z którą można coś wyjaśnić. Ostatnio znaleźliśmy hotel oddalony o kilkaset metrów od tego miejsca gdzie obsługa była przemiła, pokoje śliczne i czyste a hotel nowiutki, dlatego jeszcze raz przestrzegam wszystkich przed hotelem Polskiego Związku motorowego, wszystkie pozytywne opinie jakie przeczytacie na stronie hotelu są moderowane a złe zostały usunięte. To skandal, że takie miejsca jeszcze istnieją, Człowiek płaci pieniądze i za to zostaje potraktowany skandalicznie.

  2. Maciej Bienert ★☆☆☆☆

    Uwaga ten hotel w dniu 16.02.2023 ma zostać wykorzystany w celu rozpowszechniania ruskiej propagandy. Organizator informuje równie, że będą tam głoszone treści wrogie w stosunku do naszych strategicznych partnerów. Jest to działanie przeciwko Polsce oraz naszemu bezpieczeństwu.

  3. Anna L ★★★★★

    Byłam tylko raz w tym hotelu w tym roku Fajnie wyposażony, ładny pokój. Recepcja sympatyczna. Cicho Osobiście polecam :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel Polskiego Związku Motorowego?

Hotel Polskiego Związku Motorowego znajduje się przy Bolesława Prusa 8, 20-064 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel Polskiego Związku Motorowego?

Można skontaktować się z Hotel Polskiego Związku Motorowego pod numerem +48 815 334 232

Jak można dotrzeć do Hotel Polskiego Związku Motorowego?

Do Hotel Polskiego Związku Motorowego można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements