po przebudowie sklep wygląda fantastycznie, dostępność pieczywa to kolejny plus, jednak obsługa to jakiś DRAMAT! dotyczy to tylko jednej osoby: Starsza pani (Manuela jeśli dobrze pamiętam imię), kiedyś była chyba kierownikiem. usłyszeć od niej odpowiedź na "dzień dobry" lub "do widzenia" - niemożliwe. Pani jest stale pochłonięta plotkowaniem przez słuchawkę w uchu do tego stopnia, że absolutnie nie zwraca uwagi na klienta i na to co się do niej mówi kiedy jest na kasie (cel wyposażenia obsługi w interkomy był raczej inny). biorąc pod uwagę, że to nie jednorazowa obserwacja i nie tylko moja opinia to takie osoby nie powinny pracować z klientem. reszta załogi zawsze miła, uśmiechnięta i chętna do pomocy.
Zdjęcia
Opinie
-
Karol Wąsicki ★☆☆☆☆
-
Julia Burek ★☆☆☆☆
Sklep sam w sobie jest okej ale w tym jest wyjątkowo paskudna obsługa, dzień dobry tam nie usłyszy żaden klient, ponieważ obsługa jest zajęta rozmowami na słuchawkach między sobą. Jest to jedyne netto, w którym jest tak mało klientów ale się nie dziwię. Pan „kasjer” wyjątkowo opryskliwy, obrażony, że musi obsługiwać, niemiły i z pretensjami do klientów. Starsza blond Pani, tragedia. Pytania nie zadasz bo jest zajęta najnowszymi plotkami na temat swoich koleżanek, głośno je wyraża na słuchawce przy klientach także można się nasłuchać jaka „rodzinna” atmosfera tam panuje. Jeżeli nie chcecie Państwo być traktowani jak bydło to polecam wybór innego sklepu. Tu nie chodzi tylko o sytuacje ze mną ale mieszkam blisko, czasem tam chodziłam i nie raz była sytuacja jak Pan kasjer darł się na starszych klientów zamiast im pomóc, widziałam też jak, starsze Panie przeglądały paragony i mówiły, że zdarza im sie „często” nabijanie produktów razy 2. Proszę uważać przy zakupach. OBSŁUGA TRAGEDIA, jak się widzi te oburzone twarze, że trzeba pracować to śmiech na sali. Sami sobie wybraliście taką pracę to odrobinkę szacunku do klienta.
-
Marcin M ★☆☆☆☆
Jakiś dziwny patent w tym Netto. Postawione stojaki(na zdjęciu) przed wejściem ograniczające to wejście, a dodatkowo w czerwonych kółkach zaznaczone miejsca pewnie metalowe które są idealnie na wysokości mojej skroni. Aż dziw że nikt się jeszcze nie zahaczył. Dodatkowo pracownicy palą na terenie sklepu. No chyba że wejście przy dostawie towaru to nie teren sklepu. Zdjęć publicznie nie załączę bo nie chce publikować postaci osób.
-
Michal Janowski ★★★★★
Prosili Państwo o podanie garści szczegółów, dlatego odpowiadam. Chodziło mi rzecz jasna o dostępność i wybór warzyw (w tym zielonego chilli :) i owoców, oraz niektórych innych świeżych produktów. Ostatnio jednak to, czego szukam nie zawsze jest na półce, mam wrażenie, że przed remontem placówki mogło być z tą dostępnością nieco lepiej. Obecnie bywa, że trzeba zajrzeć do sklepu innego dnia, bo czasem produkty się rozejdą (to oczywiście subiektywne odczucie, nie prowadzę statystyk). Poza tym personel sklepu jest pomocny, a sam sklep ma niezbyt duże rozmiary i panuje w nim ład i porządek, dzięki czemu łatwiej znaleźć na regałąch potrzebne towary - tu zdecydowanie sytuacja poprawiła się po remoncie, choć i wcześcniej nie było źle.
-
MIRELA GM ★★★★☆
Spory, przestronny sklep wywodzącej się z Danii sieci handlowej Netto. Sklep z bogatym, różnorodnym asortymentem. Market oferuje wiele produktów spożywczych, od świeżych warzyw i owoców, mrożonki po półprodukty, przetwory i gotowe dania. Dostępne są też kosmetyki, chemia gospodarcza, trochę produktów gospodarstwa domowego i do wystroju. Bardzo miła, pomocna obsługa (młody chłopak) przy kasie. Na parkingu przy sklepie dostępnych jest sporo miejsc parkingowych.
-
Noreply ★★★★★
Chciałbym pochwalić miłą obsługę wszczegolnosci Panią Alicję oraz Pana Mateusza ,tacy pracownicy przyciagaja klientów co dzisiaj jest już rzadkością.Chetnie robię tu zakupy
-
Asia W ★☆☆☆☆
Kasjer o numerze 012 był niemiły. Jest to młody chłopak, może student, w okularach. Radzę go unikać, bije od niego jakby niechęcią czy pretensją, że musi tu być. Pewnie nowy zamiennik wykwalifikowanego pracownika... Zobaczymy, czy będzie poprawa... Może miał zły dzień, zdarza się.
-
Dan M ★★★★★
Lubię tą sieć sklepów, ceny bardzo przystępne, duży wybór owoców i warzyw, w tym egzotycznych. Często są bardzo atrakcyjne oferty przemysłowe. Bardzo miła obsługa, raczej krótkie kolejki do kasy.
-
Krzysztof ★☆☆☆☆
Co za wredna blondyna. Miałem jednorazówkę w reku z pieczywa wyjęta z kieszeni czyli własna a kasjerka przy kasie kazała mi ja oddac. Nawet jeśli byłaby ze sklepu to nie wstyd o taka rzecz zwrócić uwagę? Poziom obsługi dno
-
anna nowak ★☆☆☆☆
Po dzisiejszym dniu z 5 gwiazdek zmieniam na 1. Miałam problem z płatnością, poprosiłam o zostawienie wózka z zakupami na boku. Gdy po niespełna 10 minutach wróciłam wiedząc już z czego wynikał problem i chęcią dokończenia płatności to nie było ani pani kasjerki (która przy problemach z kartą niemiło zwróciła mi uwaga o tym, że powinnam sprawdzać stan konta zanim pójdę na zakupy), ani mojego wózka z zakupami. Pół biedy zakupy za które nie zapłaciłam jeszcze, jednak w wózku została też moja moneta o nominale 1 złotych o której przypomniałam sobie dopiero pod domem. Bo byłam w takim szoku, że moje zakupy zostały rozwiezione mimo mojej prośby o pozostawienie ich w spokoju, że o swoich pieniądzach zapomniałam. Jak uwielbiałam ten sklep tak po dzisiejszej sytuacji nie wiem czy kiedykolwiek do niego powrócę. P.S. również pracuję w handlu jednak komentarz w stronę klienta o sprawdzaniu swoich środków na koncie przed przyjściem do sklepu nigdy mi do głowy nie przyszedł. Wiem, że sytuacje bywają różne i nigdy nie wolno winić klienta za to, że chwilowo nie może zapłacić za towar. Uważajcie na kasjerki w tym sklepie, bo nigdy nie wiadomo jaki komentarz się usłyszy podczas dokonywania płatności.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Netto?
Netto znajduje się przy Aleja Wojska Polskiego 8A, 85-171 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Netto?
Można skontaktować się z Netto pod numerem +48 531 994 994
Jak można dotrzeć do Netto?
Do Netto można dotrzeć, korzystając z poniższego linku