Podczas wizyty w Chełmnie jedliśmy wyłącznie w restauracji Nienażarty – nie odwiedzaliśmy żadnych innych punktów gastronomicznych. Zamówiłem polędwiczki w sosie borowikowym. Już podczas jedzenia wyczułem dziwny, nieprzyjemny posmak – jakby w daniu był piasek (potwierdziła to również moja żona, próbując moje danie). W internecie wyczytałem, że taki posmak może wskazywać na obecność pleśni. W trakcie powrotu do domu zaczęły się silne bóle brzucha. Być może to pojedynczy incydent, ale niestety po tym doświadczeniu na pewno już tu nie wrócę. Szkoda, bo lokal zapowiadał się naprawdę dobrze.
Zdjęcia
Opinie
-
Michał Kowalczuk ★☆☆☆☆
-
Paulina Lasyk ★★★☆☆
Bistro w dobrej lokalizacji, obsługa bardzo miła ale na tym niestety muszę skończyć. Zamówiłam sałatkę z halloumi i była całkiem smaczna jednak 38 złotych za mix sałat prosto z paczki, 3 plastry halloumi i kilka truskawek to bardzo wygórowana kwota. Muszę przyznać, że byłam w lekkim szoku i niestety się zraziłam, a bardzo szkoda bo lokal mógłby przyciągać gości.
-
Geras601 ★★★☆☆
Jedzenie średnie nawet bardzo średnie.kotlet przypalony W kuchi ktoś ma taki młyn że nie może tego dopilnować I zrobić tego jak trzeba albo poprostu słabo /średnio się na tym zna. Ziemniaki !!!! Ludzie w życiu nie jadłem gorszego puree naprawde z jakimiś grudkami robicie to z paczki ? Widziałem już że ktoś też o tym pisał naprawde zrobcie cos z tym . A i jeszcze ziemniaki były z koperkiem . Pluczcie lepiej koperek bo był poprostu z piaskiem . Świeży ale nieplukany . Nie lubię pisać takich komentarzy ale mam nadzieję że przeczytacie to i postaracie się to zmienić nawet jak komentarz będzie usunięty.
-
Radosław Długi ★★★☆☆
Ponieważ Chełmno od strony kulinarnej nie jest zbyt bogate, a głód nam doskwierał nieco, to zdecydowaliśmy się na to bistro. Obsługa ok. Tu nie ma nic do zarzucenia. Posiłek już trochę wymaga komentarza. De Volai jest ok. Nie ma się do czego przyczepić. Pure ziemniaczane bardzo przeciętne z jakimiś granulkami. Takie dziwne. Ponadto sałatka też nie zbyt duża, ale świerza. Co prawda nie próbowałem, ale dobry wybór piw. Stosunek usługi do ceny też nie wypada dobrze. Jednym słowem dość przeciętnie, ale tragedii nie ma.
-
Vertrauliches Geheimnis ★★☆☆☆
Rewelacyjna lokalizacja tuż przy rynku z fajnym widoczkiem. Co do lokalu to już gorzej. Dostałem zimnego, wręcz lodowatego kurczaka w środku polanego ciepłym sosem. Może się zdarzyć każdemu (chyba wyciągnięty z zamrażalki), ale wydaje mi się, że w takiej sytuacji powinna być jakaś rekompensata dla klienta - czy to rabatu czy gratis napoju, cokolwiek. Zapłaciłem pełną kwotę. Szkoda. Dostałem później ciepła kolację, smakowała spoko, ale to nie jest jednak warte swojej ceny. Szkoda.
-
Piotr Hobler ★★★★★
Miejsce polecone prze Panią z Hoteliku, za co bardzo dziękuję. Sałatka z krewetkami pyszna, gorąco polecam
-
Michal Sierek ★★★★★
Co powiedzieć, pysznie i bardzo miła obsluga. Wpadliśmy większą grupą zróżnicowaną 0-67 lat, jedzenie bardzo domowe ale wyjątkowo przepyszne i wyjątkowe w smak, miła obsługa która dopasowała dania do indywidualnych potrzeb każdego głodomora, ceny bardo konkurencyjne. Także zadbano o komfort najmłodszej klientk,i chociaż weszła ze własnym prowiantem (mama) polecany wszyscy i chociaż nie z okolicy to wrócimy do Was aby uczcić naszą kolejna rocznica. :)
-
Mateusz Chuderski ★★★★★
Jedna z najlepszych restauracji w mieście, pyszne i domowe jedzenie oraz kraftowe piwko to wszystko czego potrzeba do szczęścia. Wyśmienity i bardzo mięsny żurek oraz świetna zupa krem z pieczarek. Drugie dania również przepyszne, mega kotlet po chełmińsku świetnie doprawiony, inaczej niż standardowy "schabaszczak", dobrze rozbity i syty, ciężko go przejeść, typowo męskie danie, polędwiczki drobiowe w sosie grzybowym równie smaczne i w obfitej porcji, po takich dwóch dania lch ciężko dopić piwo z browaru Amber, które idealnie uzupełnia posiłek. Wszystko to w standardowych cenach jak na te czasy. Sam lokal bardzo przestronny choć nie sprawia takiego wrażenia na pierwszy rzut oka, w całej restauracji panuje miły, domowy klimat. Szczerze polecam odwiedzić! :)
-
Piotrek ★★★★★
Schludne miejsce na chełmińskim rynku gdzie można dobrze zjeść. Ceny ani wysokie, ani promocyjne- ot takie zwyczajne. Za kotlet po chełmińsku (na zdjeciu) Mieszko i Bolesław Chrobry i jeszcze 3 złote. Porcje duże. Godne polecenia
-
AA AA ★★★★★
Polecam to bistro z całego serca. Za śmieszne pieniądze można się najeść do syta. Przemiła i uśmiechnięta obsługa. Super doprawione posiłki (smak dzieciństwa - przynajmniej mojego). Kameralne pomieszczenie, nieprzesadnie udekorowane - ze smakiem. Co do czasu oczekiwania... Hmm... Wydaje mi się, że dłużej jedliśmy obiad, niż czekaliśmy na niego. Polecam wszystkim. Napewno tam wrócimy. (na zdjęciu kotlet po Chełmińsku)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bistro NieNaŻarty?
Bistro NieNaŻarty znajduje się przy Biskupia 2, 86-200 Chełmno, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bistro NieNaŻarty?
Można skontaktować się z Bistro NieNaŻarty pod numerem +48 603 047 729
Jak można dotrzeć do Bistro NieNaŻarty?
Do Bistro NieNaŻarty można dotrzeć, korzystając z poniższego linku