Pana Marcina zdecydowanie można polecić! Przyjazny, kompetentny i doskonałą obsługą. Za każdym razem praca jest perfekcyjnie wykonana. Dlatego zawsze chętnie oddaję mu moje samochody.
Opinie
-
Roman Leipzig ★★★★★
-
Izabela G ★★★★★
Szybko wykonana usługa wymiany rozrządu. Informacje na bieżąco o stanie auta. Bez naciągania. Uczciwa firma.
-
Anna Kotarska-Skonieczka ★★★★★
Wcześniejsze opinie na 5 w pełni zasłużone. Naprawa szybka, bardzo czytelna obsługa tzn. wszystko wytlumaczone, wiadomo ile za części, ile za usługę. Jestem pod wrażeniem obsługi, pełen profesjonalizm. I mega pod wrażeniem czystości panującej w zakładzie. Polecam
-
Karol Zientek ★★★★★
Mogę ze szczerego serca polecić warsztat Pana Marcina, jest to najlepszy mechanik, z jakim się kiedykolwiek spotkałem. Miałem wgniecony lewy tył błotnika, dość mocno (widoczne na zdjęciach). Koło z tyłu było wygięte i zawieszenie poszło. W pierwszej kolejności udałem się do "świetnego" warsztatu w Bydgoszczy, albowiem do Auto Plusa na Cmentarnej 80 w Bydgoszczy. "Genialny" fachowiec powiedział mi, że błotnik trzeba będzie zespawać ponownie a koszty robocizny zwalały z nóg. Wróciłem z samochodem do domu i po długim namyśle postanowiłem zadzwonić do Pana Marcina, gdyż został mi on polecony przez inne osoby. Pan Marcin przyjął moje auto bez "jąknięcia", początkowo musiałem poczekać z tydzień-dwa na rozpoczęcie prac, ponieważ jak to bywa - u dobrego mechanika zawsze jest popyt. Byłem pewny na 99%, że Pan Marcin robi tylko mechanikę, ale jak dowiedziałem się później, od innych prac ma swoich zaprzyjaźnionych ludzi. Robota blacharska wyszła fenomenalnie, bez spawania błotnika, udało się wyciągnąć i wyprostować błotnik do swojego, pierwotnego stanu (efekt widoczny na zdjęciach). Oczywiście nie pominę świetnie dobranego lakieru, kompletnie nic nie widać, że było cokolwiek robione przy moim samochodzie. Mechanika tj. zbieżność, zawieszenie itd. tez wyszła genialnie, samochód wrócił na drogi w odświeżonym stylu :) Słowem zakończenia, chciałbym serdecznie podziękować Panu Marcinowi za poświęcony czas (mimo długiego czasu oczekiwania - warto!). Już nigdy więcej nie zaufam "specom" z Bydgoszczy iż w Osielsku jest prawdziwa "mekka" mechaników i blacharzy :)
-
Krzysztof Kuniec ★★★★★
Profesjonalna, fachowa obsługa.
-
P H ★☆☆☆☆
Z braku czasu poprosiłem żonę, aby podjechała do mechanika wymienić olej (sama wymiana, olej kupiłem osobno), nabić klimę i wymienić filtry kabinowy i powietrza. Pech chciał, że trafiła na tę firmę. Tak więc w firmie kapczyński: filtr powietrza plus filtr kabinowy z wymianą, filtr oleju z wymianą oleju (tylko robocizna olej był mój) oraz dezynfekcja i napełnienie klimy kosztowało łącznie 838 zł. Na pytanie czy można zobaczyć opakowania tych magicznych filtrów żona usłyszała, że była już śmieciarka i już je zabrała. Nie wiem śmiać się czy płakać. Tak tylko przestrzegam...
-
ZBYSZEK JANOWSKI ★★★★★
To najlepszy warsztat samochodowy w jakim byłem. Profesjonalizm na najwyższym poziomie, wysoka kultura osobista Pana Marcina tylko dopelnia moją dobrą ocenę tego warsztatu.
-
Krzysiek Sobiś ★★★★★
Świetny warsztat, który mogę z czystym sumieniem polecić. W 3 miejscach byłem z komunikatem check engine ale nikt nie potrafił sobie z tym poradzić. Dopiero w warsztacie Pana Marcina dzięki uporowi i determinacji w dążeniu do usunięcia usterki udało się prawidłowo zdiagnozować problem i naprawić auto, za co serdecznie dziękuję.
-
Krzysiek kYs ★★★★★
Świetny warsztat, który mogę z czystym sumieniem polecić. W 3 miejscach byłem z komunikatem check engine ale nikt nie potrafił sobie z tym poradzić. Dopiero w warsztacie Pana Marcina dzięki uporowi i determinacji w dążeniu do usunięcia usterki udało się prawidłowo zdiagnozować problem i naprawić auto, za co serdecznie dziękuję.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kapczyński Marcin?
Kapczyński Marcin znajduje się przy Szosa Gdańska 3a, 86-031 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jak można dotrzeć do Kapczyński Marcin?
Do Kapczyński Marcin można dotrzeć, korzystając z poniższego linku