Pomimo że obsługa zasługuje na 5 gwiazdek, jakość produktów pozostawia wiele do życzenia. Kupiłam sałatkę kalafiorową na dziale garmażeryjnym. Niestety nie dało się jej zjeść. 20zl w piach. Sałatka była cała „oblana” olejem, który po nocy osadził się na dnie pudełka. Nie rozumiem po co do sałatki z majonezem ktoś dodaje olej. Chyba tylko po to, żeby zamaskować nieświeżość produktu. Radzę uważać, co się kupuje. Pochwalę za to bigos i sałatkę jarzynową, bardzo smaczne.
Opinie
-
Estera Malcherczyk ★★☆☆☆
-
Marek Qdlaty ★★★☆☆
To jedyny sklep, w którym dostanę jeden z moich ulubionych produktów. Ale dostawcę garmażerki powinni zmienić
-
Teresa Wierzbicka ★★★★★
Sklep ma fajny wybór, przede wszystkim jest stoisko z serami, mięsem i garmazerką. Można sklecić fajny obiad bez wysiłku. Wszystko smaczne. Jedynie ceny nieco za wysokie w stosunku do innych sklepów ale robiąc zakupy i tak człowiek na to nie zwraca uwagi. Ten sklep jest bardzo potrzebny w tym miejscu, bo nie ma konkurencji
-
Daniel Szymakin ★★★☆☆
Korzystam ze sklepu od dawna, więc myślę, że moja opinia będzie rzetelna. Na początku trafiłem na dwa spleśniałe produkty – sałatkę z kaszą oraz jogurt. Pani pozwoliła mi je wymienić, ale segregacja produktów jest praktycznie zerowa. Personel to osoby, które chodzą obrażone na cały świat, nie licząc kilku wyjątków. Bardzo często sklep jest zastawiony koszami lub artykułami. Do tego kasy są często pozamykane, a na kasach samoobsługowych zdarza się, że trzeba czekać na pracownika nawet 15 minut. Wybieram ten sklep jedynie w sytuacjach awaryjnych, gdy pilnie czegoś potrzebuję.
-
dobrymat ★☆☆☆☆
To nie może mieć miejsca! Indyk drobne, pani chwali że dobre mięso, że sama by takie wybrała. Raz, że chyba z dodatkiem przecieru pomidorowego, a dwa - KAWAŁEK SZKŁA! Oczywiście o ile pierwsze zarzuty to moja wina, o tyle szkło to już niedopuszczalne zaniedbanie. Kolejny raz się przekonałem - jak mielone, to tylko takie, które jest mielone przy tobie, na Twoich oczach.
-
Ryszard Michałek ★☆☆☆☆
Przez wiele lat odwiedzałem sklep (As Market) w poszukiwaniu produktów premium i zawsze je znajdowałem. Niestety obecnie sklep nie jest na pewno sklepem premium, co więcej znacznie odstaje od innych pod względem asortymentu i cen. Również spotkała mnie i żonę niemiła niespodzianka parkingowa, gdzie po przekroczeniu kilku minut znalazłem za wycieraczką kwitek do zapłaty.
-
Wojtek lar ★☆☆☆☆
Zdecydowanie nie polecam sklepu! Jeżeli wybieracie się na duże zakupy w sklepie jest kolejka i przekroczycie o minute czas w parkometrze zostanie od was wyłudzona kara! Uwaga, nawet jeżeli masz paragon w ręku potwierdzający fakt zakupów. Parkometry przed marketami to standard, ale tu operator parkingu nastawiony wyłącznie na zysk.
-
Krzysztof Biskupski ★★☆☆☆
Miła obsługa
-
Kamil Frydryszek ★★★★★
To jest dosyć duży i dobrze zaopatrzony sklep. Jest tu wiele towarów dobrej jakości przede wszystkim spożywczych. Obsługa sklepu jest bardzo uprzejma. Jako klient czuję się tutaj traktowany bardzo dobrze. Wszelkie uwagi i pytania są traktowane bardzo poważnie i sprawa jest załatwiona natychmiast. Ceny są umiarkowane. Jest program lojalnościowy oraz liczne obniżki dzięki którym, można zakupić towary w korzystnych cenach lub uzyskać nagrody za zbierane znaczki. Ogólnie polecam i dziękuję całemu personelowi sklepu za wzorową pracę i obsługę klienta.
-
Joanna Rogowska ★☆☆☆☆
Niestety obsługa kasjerska jest bardzo kiepska i powolna. Panie zajete pogawędka o przerwie, klienci czekają w kolejkach z 1-2 produktami, nie usłyszałam ani dzień dobry ani do widzenia. Jako klientka przepraszam ze przeszkadzam wam robieniem zakupów :(
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Stokrotka?
Stokrotka znajduje się przy Jana Karola Chodkiewicza 17, 85-065 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Stokrotka?
Można skontaktować się z Stokrotka pod numerem +48 818 889 200
Jak można dotrzeć do Stokrotka?
Do Stokrotka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku