Zjedliśmy tu bardzo smaczne burgery. Ten z góralskim serem był rewelacyjny. Można było wybrać stopień wysmażenia wołowiny. Jedynie kawa mi nie smakowała, ale to kwestia gustu. Wszystko podano szybko i estetycznie. Polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Kinga Zajączkowska ★★★★★
-
Allin ★★☆☆☆
Naprawdę lubię te burgery ale to co dostałem ostatnio to nie powinno mieć miejsca… Nie wierzę, że kucharz przy robieniu burgera nie zauważył tak spalonej bułki. Na początku nawet nie przejąłem się tym że jest spalona ale po posmakowaniu tego doznałem mega obrzydzenia, totalny węgiel. Wiem, że mogłem sobie zeskrobać i jeść dalej ale takie coś nie powinno mieć miejsca kiedy zamawiamy burgera za ponad 40 zł. Prowadzicie lokal gastronomiczny i wypuszczenie takiego dania to strzał w kolano. Tak ja lubię wasze burgery tak mega się zawiodłem, że wypuściliście coś takiego w dostawę.
-
Karo la ★★★★★
Jedzonko bardzo smaczne, zamówiliśmy Frytki z szarpana wieprzowina, coś innego = coś dobrego. Do tego nieziemskie skrzydełka w pysznym sosie. Na prawdę warte spróbowania, o wiele lepsze niż w popularnym fastfoodzie. Pani kelnerka bardzo sympatyczna, od razu zaproponowała nam coś do picia. Z racji, że jestem w ciąży nie mogłam próbować %, a w karcie byly drinki bezalkoholowe, według prośby, żeby był jak najmniej słodki i taki otrzymałam - przepyszny! Lokal bardzo ciekawy, fajne cytaty na ścianach. Plus za tv z meczami :D i klimatyzacje. Polecamy !
-
Huba Hubalah ★★★☆☆
Odwiedziłem to miejsce kolejny raz, ale pierwszy raz w ogródku. Burger nie był aż tak fantastyczny jak wcześniej, brakowało mu paru rzeczy które mnie zachwyciły wcześniej, ale póki co zrzucam to na okres wakacyjny, może brak kadry, zmianę kadry. Pani w obsłudze trochę zagubiona, wspierana przez koleżanki z baru. Opinie ponownie wystawię po zakończeniu okresu letniego i ponownym skorzystaniu z usługi gastronomicznej wewnątrz lokalu.
-
Lavoro Monica ★★☆☆☆
Po dzisiejszej wizycie napiszę tylko tyle, nigdy więcej. Frytki z siekaną wieprzowiną i boczkiem, no wieprzowina popsuła cały smak. Było czuć, że jest nie świeża, taka która swoje spędziła juz w lodówce. Ale to co dostałyśmy do picia przeszło wszystkie nasze wyobrażenia. Drink kryzysowa narzeczona, wódka malinowa, maliny i mięta. Tak to powinno wyglądać. A w rzeczywistości mnóstwo syropu miętowego. No nie do wypicia. Jak by ktoś miętusy rozpuścił w wodzie. Po zgłoszeniu obsłudze, usłyszałyśmy że tak ma być. Jednak czytając kartę liczyłyśmy na malinowy drink z nuta świeżej mięty. Szkoda, że nie udało się jakoś dogadać, bo na pewno tam już nie wrócimy. Niesmak pozostał
-
Mariusz Dobrosielski ★★★★☆
Bardzo smaczne burgery. Zamówiłem władcę pierścieni ze średnio wysmażoną wołowinę i był pyszny. Polecam.
-
Marta Spole ★★★★★
Stylowo, ze smakiem i klimatycznie. Przemiła obsługa, obłędne burgery z siekanej wołowiny, pyszne fryteczki z batata z sosem mango Mayo. Palce lizać!!! Herbatki równie wspaniałe co jedzonko. Obowiązkowe miejsce każdego burgerożercy !!!
-
Sebastian Brochocki ★★★★★
Wracamy często. Niesamowite są te burgery. Pierwsza wizyta i będziemy wracać często. Piwo craftowe genialne w smaku, koktajl bezalkoholowy także. Do tego burger "obojętnie", który w smaku jest bynajmniej obojętny. Genialne miejsce z typowo craftowym menu. Obsługa przesympatyczna i dobrze poinformowana. Polecam.
-
Pawełek CG ★★★★★
Bardzo dobre burgery na pewno najlepsze w Grudziądzu a jadłem już je wszędzie. Bardzo dobra wołowina wysokiej jakości szkoda że niektórzy nie znają się na burgerach i za wysmazenie medium dają jedna gwiazdkę można było zgłosić to obsłudze. Ja sam jadam medium rare bo wołowinę trzeba szanować a jak ktoś lubi podeszwę to niech sobie bitki wołowe w domu zrobi :D
-
Satan Serduszko ★★★★☆
Zamówienie składane w piątek wieczór. Czas przygotowania szybki zważywszy, że nasz stolik zamówił 8 burgerów, a lokal był pełny. Bardzo smaczne. Gwiazdka odjęta, za lekko pomylone zamówienie. Faktycznie teraz kelnerka pyta o stopień wysmażenia. 7 burgerów miało być dobrze wysmażonych, 1 średnio. Wszystkie były dobrze wysmażone. Dodatkowo w jednym miał być dodatkowy ser, ale się nie pojawił. Plus za to, że kelnerka sama się zorientowała i przyszła poinformować że dodatek ten zostanie odjęty od rachunku. Afery nie robiliśmy, wszak przyszliśmy się dobrze bawić, a nie byl to wielki problem. Jeśli ktoś będzie chciał wypić piwo, musi pamiętać że są tylko kratowe. Drinki również smaczne i cieszące oko.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Klasyk - Burgers & Cocktails?
Klasyk - Burgers & Cocktails znajduje się przy Rynek 10, 86-302 Grudziądz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Klasyk - Burgers & Cocktails?
Można skontaktować się z Klasyk - Burgers & Cocktails pod numerem +48 730 564 444
Jak można dotrzeć do Klasyk - Burgers & Cocktails?
Do Klasyk - Burgers & Cocktails można dotrzeć, korzystając z poniższego linku