Kto Tych ludzi tam zatrudnia ? Komentują wszystko i wszystkich klientów. Zamiast wziąć się do pracy. Jeden wielki syf. Stały klient a chodzą za Tobą jak za złodziejem. Nie wiedzą którego dnia jakie są promocje. Trzeba swojego pilnować aby Cię nie oszukali... Nie kupujcie tam mięsa. Nie raz trafiłem śmierdzące. Omijajcie z daleka. Byłem dziś po piwo Harnaś. 05-09-2025 godzina 17:40 Niska Pani blad w okularach jest niby kierowniczką.Wziąłem z pułki cztero paka. Podchodzę do kasy Pani pyta czy nie chcę ziemnego ja , Poproszę. I pytam czy odnieść tego na półkę? Ekspedientka odpowiada. Sam wezmnie innym nie da. Co za beszczelnosc. Tym bardziej że na półce pustki z Harnasiem. Człowiek z kulturą grzecznie się pyta i takie słowa. Chyba naprawdę niektórym tam się pomieszało w głowach. Ostatni raz taka mam nadzieję sytuacja. Następnym razem zareaguje.
Zdjęcia
Opinie
-
Adam Bryliński ★☆☆☆☆
-
Marcin Godlewski ★☆☆☆☆
Sklep w miarę ok lecz kobieta w blond krótkich wlasach w okularach jest całkowicie pozbawiona manier i kultury !! Strasznie nie miła kompletnie nie nadająca się do obsługiwania ludzi gdyż po jej zachowaniu da się odczuć ze nie lubi ludzi lub pracuje za karę ... Nie wroce już nigdy do tego sklepu bo kontakt z taką kasjerka to noe porozumienie .. zostanie to zgłoszone do centrali !!!
-
Kamil Kozłowski ★☆☆☆☆
Brudne klejące podłogi to jeszcze nic pani stwierdziła że 4move i dzik 0 coffeine !!!! To są energetyki i nie sprzedano mi nich pani powiedziała „pójdz do innego sklepu sprzedawca powinien zachęcać do zakupu a nie zniechęcać do zakupu. A bym prawie zapomniał prześladowanie nieletnich (pani cały czas chodzi za dziećmi)
-
kerim S. ★★★☆☆
Niektóre Panie ekspedientki zbyt spouchwalają się do klientów,produkty niejednokrotnie zdarzają się nie świeże. Podsumowując sklep funkcjonuje na dosyć dobrym poziomie "szału nie ma"
-
Haiti csw ★☆☆☆☆
Towar spoko(ale nie każdy, marchewki stare to panie między sobą przecen je jeszcze się sprzedadzą )ale obsługa jak ze sklepów BSS masakra....robią jakby za kare ciągle jakiś problem mają i powolne ruchy. Dwie osoby stoją w kolejce a czekasz 20min
-
Piotr Sz. ★★★★★
Dobry wybór, świeże, Ceny Ok.
-
MUZYK ★★★☆☆
Sklep po remoncie jest dużo lepszy, fajnie że wogóle jest i ma wystarczający wybór towarów. Ogólnie charakter sklepu to modernizowany "późny Gierek". Z minusów to: ceny trochę powyżej przeciętnej na sporą część towarów, długość czekania w kolejkach oraz to ,że jest zamknięty znowu w niedzielę.
-
Zbigniew Tobola ★★★★★
Duży wybór artykułów spożywczych. Ceny prawie na każdą kieszeń. Obsługa ok. Czynne również w niedziele od8.00-16.00. Polecam. Niestety, w niedzielę już nie zrobimy zakupów. Natomiast spotkamy wiele przecen. Cała reszta bez zmian. Warto wyrobić sobie kartę lojalnościowa.
-
Kamil Dyks ★☆☆☆☆
Godzina 20:00, sklep otwarty jeszcze dwie godziny a blondynka o krótszych włosach i w okularach informuje mnie, że nie nadam już paczki DPD "bo nie", bo jej się nie chce ruszyć na zaplecze i przyjąć ode mnie paczki. Zgłoszone oczywiście do centrali DPD, proszę także zapoznać swoich pracowników z art. 138 kodeksu wykroczeń bo następnym razem zostanie również wezwana policja.
-
szacho 22 ★☆☆☆☆
Dziś kupiłam w tym sklepie ciasto drożdżowe. Na ladzie było go sporo, więc byłam pewna, że jest świeże. W domu okazało się, że w najlepszym wypadku jest wczorajsze lub z czwartku. Pani sprzedała mi spory kawałek nieświeżego ciasta w cenie oczywiście normalnej. Nie wiem, czy Państwo wiecie, że jeśli sprzedaje się tego typu produkty po 1-2 dniach to tylko jako przecenione. Ja prosiłam o świeże. Teraz już wiem, czemu Pani się zawahała przez chwilę, ale co tam niech ludzie żrą.. Oczywiście ciasto nie zabezpieczone. Ludzie obok przechodzili przez 2 dni...Nigdy więcej tam nie kupię! Czuję się oszukana.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sklep Polski?
Sklep Polski znajduje się przy Stefana Okrzei 2, 85-317 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sklep Polski?
Można skontaktować się z Sklep Polski pod numerem +48 523 736 677
Jak można dotrzeć do Sklep Polski?
Do Sklep Polski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku