Opinie

  1. dawid empty ★★★★★

    Miła obsługa, naprawa szybka , jestem bardzo zadowolony. Bardzo polecam ten warsztat . Samochód Vectra c pozdrawiam

  2. Halina ★☆☆☆☆

    Nie polecam, Pan który naprawiał rozrusznik, na syna pytanie że by chciał wymienioną cześć zabrać, Pan mechanik odmówił i że rozrusznik to tak samo jak akumulator i musi być oddany do utylizacji. Więc nie wiem do końca czy faktycznie ta część została wymieniona na nową .Uważać na tych mechaników, lepiej skorzystać z innych lepszych i przede wszystkim uczciwych mechaników ,cwaniaczki tyle w temacie NIE POLECAM

  3. Ewa Taczkowska ★★★★★

    Profesjonalnie, rzetelnie i fachowo.Koszty adekwatne do wykonanej pracy.Praca wykonana w terminie. Obsługa miła. Serdecznie polecam.

  1. Łukasz Milewski ★★★★★

    Systematycznie serwisuje tu auto od ponad roku. Panowie zawsze profesjonalni a auto oddają zwykle przed czasem co jest mega plusem. W razie awaryjnych sytuacji pomogą nawet bez umówionej wizyty. Zdecydowanie Polecam !

  2. Paulina Pielesiak ★★★★★

    Warsztat godny polecenia. Oddałam dwa auta na wymianę sprzęgła i drobne naprawy i jestem bardzo zadowolona z efektów. Fachowa i miła obsługa w rozsądnej cenie. Mechanicy znają się na rzeczy i chętnie odpowiadają na pytania. Na pewno wrócę, jeśli będzie taka potrzeba.

  3. Monika Nowak ★★★★★

    Z czystym sumieniem polecam to miejsce. Rzetelnie wykonana usługa a ceny przystępne. Wiedzę i pasję do motoryzacji widać gołym okiem po ludziach tam pracujących. Jeszcze nie raz tam zawitam chociażby po to żeby podziwiać tak gustownie urządzoną poczekalnie i łazienkę ;)

  1. Unlucky YT ★☆☆☆☆

    Auto na usługę wymiany przekładni kierowniczej i regulacji gaźnika, umówione telefonicznie, bez problemu. Czas oczekiwania na termin 2 tygodnie. 2 dni po odstawieniu auta do naprawy otrzymałem telefon, że państwo jednak nie podejmą się naprawy. Rocznik i typ auta był panstwu wcześniej znany i okazało się, że jednak nie potrafią wyregulować gaźnika, a przy wymianie przekładni obawiają się, że zerwą śruby.

  2. Miłosz Nitz ★★★★★

    Silnik wraz z zawieszeniem został wymieniony fachowo oraz w ekspresowym tempie. Jak najbardziej polecam to miejsce. Plusem również jest to, że pracownicy skrupulatnie szukają konkretnego zużytego elementu w aucie dzięki czemu nie trzeba wymieniać wszystkiego dookoła :)

  3. Mariusz Herbuś ★★★★★

    Naprawdę jestem zadowolony z usług. Auto odmówiło posłuszeństwa i oni mi pomogli. Naprawa szybko i wydaje mi się że niedrogo. Chętnie bym tam serwisował swoje auto ale niestety trochę za daleko. Byłem przejazdem. Polecam!!!

  1. Kamila Kostrzewska ★★★★★

    Rewelacyjne miejsce, obsługa na najwyższym poziomie. Przyjechałam z jakąś kontrolką, chłopacy wszystko cierpliwie i spokojnie mi wytłumaczyli, widać że mają pasje i starają się utrzymać wysoki poziom. To zdecydowanie jedyny warsztat który nie próbował mnie oszukać, GORĄCĄ POLECAM naprawdę uczciwa i rzetelna ekipa. A i kawę macie super, będę wpadać już tylko do Was

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Garaż Serwis?

Garaż Serwis znajduje się przy Fordońska 393, Fordon, 85-792 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Garaż Serwis?

Można skontaktować się z Garaż Serwis pod numerem +48 519 115 115

Jak można dotrzeć do Garaż Serwis?

Do Garaż Serwis można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements