Nie polecam! Róża zwiędła w ciągu 24 godzin, mimo że wszystkie zalecenia zostały spełnione.
Zdjęcia
Opinie
-
Impartial inspector ★★☆☆☆
-
Anna Niekraszewicz ★☆☆☆☆
W niedzielę nie ma wyboru kwiatów ciętych, ponieważ w sobotę byly andrzejki! Myślałby kto! Ale to nic. Szczytem bezczelnosci było to, że Pani wręczyła mi kwiaty bez papieru, bo się skończył. Zapytałam, jak mam z nimi podróżować, usłyszałam, że róże są zimnolubne i nic im nie będzie. Ceny nie adekwatne do jakości i bezczelna obsługa!
-
Black_____Death ★☆☆☆☆
Jedna wielka tragedia za coś takiego 150 zł gdzie niema w paragonie co ile kosztowało . 8 zł za 1 szt goździka. Dramat . Z całego serca odradzam kobieta bez siły kokardę tak słabo zawiązała że gdyby nie moja duża ręka to by zwiało mi u tanie
-
Anna Raszewska ★☆☆☆☆
Bukiet za 50 zł to porażka. Jest totalnie nie foremny. Wewnątrz są umieszone jakieś liście, które wyglądają jak poobgryzane przez robactwo. Już pamiętam dlaczego od pierwszej wizyty nie kupowałam kwiatów przez 6 lat.
-
Marzena Piwek ★★★★★
Bardzo miła obsługa i szybka dostawa dziękuję bardzo, bukiet piękny.
-
Tomasz Kuszyk ★☆☆☆☆
Kupiłem z synem bukiet na Dzień Matki, 5 róż ciętych w cenie 140 zł, na drugi dzień kwiaty już zwiedly. Strata pieniędzy.
-
Joanna Pawłowska ★☆☆☆☆
Niestety kwiaty cięte nie świeże. 24 maja dostałam bukiet od męża na imieniny, 25 bukiet byl do wyrzucenia. 26 maj dzien matki, dostalam bukiet od córki 96zl -dramat.Kwiaty stare ,róże ledwo zipią. Nie polecam. Przepraszam za ta opinię ale mam takie wrażenie, że facetom i dzieciom wciska się starać. Ja bym się nie dala nabrać.
-
Łukasz Hińcza ★☆☆☆☆
Nie polecam miejsca ze względu na wygórowane ceny. W dniu walentynek JEDNA SZTUKA RÓŻY to koszt 35zł. Kupiłem bo nie miałem już wyboru podczas powrotu do miejsca zamieszkania. Komentarz w celu wstrząśnięcia właścicieli, że nie tędy droga z takimi cenami bo inflacja, walentynki i łupanie gdzie się da klienta...
-
Dariusz Gąsienica ★☆☆☆☆
Niestety, ale zdecydowanie nie polecam tego miejsca do zakupu jakichkolwiek kwiatów! Po pierwsze myślałem, że kwiaty rzeczywiście tak podrożały, ale jednak nie aż tak - tu ceny są z kosmosu. Po drugie kupiłem wiązankę, która kosztowała 70 zł. i sądziłem, że jest przyzwoita i świeżą. Niestety po 20 minutach dojechałem z kwiatami do domu i okazało się że część kwiatów była wysuszona a reszta już w drodze zwiędła. Byłem tak wściekły, że chciałem tam wrócić, ale nie wiem czy to byłby dobry pomysł.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pracownia Florystyczna Alexa Flowers & Decorations?
Pracownia Florystyczna Alexa Flowers & Decorations znajduje się przy Świętokrzyska 60, 80-180 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pracownia Florystyczna Alexa Flowers & Decorations?
Można skontaktować się z Pracownia Florystyczna Alexa Flowers & Decorations pod numerem +48 512 225 959
Jak można dotrzeć do Pracownia Florystyczna Alexa Flowers & Decorations?
Do Pracownia Florystyczna Alexa Flowers & Decorations można dotrzeć, korzystając z poniższego linku