Opinie

  1. Tadeusz Marcinkowski ★★☆☆☆

    Jestem zawiedziony. Frytki smakiem nie wyróżniające się od zwykłych frytek serwowanych w przeróżnych restauracjach. Według mnie nawet te z pospolitego McDonald's są lepsze. A cena? Zupełnie nieadekwatna do jakości.

  2. Robert Zdybał ★★★★☆

    Bardzo pyszne polecam pierwszy posiłek w Bydgoszczy podczas pierwszego zobaczenia miasta mega opcja na przekąskę

  3. Magdalena Velitsyan ★☆☆☆☆

    Frytki fatelne w niczym nie przypominały frytek belgijskich. Resztki wysypane z paczki i usmażone. Olej na pewno też nie był świeży. Pani z obsługi nie widziała żadnego problemy. Tragedia. Dwie porcje poszły do śmietnika. Właściciel odpisał,że to nie ich frytki. Proszę nie pisać takich głupot wiem gdzie byliśmy i co otrzymaliśmy! Wiele razy bywaliśmy u państwa ze znajomymi. Po tak żenującej odpowiedzi właściciela na pewno kolejnej próby nie będzie.

  1. Marcin Stasiak ★★★★★

    Frytki super smakują i fajnie wyglądają. Dobrze usmażone i obsługa bardzo sympatyczna. Można dobrać za darmo sos jak się skończy. Wpadamy tu zawsze jak jesteśmy w Bydgoszczy. Polecamy bardzo.

  2. Karolina Cieślak ★★★★★

    Bardzo przesympatyczna obsługa mająca dużo pojęcia na temat swojej pracy i danego produktu.. Jednym słowem człowiek na odpowiednim miejscu.. Frytki poprostu bomba!! Nawet dzieciaczki moje mi wyjadały po mimo że wolały iść na kebsa.. Byłam zmuszona wysłać kolegę po drugą porcje pomimo, że dzieci dołączyły się do wyjadania drugiej porcji.

  3. Andrzej Paweł ★★☆☆☆

    Jedne z najgorszych frytek belgijskich jakie jadłem. Zwykle smażone na przepalonej fryturze. Do tego od połowy rożka zawsze zaczynają się spalone twarde ścinki. Nie polecam (chyba że ktoś jest desperacko głodny).

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Freetki?

Freetki znajduje się przy Podwale 12, 85-111 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jak można dotrzeć do Freetki?

Do Freetki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements