Papierowe drzwi ze szpara na szerokość palca, okna chyba z kartonu, bo słychać absolutnie każde auto na ulicy. Potwornie brudna roleta, zardzewiały kaloryfer, brudna lampa, zszarzałe stare ręczniki, szafka w łazience już dawno powinna wylądować na śmietniku. Słychać każdy hałas z korytarza. Dodatkowo na booking jest napisane,że w łazience jest suszarka do włosów. I zgadnijcie, czy była...
Zdjęcia
Opinie
-
eM. ★☆☆☆☆
-
Deni Li ★★★★☆
Generalnie jest ok, jedzenie bardzo dobre, śniadania też ok, pokoje czyste. Jedyny minus to blisko ulicy więc spory hałas w pokojach od strony ulicy.
-
Anusia Wentowska ★☆☆☆☆
Hotel nie do końca spełnił nasze oczekiwania, trzeba wziąć pod uwagę, że jeżeli nie będziecie pierwsi na śniadanko to nic dla Was nie zostaje, bałagan w sali w której jedliśmy i brak obsługi oraz czystych naczyń, byliśmy w weekend, może w ciągu tygodnia jest lepiej
-
Piotr M. (Piotr M.) ★★★★★
Pobytu w Hotelu byl zamówiony na Zielną Szkołę dla dzieci przed zawodami drużynowymi na pływalni Aqua Lublin. Świetna baza do pobytu, tym bardziej ze jest przyległe boisko, sklepy, bliskość basenu. Pokoje super jak dla 13.to latków. Jedzenie ok. Polecam.
-
Paulina Kucharska ★★★★☆
Hotel odpowiedni na krótkoterminowe wizyty. Śniadania ok, chociaż lepiej wstać wcześniej bo o 9 już połowy rzeczy nie ma. Po wieczornych imprezach jakby na śniadanie większy wybór... Obsługa młoda i miła. Pokoje czyste w ciągu 4 dni ani razu niesprzątane ale to zapewne taka polityka hotelu aby nie wchodzić jak są goście. W upalne dni klimatyzacja nie daje rady.lokalizacja ok blisko przystanek z którego można dojechać praktycznie wszędzie.
-
Halina Orzeł ★★★★★
Polecam tę restaurację, bardzo miła obsluga, serwowane są bardzo smaczne dania w przyjaznej atmosferze.
-
Dagmara Zięcina ★★★★★
Bylam uczestnikiem imprezy. Jedzenie i tańce pierwsza klasa. Tak samo Pracownicy. Dawno się tak nie wybawiłam. Dziękuję:)))
-
Agnieszka Sułek ★★★★★
Bardzo polecam restaurację. Piękny wystrój - liczne nawiązania do art deco, świetne jedzenie, miła obsługa.
-
Maciej Wankiewicz ★★★☆☆
Sam hotel jako miejsce noclegowe jest ok. Problemem jest tylko podejście do klientów. Umieszczanie imprezy bezpośrednio obok pokoju, gdzie są noclegi jest porażką. Nie informowanie gości hotelowych, że na terenie są duże imprezy jest kiepskim podejściem.
-
Dominik Przekwas ★★★★☆
Fajny wygodny hotel. Pokoje mogły być trochę w lepszym stanie. Widać już lata. Śniadania bardzo dobre. Szkoda tylko że ciepłe potrawy wjechały później niż my zaczynaliśmy śniadanie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel Przystań?
Hotel Przystań znajduje się przy Władysława Kunickiego 143, 20-451 Lublin, Lubelskie, Polska
Jak można dotrzeć do Hotel Przystań?
Do Hotel Przystań można dotrzeć, korzystając z poniższego linku