Mam mieszane uczucia. Według mnie hotel zasługuje na 3 gwiazdki. W hotelu brakuje atmosfery. Brak muzyki w restauracji zarówno podczas śniadania jak i kolacji. Sauna duża, ładna ale na jakieś zapisy, nie wiadomo po co…. Brak atmosfery w części relaksacyjnej. Mocne jasne światło, brak muzyki, brak wystroju. W poniedziałek 15.12 znaczna różnica na plus w jakości śniadania w stosunku do weekendu… Hotel ma potencjał pokoje duże, czyste, wygodne blisko do centrum.
Zdjęcia
Opinie
-
Sabina J. ★★★★☆
-
Piotr D ★★★★★
Hotel w bardzo dobrej lokalizacji, blisko centrum ale nie na tyle by był problem z dojazdem i parkowaniem. Pokoje są dobrze urządzone i bardzo czyste. Jedzenie w hotelu bez zarzutu. Obsługa zasługuje na szczególne uznanie, bardzo zaangażowana i pomocna choćby w kwestii informacji turystycznych itp. Na koniec mała uwaga dla kierownictwa - w pokoju jest barek z napojami, bezpłatny - super! … ale nie ma szklanek kieliszków, a tylko kilka papierowych kubków! W hotelu tej klasy nie przystoi.
-
Marta Gobralska ★★★★★
Tutaj zatrzymaliśmy się na kolejną noc w Lublinie stwierdziliśmy że trzeba zobaczyć jaki standard panuje też w innych hotelach no i tutaj ku naszemu zaskoczeniu nawet mąż powiedział że w przyszłym roku gdybyśmy się znowu wybierali na pewno warto wybrać ten hotel i nie kombinować z innymi bo można sobie tylko zepsuć nastrój lub wyjazd. Nie będę zdradzać więcej smaczków niech każdy przekona się sam, jednak atmosfera gdzie można pogadać z panią podczas powrotu do hotelu jest czymś niesamowitym buduje to więź oraz aż się chce że tak powiem tutaj wracać
-
Maria ★★★★★
Zdecydowanie polecamy. Bardzo dobra baza wypadowa do zwiedzania Lublina (weekendowy wypad). Ładne przestronne pokoje, dobre śniadanie. Przyjemny dodatek - kubeczki do zabrania kawy na wynos oraz przygotowane przez hotel pyszne kanapki wege, możliwość zabrania takowej na drugie śniadanie. Na życzenie uruchomiono nam saunę (wystarczy zgłosić 30 min wcześniej w recepcji). I przede wszystkim ogromny plus za przemiłą obsługę na recepcji.
-
Michał Krzysztofik ★☆☆☆☆
Chcac zjesc kolacje w restauracji trzeba zostawic kaucje na recepcji jezeli chce sie przeniesc rachunek na pokoj. Jako gosc hotelu 4 gwiazdkowego mialem poczucie jakby mysleli ze chce ich okrasc. Druga sprawa ze obsluga restauracji powinna przejsc szkolenie z obslugi klienta. Trzeci punkt to jedna osoba na recepcji przy tak duzym hotelu. 10min w kolejce czekalem a byla tylko jedna osoba przede mna. Parking tragicznie maly.
-
Dawid Szczęch ★★★★★
Pierwszy nocleg w tym hotelu. Na plus lokalizacja - ścisłe centrum Lublina, blisko zamku o starego miasta. Pokój przestronny, dobrze wyposażony, dobrze wyciszony. Toaleta i łazienka czyste pachnące. Fajna obsługa na recepcji. Bardzo dobre śniadania, duży wybór posiłków. Dobra kawa. Generalnie jestem na tak. Polecam
-
mbU Świdnik ★☆☆☆☆
W sobotę 17. grudnia organizowałam spotkanie wigilijne dla seniorów. Niestety nie polecam miejsca. Hotel kompletnie nie przygotował się na przyjęcie seniorów. Dania były podane letnie. O innych sytuacjach już nawet nie wspomnę. Najlepsza reakcja hotelu- wszystko było przygotowane na najwyższym poziomie. Jeśli to taki poziom to gratuluję.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Focus Hotel Premium Lublin?
Focus Hotel Premium Lublin znajduje się przy Podzamcze 1, 20-126 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Focus Hotel Premium Lublin?
Można skontaktować się z Focus Hotel Premium Lublin pod numerem +48 443 333 333
Jak można dotrzeć do Focus Hotel Premium Lublin?
Do Focus Hotel Premium Lublin można dotrzeć, korzystając z poniższego linku