Po dostarczeniu auta do naprawy trzeba długo czekać na odbiór samochodu, gdzie trzeba jeszcze po mechanikach poprawiać, byłem kilka razy w tej firmie, jakość prowadzonych tam usług nie jest adekwatna do cen jakie klient musi ponieść, obsługa, może się czepiam, ale skoro zaproponowano mi kawę i wyraziłem chęć to chciałbym ją otrzymać. Nie polecam tego warsztatu.
Zdjęcia
Opinie
-
Dariusz 5791 ★☆☆☆☆
-
Malwina Wajda ★☆☆☆☆
po regeneracji turbosprężarki (konieczne było wyjęcie silnika), auto wyszło z warsztatu z nieprzykręconym katalizatorem i kolektorem ssącym (całkowity brak śrub), nieprawidłowo założoną uszczelka przewodu EGR, bez nakrętek na mocowaniu kolektora wydechowego. "zrób tak żeby działało do końca gwarancji a potem niech to wszytko szlag" (gwarancji na montaż 3 miesiące, akurat tyle żeby nie zdążyc sprawdzić dziwnego trzeszczenia auta które pojawiło się w trasie po odebraniu z serwisu) Nie polecam, nas zmusiła awaria na trasie i sugestia laweciarza.
-
Aneta Różycka ★★★★★
Serwis godny polecenia, obsługa życzliwa i cierpliwa z ludzkim podejściem. Nie mam obaw aby tam serwisować swoje auto. Polecam
-
Alicja Czerwonka ★★★★★
Dziś pierwszy raz w tym serwisie i jestem bardzo zadowolona. Profesjonalne podejście do klienta. Polecam
-
Wiktoria Krajewska ★★★★★
Przyjeżdżam do serwisu od dłuższego czasu i panowie zawsze stają na wysokości zadania, niezależnie od skali usterki, chętnie podpowiadają i doradzają.
-
Iwona Żukowska ★★★★★
Panowie z warsztatu bardzo profesjonalni, szukali aż znaleźli problem przy okazji nie rujnując mnie finansowo. Bardzo polecam.
-
Patryk Karbowski ★★★★★
Z przyjemnością polecam tą firmę, szybkie terminy naprawy, rzetelnie i fachowo, z pełną informacją o stanie pojazdu, jestem bardzo wdzięczny.
-
Patryk Mizera ★☆☆☆☆
Niestety byłem na wymianie Oleju w Aucie z 2015 roku po 2-3 dniach zauważyłem kilka plam na nowej kostce spojrzałem pod auto okazało się że nie ma uszczelki. Pojechałem na reklamacje co prawda została ona uznana powód "wadliwa uszczelka" a raczej jej brak tylko wstyd się przyznać, niestety musiałem kupić znów nowy olej w cenie 245zł bo powszedniego już nie starczyło na odpowiedni poziom w silniku Osobiście nie polecam 70zł za wymianę oleju i filtra nie licząc dodatkowych kosztów jakie poniosłem nie wiem skąd tak wysoka opinia o tej Firmie jak jest problem z bezproblemowym wymianem Oleju . Ja więcej tu nie zawitam
-
Angelika Pazderska ★★☆☆☆
Pracownicy może mili ale zupełnie nie znają się na elektryce!!! Przyjechaliśmy z nowo zakupionym autem do sprawdzenia. Zgodziliśmy się na naprawę światła stopu, które paliło się podczas jazdy. I zaczęło się... Przez ponad dwa tygodnie wmawiano nam, że to złom, że trzeba wymienić dobrą skrzynkę... że nowej sie nie koduje, że jedna usterka jest wynikiem innej itd... W końcu odebraliśmy samochód z uszkodzoną przez mechaników elektryką, nie działało praktycznie nic, co związane jest z elektryką!!! Zupełnie nie poczuwając się do winy za uszkodzenia!!! Na szczęście nasz samochód został naprawiony UWAGA !!! w dwa dni w ,,Elektromechanika pojazdowa w Kcynii,, za co BARDZO DZIĘKUJEMY. A i pozdrawiam panią właścicielkę, która niby kontaktowała się w naszej sprawie z Damasławkiem, co też jest ściemą!!! Tak się zastanawiamy, kto teraz powinien zapłacić za tą naprawę...
-
Łukasz Wu ★★★★☆
Przypadkiem pojechałem, słyszałem reklamę w radiu, mówię spróbuję. Wszyscy mówili, że będzie drogo. Diagnoza z wyceną po 2 godzinach. Dzień czekania za autem, ale jak się okazało trochę było do zrobienia. I teraz moje spostrzenia. Naprawiają auto kompleksowo, a nie jak to bywa chce wymienić jedna rzecz, a w praniu wychodzą dodatkowe rzeczy to mechanik zrobi tylko to jakie akurat ma części, klient wróci za pół roku i kasa za robociznę będzie podwójna. Wysoki standard obsługi klienta, dogodny kontakt z serwisem. Auta robione na bieżąco, a nie że musi swoje odstać na palcu. Dodatkowo przeglądają całe auto a nie tylko to na co klient zwrócił uwagę. A że trochę kosztowało to kto robi taniej? Najważniejsze, że po odebraniu auta zaraz widziałem różnice w prowadzeniu i komforcie jazdy. Niestety mechanik u którego byłem najpierw nie znalazł żadnych luzów, mimo że koło latało jak by było nie dokręcone. Reasumując je raz warto zapłacić więcej i być zadowolonym, polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Banaszak, Bosch Car Service?
Banaszak, Bosch Car Service znajduje się przy Pocztowa 22, 89-100 Nakło nad Notecią, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Banaszak, Bosch Car Service?
Można skontaktować się z Banaszak, Bosch Car Service pod numerem +48 607 180 102
Jak można dotrzeć do Banaszak, Bosch Car Service?
Do Banaszak, Bosch Car Service można dotrzeć, korzystając z poniższego linku