Pasmo męczarni z głupim zamówieniem drzwi. Zamówiliśmy drzwi z montażem 8 września, przyszły 27 listopada, okazało się, że zamawiane były prawe a przyszły lewe - no nic, pomyłki sie zdarzają, nawet pal licho, że zdemontowałem stare. Zgłaszamy reklamację a tu pani przez telefon stwierdza, że mogą ponowić zamówienie ale do tego czasu drzwi z futryną mają czekać na zabranie przy kolejnej dostawie leżąc u nas w domu przez ponad miesiąc i że nic sie nie da zrobić, takie standardy. Idziemy do sklepu, rozmawiamy z jakąś panią pół godziny, że to jakiś żart by im magazynować i skoro dostarczyli złe to by zabrali i chcemy nowe. Rośnie frustracja bo pani "niedasie" z okienka w kółko mówi, że to nie ich wina etc i dopiero rozmowa z jej szefem wyglada początkowo na okej bo drzwi maja byc zabrane i dostarczone nowe do 17 listopada a zamowienie zrobione niezwłocznie byśmy znów nie czekali. Typ informuje ze tak: bedą 17 listopada, no to czekamy. Jest 20 listopad - pytamy się co się dzieje z zamówieniem bo przecież poślizgi się zdarzają - okazuje się ze ten typ zamówił nam drzwi z dostawą na 11 grudnia więc kolejny miesiąc do czekania. Ta filia nadaje się do kontroli jakości obsługi klienta co z resztą widać po innych komentarzach. Taka nauczka, że bez sensu wzieliśmy od leroy zamiast po prostu od producenta. Nigdy więcej w tym sklepie nic na zamówienie! Edit: Przyszły drzwi 1 grudnia - cały dzień na telefonie by zorganizować transport bo nikt w leroy nie może tego ogarnąć i nie oddzwania mimo obiecanek. Od 11 do 16, gdy obiecują oddzwonić nic takiego sie nie dzieje, w końcu trafilismy na kogos sensownego który to ogarnął. Dobra, drzwi mamy w domu 3 grudnia,. Montażysta 2 grudnia prosil o telefon jak bedzie przy kalendarzu o 12:00 3 grudnia. Cały dzien nie odbiera, no życie - ale wieczorem informuje ze bedzie miec czas.. za 10 dni, do tego czasu radzcie sobie ludzie sami i to nie jego wina. Ta firma to żart. Nie zamawiajcie tu nic z montażem bo to jest porażka.
Zdjęcia
Opinie
-
Maciek K ★☆☆☆☆
-
Krzysztof Kopacz ★☆☆☆☆
Kupiłem kuchnie z montażem.. porażka montażysty, chętnym wyślę zdjęcia. Meble w miarę spoko. Cena kuchni jak u stolarza profesjonalisty. Stanowczo odradzam taki spektakl
-
Konrad Janowski ★☆☆☆☆
Poziom obsługi i zainteresowania klientem jest poniżej zera. Najpierw jedna osoba przekierowuje do drugiej i każe czekać po kolejnych 15 min dowiaduje się że ta osoba nie jest z tego działu i nas nie obsłuży. W odpowiedzi słyszę że mam zaczekać 30min aż inna osoba wróci z przerwy. Poprosiłem o rozmowę z kierownikiem zmiany oczywiście też trzeba oczekiwać w nieskończoność.
-
Iza Zalewska ★☆☆☆☆
Jakość obsługi zamówień na zerowym poziomie. Płytki zamówione z 10 dniowym terminem dostawy przyjechały z dwumiesięcznym opóźnieniem i to po wielokrotnych interwencjach. Brak zaangażowania pracowników i olewczy stosunek do klienta.
-
Xperia Xperia ★☆☆☆☆
Gorąco nie polecam . Wzięli prawie 10 tys złotych za drzwi porty na indywidualne zamówienie w styczniu . Wszystko miało trwać dwa miesiące max . Drzwi przyjechały w kwietniu w dodatku jedne najważniejsze do kibla nie takie jak zamawiałem . Drugie zostały zamontowane nieprawidłowo i nie da się ich zamknąć na klamkę w dodatku ościeżnica uszkodzona . Personel bardzo arogancki rzucający słuchawka np. Po rozmowie dziś z Panią Dorota . Finalnie jestem 6 miesiąc bez drzwi do toalety a kasa zapłacona, do sypialni się nie zamykają. Końca nie widać i skończy się chyba w sądzie ! Polecam omijać szerokim łukiem ! Dla mnie mogą sobie drzwi zabrać oddać kasę ale tego też nie chcą zrobić polubownie . Dodatkowo do drzwi zostały zamówione niby ekskluzywne klamki qube czarne za prawie 200 okazało się jak przyjechały że to nie żadna porta tylko metal bud a klamka w detalu kosztuje od 60 do 120 zł max w internecie .
-
obserwator yt ★★★★★
Miła i profesjonalna obsługa w dniu dzisiejszym na dziale kuchni przez Pana. Rzadkością już jest spotkać takich sprzedawców którzy znają się na rzeczy, a to było widać. Zakup zdecydowanie na plus. Mam nadzieję, że meble posłużą. Polecam ten sklep ze względu na duży wybór i obsługę.
-
Marek M. ★☆☆☆☆
Montaż pavilonu zamówiony i opłacony w listopadzie. Otrzymalem informacje ze względu na brak możliwości realizacji montażu mam odebrać pieniądze. Wczoraj otrzymałem propozycje montażu zamiast wczesniej oplaconych 750zl w nowej super cenie 1200zl. Pani kierownik montażu pomimo mojej przeslanej prośby wyjasnienia sprawy nie odbiera telefonu !
-
Patrycja Olas ★☆☆☆☆
Chciałam dokonać zakupu paneli, których nie było na wystawie. Na moje pytanie czy kiedy będą kilka miesięcy przechowywane w wilgoci(np garaż) to coś się może z nimi stac, pracownik odpowiedział „przecież ich Pani w wodzie nie będzie trzymać”. Poprosiłam czy mogę zobaczyc te panele, Pan z wielka łaska przyniósł mi karton paneli, ale niestety nie mógł wyciągnąć jednego panela z paczki i uznał, ze wszyscy mnie olali a on specjalnie dla mnie targał ta paczkę przez magazyn….usłyszałam, jeszcze, ze zadaje bezsensowne pytania, a uważam, ze po to tam jest ten Pan aby mi pomoc… obsługa w dziale paneli na żenujacym poziomie. Następnym razem pojadę z mężem, może mężczyznę inaczej potraktują…
-
Natalia ★☆☆☆☆
Nie polecam tego sklepu. Obsługa klienta na poziomie zerowym. Pracowników należałoby przeszkolić z odpowiedniej obsługi klienta i doboru słownictwa. Pracownik działu cięcia bezczelny i wyrachowany. Czuję się zażenowana rozmową z tym Panem. Jeszcze nie spotkałam tak nie kompetentnej osoby ! Nie pierwszy raz robię zakupy w tym sklepie, ale to był mój ostatni, ostateczny. ZDECYDOWANIE POLECAM SKLEP NA UL. GOLISZA!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Leroy Merlin Szczecin Struga?
Leroy Merlin Szczecin Struga znajduje się przy Andrzeja Struga 31, Prawobrzeże, 70-784 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Leroy Merlin Szczecin Struga?
Można skontaktować się z Leroy Merlin Szczecin Struga pod numerem +48 914 636 800
Jak można dotrzeć do Leroy Merlin Szczecin Struga?
Do Leroy Merlin Szczecin Struga można dotrzeć, korzystając z poniższego linku