Opinie

  1. Aleksandra ★★★★★

    Blisko to zespół, z którym mam bardzo dobre doświadczenia. Cenię ich profesjonalizm i zaangażowanie do współpracy.

  2. Daga Szulkowska-Górka ★★★★★

    Pani Paulina to niezwykła specjalistka z niesamowitą intuicją. Przez cały czas trwania terapii czułam się bezpieczna, zaopiekowana i w pełni zrozumiana. Zawsze trafiała w sedno problemu, potrafiła nazwać to, czego sama nie umiałam ubrać w słowa. Jej profesjonalizm, empatia i podejście sprawiły, że efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Jestem jej ogromnie wdzięczna za pomoc i wiedzę, które otrzymałam i z którymi idę teraz przez życie:)

  3. Agata Langer ★★★★★

    Serdecznie polecam terapię w Centrum Psychoterapii Blisko! Spotkania z Panią Pauliną rozpoczęłam kilka miesięcy temu i czuję, że w końcu trafiłam do terapeutki, która doskonale zrozumiała moje potrzeby. Już po kilku spotkaniach poczułam się dużo lepiej, a z każdą kolejną sesją utwierdzam się w tym, że terapia realnie wpływa na poprawę komfortu mojego życia. Jestem bardzo zadowolona i z pewnością będę kontynuowała współpracę z Panią Pauliną, która jest niezwykle ciepłą empatyczną i wspierającą osobą!

  1. Jim Andrzej Rodzin ★★★★★

    Gorąco polecam gabinet psychoterapii Blisko - panuje tam wyjątkowo przyjazna, wręcz rodzinna atmosfera! Paulina to osoba o wysokich standardach komunikacyjnych i fachowej wiedzy - każda rozmowa z nią jest miła i merytoryczna.

  2. Klaudia Pietrzyk ★☆☆☆☆

    Wizyta u Pana Mateusza to jedno wielkie nieporozumienie. Książki nie powinno oceniać się po okładce, ale sama postawa Pana Mateusza na wejściu nie była zachęcająca i miałam ochotę zrobić tył zwrot. Zaskakujące są widniejące tutaj opinie pozytywne. Pan Mateusz nie mógł usiedzieć w miejscu, wiercił się, widać, że miał kłopot z utrzymaniem kontaktu wzrokowego. Idąc na wizytę do psychoterapeuty liczyłam na pomoc, wsparcie, na lepsze samopoczucie, a w zamian za to otrzymałam pytanie, czego ja oczekuję po wizycie, to pytanie chyba nie było na miejscu jak rownież, gdy podjęłam się zadawania różnych pytań na jedno z nich otrzymałam odpowiedź nie wiem co mam Pani odpowiedzieć, to były najgorzej wydane pieniądze w moim życiu, zdecydowanie nie polecam i odradzam.

  3. Dawid Dudek ★★★★★

    Polecam serdecznie, zdecydowanie warto skorzystać z pomocy zespołu Blisko. Nasze spotkania stały się punktem zwrotnym w moim życiu. Nigdy nie przypuszczałem, że będę potrzebował takiego wsparcia, miałem obawy przed pierwszą wizytą - niepotrzebnie. Teraz mogę powiedzieć tylko, że jeśli czytasz ten komentarz i nie masz pewności czy zrobić kolejny krok, to ja Cię zachęcam, bo to dobra decyzja. Spokojnej głowy i szczęśliwego życia wszystkim!

  1. MrJakurp ★★★★★

    Polecam

  2. Alicja Szołkiewicz ★★★★★

    Blisko polecam wszystkim znajomym w potrzebie, Pani Paulina to profesjonalistka z ogromna pasja do swojej pracy, dociekliwa, empatyczna. Szczerze polecam.

  3. Anastasiia Utytskykh ★★★★★

    Za pomocą psychoterapij tutaj udało mi się zmienić swoje życie w lepszą stronę! Polepszył się mój związek małżeński, zaczęłam lepiej rozumieć siebie i innych. Chodzę do Pani Paulina od roku i jestem bardzo zadowolona efektem! Pozdrawiam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Blisko - psycholog i psychoterapia?

Blisko - psycholog i psychoterapia znajduje się przy Ludwika Waryńskiego 11, 80-433 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Blisko - psycholog i psychoterapia?

Można skontaktować się z Blisko - psycholog i psychoterapia pod numerem +48 797 277 520

Jak można dotrzeć do Blisko - psycholog i psychoterapia?

Do Blisko - psycholog i psychoterapia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements