Opinie

  1. Szymon ★★★★★

    Jeżeli chodzi o serwis - bez zastrzeżeń, wygląda na to że diagnoza była trafna a naprawa skutecznie przywróciła auto do funkcjonowania (drugi zakład dał inna diagnozę i niższa cenę, ale raczej nie rozwiazałoby to problemu z autem). Cenowo....cóż, pewnie mogłoby być taniej, ale w moim wypadku to pierwsza naprawa tego auta w tym zakładzie. Jak będzie dalej - zobaczymy. Na razie jestem zadowolony.

  2. Jan Kowalski ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego warsztatu, coś niby tam wiedzą ale ogólnie wiedzą mizerna, niezbyt trafne diagnozy, ceny wysokie a "przebitki" na częściach duże, mam wrażenie że nieco naciągają na kasę. Ogólnie na nie

  3. Jan Zyśk ★★☆☆☆

    Pomimo że sytuacja miała miejsce około 2.5 roku temu też powinna dać do myślenia. Wymiana oryginalnego alternatora na regenerowany który po miesiacu wymagał naprawy. Po oryginalnym nie było już śladu. Trudno nie poczuć się oszukanym.

  1. Celesimm ★★☆☆☆

    Czas na małą zmianę oceny. Podczas pierwszych wizyt byłem zachwycony wprost rzetelnością i jakością obsługi. Lekko wyższe ceny rekompensowała mi bliska odległość do warsztatu i możliwość dopasowania do godzin w pracy. Niestety po jakimś 1,5 roku korzystania z usług zauważyłem spadające moje zadowolenie, a i pojawiły się myśli, że ktoś mnie chyba robi... Dawałem sobie kolejną szansę, że "a jedna gorsza wizyta każdemu się zdarzy". Raz drugi, trzeci. Teraz po rutynowej zdawało by się wymianie oleju, auto zaczęło wydawać dziwne dźwięki, jakby skrzypienie. Zawieszenie było naprawiane na bieżąco, przegląd niedawno więc jeździłem dalej. Auto nie bierze w ogóle oleju, więc zaglądałem pod maskę raczej sporadycznie. Dziś podnoszę maskę, a tam mokro. Źle przykręcony korek wlewu oleju. Wszystko po prostu obryzgane od oleju z góry do dołu. Polecam sprawdzenie po wizycie nawet jeśli robicie jakieś pierdoły, czy komuś nie zdażyła się jakaś wpadka.

  2. Ma leSS ★★★★★

    Firma podchodzi profesjonalnie do klienta. Informuje o wykonanych pracach i ich kosztach. Profesjonalnie wyjaśnia wątpliwości i odpowiada na pytania. Dla mnie najważniejsza była jednak fachowość wykonanych napraw. Trzy "zakłady" mechaniczne nie były wstanie usunąć usterki. Ten zakład poświęcił na to więcej czasu, ale w końcu auto działa bez zastrzeżeń.

  3. Adam Smith ★★★★★

    Przerobiłem już wielu mechaników (Renault tak ma...) i z czystym sumieniem mogę polecić. Pełen profesjonalizm, w 100% uczciwy. Nie zgodzę się z opinią p. Rafała - Andi Reno dba o swoich klientów i obsługa zawsze jest profesjonalna. Proste i szybkie naprawy potrafi nawet zrobić nieodpłatnie. POLECAM

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres SERWIS MOTRIO - ANDI RENO?

SERWIS MOTRIO - ANDI RENO znajduje się przy Malborska 7, 85-145 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do SERWIS MOTRIO - ANDI RENO?

Można skontaktować się z SERWIS MOTRIO - ANDI RENO pod numerem +48 600 790 999

Jak można dotrzeć do SERWIS MOTRIO - ANDI RENO?

Do SERWIS MOTRIO - ANDI RENO można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements