Najgorszy kebab pan co robi jednymi rękawiczkami robi ci kebaba chodzi na zaplecze grzebie w śmietniku szczypcami od mięsa kapusta w kebabie bardzo kwaśna ( chyba kiszona) proporcje więcej kapusty i jej wody placek nie spieczony blady jak Polak na wakacjach ogólnie nie polecam tą budą powinien zająć sie sanepid !!!!
Zdjęcia
Opinie
-
Michał Borek ★☆☆☆☆
-
Adam Augustyniak ★☆☆☆☆
Tragedia. Niegdyś było to dobre , teraz po prostu niejadalne. Bez smaku, mięso było po prostu stare , co spowodowało niemal natychmiastowe rozwolnienie . kapusta stara .wszystko nie przyprawione . Ceny wysokie. Nigdy więcej tam już nie kupię nic .
-
Łukasz Kowalski ★☆☆☆☆
Dostawa opóźniona o godzinę. "Mięso" z kurczaka widoczne na zdjęciu. Wysuszone na wiór i bardzo twarde, raczej niezbyt świeże. W smaku i konsystencji jak trociny. Całe zamówienie poszło do kosza.
-
Antoni Włodarczyk ★★★☆☆
Głównym minusem jest to że kebab był po prostu suchy. Suche mięso i sucha surówka, do tego niewiele sosu (choć sos sam w sobie był naprawdę dobry). Odniosłem wrażenie że właściciel nie do końca ogrania język polski, ale ostatecznie udało się dogadać. Główna zaleta to to, że jest stosunkowo blisko dworca PKP Toruń Główny (da się dojść w 10 minut spacerem) oraz ceny są w normie.
-
Roger Federer ★☆☆☆☆
Kebab zakupiony przy ulicy Łyskowskiego naprzeciwko Biedronki. Rollo średnie mięso z kurczaka tak twarde wysuszone że nie szło tego zjeść, sosy też sama chemia czuć to w smaku.Po otwarciu lokalu było dużo dużo lepiej,strasznie się pogorszyło, już nie będę stałym klientem❗❗❗❗❗❗❗❗
-
Dominika Dąbrowska ★☆☆☆☆
Bardzo długi czas dostawy do pobliskiej okolicy. Zamawiałam o 17:30, a zamówienie dostałam prawie na 20. Kebab bardzo mały jak na 26 zł, a na dodatek był ledwo ciepły i bardzo się kruszył. Nie polecam.
-
A. ★★☆☆☆
Ajsu faktycznie według mnie był kiedyś najlepszym kebabem w Toruniu (na samym początku istnienia). Teraz nie ma co komentować, mięso mdłe, sosów mało, ale za to dużo warzyw. Nie odwiedzamy już tego miejsca odkąd zlikwidowano trzy wielkości kebabów i zostawiono najmniejszy jako 'standardowy' w cenie największego - sprytnie.
-
Griswold 85 ★☆☆☆☆
Za 26 zł za dużego kebaba... Jest w nim dużo ciasta, surówki i sosu a mięso jest wręcz niewyczuwalne. Jak widać na zdjęciach kruszy się nie miłosiernie. W środku raczej nie do zjedzenia. Placek strasznie przesuszony a w środku ser nierozpuszczony.... Chyba za duża temperatura przy podgrzewaniu. Ciężko dać dwie gwiazdki bo nic w nim nie pasuje
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres AJSU KEBAB?
AJSU KEBAB znajduje się przy Generała Józefa Hallera 102, Stawki, 87-100 Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do AJSU KEBAB?
Można skontaktować się z AJSU KEBAB pod numerem +48 669 296 618
Jak można dotrzeć do AJSU KEBAB?
Do AJSU KEBAB można dotrzeć, korzystając z poniższego linku