Opinie

  1. Dziarowski ★★☆☆☆

    Nie polecam. Zdjęcie do CV kiepskie. Oprawka okularów przesłania oko. Pani powiedziała żeby "patrzeć się w dół", bo widać refleks na okularach... Za kilka usług paragon widniał na jedną jako "pozostałe usługi". Zero profesjonalizmu.

  2. Irena Kuś ★★☆☆☆

    Nie polecam. Zdjęcia robione na ślubie cywilnym , złoty pakiet . Z 30 zdjęć góra 5 ładne ujęcie, reszta byle jak. Pan niestety się nie przyłożył. Mało profesjonalnie. Trzeba było się upomnieć, że chcemy indywidualne zdjęcia młodych z rodzicami itp. Najchętniej skończył by na grupowych. Rozczarowanie za 5 stów, młodym prezent słabo się spodobał.

  3. Ireneusz szmyciński ★★★★★

    Bardzo miła obsługa szybko fachowo profesjonalnie podejście do klijęta

  1. Piotr Marczak ★☆☆☆☆

    Zdjęcia były robione w grudniu 2022 w PSP w Mierzynie. Pan fotograf nie wywiązał się z terminu, tłumacząc, że nie wszyscy rodzice z danej klasy zapłacili i przez to "listy" nie mogły zostać zamknięte. Mój argument, że my dokonaliśmy opłaty na czas jakoś do pana nie trafiał. Pan twierdził, że dopiero po zamknięciu list będzie wywoływał zdjęcia danej klasy. Po czym dzień później nieliczni otrzymują zdjęcia a inni nie. Dodam, że dotyczy to dzieci z tej samej klasy. Argument użyty dzień wcześniej ma się nijak do działań pana fotografa. Jeszcze tłumaczenie pracownic studia fotograficznego, że zdjęcia robione w grudniu z dedykacją "Kochanemu Dziadkowi" i "Kochanej Babci" wcale nie są robione na Dzień Babci i Dziadka są marne. Pan fotograf mnie przeprosił i co z tego, zdjęć na czas nie mam...Brak profesjonalizmu, brak rzetelności. Nie polecam!!! Dalibyśmy zero gwiazdek, ale opinia nie chce się wtedy dodać... Opinia sprostowana dnia 30.01.2023: Dnia 21.01.2023 ok. godz. 19.30 pan fotograf się z nami skontaktował i przywiózł zdjęcia. Na przyszłość musi ta firma zmienić system, bo ta cała nerwówka zupełnie niepotrzebna...

  2. A ★☆☆☆☆

    Zdjęcia robione przez tego fotografa to jakiś dramat. Naprawdę nie rozumiem dlaczego placówki oświatowe biorą tego fotografa do robienia pamiątkowych zdjęć. Wstyd to nawet komuś pokazać. Chyba dobrze płaci żeby mógł wejść do placówki i zrobić te beznadziejne zdjęcia. Amator to mało powiedziane!!! Nikomu nie polecam!

  3. Ania N. ★☆☆☆☆

    Zdjęcia paszportowe i dyplomowe okropnej jakości! Pani fotograf nie podpowiada, by włosy poprawić, bo coś tam odstaje.Czuć presję, by szybko zrobić zdjęcie i szybko wyjść. Ogólnie jestem w szoku, że tak beznadziejne zdjęcia.

  1. Adam Kindur ★★☆☆☆

    Nie polecam. Usługi bardzo drogie. Dziecko dostało pusta płytę ze zdjęciami z komunii. Ponowne nagranie płyty trwało ponad dwa tygodnie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Flesh Fot. Studio fotografii?

Flesh Fot. Studio fotografii znajduje się przy 72-100 Goleniów, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Flesh Fot. Studio fotografii?

Można skontaktować się z Flesh Fot. Studio fotografii pod numerem +48 914 073 232

Jak można dotrzeć do Flesh Fot. Studio fotografii?

Do Flesh Fot. Studio fotografii można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements