Bardzo fajna kwiaciarnia, miłe, piękne dziewczyny z wyczuciem smaku w tworzeniu bukietów. Zamówiłam nawet bukiety, będąc za granicą, dla mamy i przyjaciółki. Bukiety wyszły przepięknie, dostawa przebiegła perfekcyjnie, wszystko na najwyższym poziomie!
Zdjęcia
Opinie
-
Яна Егошина ★★★★★
-
Ilona Karpik-Kujawa ★★★★★
Z kwiaciarni korzystam od lat,zawsze dzwonię zamawiam i przyjeżdżam po gotowe,niegdy się nie zawiodłam.Pan zawsze doradzi i zawsze wie co chcę.Zamawiałam bukiety na Boże Ciało i były piękne.Polecam
-
Vadim.98 98 ★★★★★
Najlepsza kwiaciarnia! Kwiaty zawsze świeże, obsługa zawsze miła , zawsze doradzają i pomagają, wybór kwiatów ogromny, a bukiety zawsze eleganckie i piękne! Bukiety na zamówienie dla dziewczyny był super!
-
Karolajna 69 ★☆☆☆☆
Obsługa w tej kwiaciarni to kpina i jeden wielki żart , obie kobiety jakby były tam za karę, opryskliwe, niemiłe, bez empatii, zero podejścia do klienta. Byłam świadkiem gdy starsza Pani chciała zamówić wiązankę na grób ze sztucznych kwiatów która miała kosztować 200zl ( zestaw) i prosiła Panią obsługującą czy mogłaby pokazać jej jakieś kompozycję na wzór - byłam w ciężkim szoku i zniesmaczona zachowaniem obsługi , obie chamsko się odzywały do starszej Pani, wręcz naskoczyły na nią że ich prosi o cokolwiek, ostatecznie z łaską pokazały jakieś dwie wiązanki robiąc obrażone miny i komentując pod nosem. Takie zachowanie jest nie do zaakceptowania, domyślam się że dla Tej Pani wydanie tak dużej kwoty na kwiaty ( sztuczne podkreślam ) patrząc na kwoty emerytur to ogromny wydatek!!!! Cena wiązanki kosmiczna a poziom obsługi DNO!!! Wstyd że tak wiekowa kwiaciarnia nie dba o klienta ( głównie osiedlowego) renomę i swój wizerunek !!! Drogie Panie jeśli to dla Was taka męka praca z klientem to może czas się przebranżowić? Personel do zmiany !!!!
-
Damian Moskalewicz ★★☆☆☆
Kwiatki ładne, pracownicy świadczą usługi jakby za karę. W "kwietne" święta wzrok wręcz pogardliwy.
-
Aleksandra ★★★★★
Świetnie wyposażona kwiaciarnia! Piękne, świeże kwiaty i mnóstwo fajnych gadżetów! Polecam!
-
N M ★★★★★
Uwielbiam, zawsze wracam. A Pan który pracuje przemiły :D
-
SYLWIA KOENIG ★★★★★
Zawsze świeże kwiaty, zawsze wspaniała obsługa, pięknie ułożone i dobrane kwiaty. Od 10 lat jeżdżę rolki tam. POLECAM!
-
Anna Zdybel ★★★★★
Dziś zamówiłam w Kwiaciarnin Róża bukiet gerberrów dla mojej kochanej mamy na dzień Barbary...mama była wzruszona wysłała mi zdjęcie i powiedziała dziękuję bukiet przepiękny!!! kolor amarantowy cały dom pachnie kwiatami,polecam kwiaciarnie Róża profesjonalizm na najwyższym poziomie dziękuję.:*)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Róża. Kwiaciarnia?
Róża. Kwiaciarnia znajduje się przy Wielkokacka 3, Witomino-Leśniczówka, 81-611 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Róża. Kwiaciarnia?
Można skontaktować się z Róża. Kwiaciarnia pod numerem +48 586 241 085
Jak można dotrzeć do Róża. Kwiaciarnia?
Do Róża. Kwiaciarnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku