Opinie

  1. Janusz ABC ★☆☆☆☆

    Osobiscie nie polecam.Bylem tam dwukrotnie w ciagu roku no i niestety nie udało sie zamowic czesci-cytuje"to jest niemożliwe,część taka nie występuje.Zadzwoniłem do sklepu P.Gommol no i sie udało.Moim zdaniem sprzedawca powinien juz isc na emeryture.

  2. Dawid Toczek ★★★★★

    Bardzo miły i pomocny pan, serdecznie polecam ten sklep

  3. Ryszard Juruś ★★★★★

    Sklep istnieje od lat. Właściciel jest odpowiednią osobą, wszechstronne obeznany w motoryzacji. Uczynny, pomocny. Przy braku części sprowadza w ciągu krótkiego czasu. W stosunku do innych sklepów ceny bardzo przystępne. Oby takich więcej.

  1. ᏀᎡᎬᎪͲ ՏᏦΘᎡᎪ ★★★★★

    Bardzo uprzejmy pan z ogromną wiedzą Doradzi to co dla auta najlepsze a do tego ceny ma dobre. Polecam na pewno tam wrócę potrzebując jakiś części do samochodu

  2. G G ★★★★★

    Mila obsługa, Pan zawsze fachowo doradzi, sprawdzi aby dana część pasowała. Wiele rzeczy na miejscu, a gdy nie ma to zamowienie jest bardzo szybko realizowane. Polecam serdecznie to miejsce.

  3. Jakub (Jakub) ★★★★★

    Regularnie zakupuje części. Fachowa obsługa oraz pomoc :)

  1. Kotek 25 ★★★★★

    Dzis kupilem akumulator, nie dosc ze byl najtanszy w okolicy to Pan sprzedawca (nie znam imienia) przebadal stary i nowy akumulator pod kazdym mozliwym kątem uzywajc do tego kilku róznych urzadzen. Tak profesionalnego podejscia nie zaznalem jeszcze nigdy. Ps. Za 3 tygodnie jestem umowiony na wizyte kontrolna nowego akumulatora by "wyeliminowac jakiekolwiek nieprawidlowosci" haha Szczerze polecam

  2. Laura Skop ★★★★★

    Super miejsce. Nie spodziewałam się takiego podejscia do klienta ❤️ Wszystkim polecam!!

  3. Sensowny Bezsens ★★★★★

    Bardzo miły sprzedawca. Obeznany jak niemało kto. Ceny bardzo atrakcyjne. Robiąc tu zakupy nigdy nie miałem problemu z żadnymi częściami. Bardzo dobrze doradza nie naciągając na pieniądze. Wrazie potrzeby zamówienia części są one w bardzo krótkim czasie na miejscu do odebrania :) serdecznie polecam wszystkim

  1. Krzysztof Piskrzyński ★★★★★

    Obsługa bardzo kompetentna, Pan sprzedający zna się na rzeczy, zawsze coś doradzi, podpowie. Przy okazji pomoże przy aucie - czy to zamontować wycieraczki, wymienić żarówkę czy sprawdzić napięcie akumulatora. Wybór części też duży, i w przystępnych cenach. A nawet jak części nie ma na miejscu, to można zamówić z odbiorem na kolejny dzień. Tak że podsumowując - bardzo polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sklep motoryzacyjny - Autoprzylesie?

Sklep motoryzacyjny - Autoprzylesie znajduje się przy Akademicka 4, Fordon, 85-791 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sklep motoryzacyjny - Autoprzylesie?

Można skontaktować się z Sklep motoryzacyjny - Autoprzylesie pod numerem +48 523 442 144

Jak można dotrzeć do Sklep motoryzacyjny - Autoprzylesie?

Do Sklep motoryzacyjny - Autoprzylesie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements