Obsługa bardzo profesjonalna, sklep dobrze wyposażony, polecam do zakupu.
Zdjęcia
Opinie
-
Dominik Żurek ★★★★★
-
Krzysztof Zawadka ★★★★★
Sklep swierzo po przebudwie, fajnie wyeksponowany towar. Doby wybór towaru i miła obsługa...
-
Ewa SARRON ★☆☆☆☆
Pierwszy raz robiłam tam dzisiaj zakupy I już nigdy więcej ich nie zrobię. Parking jest płatny i bardzo źle oznakowany. Dzisiaj podjechałam pod sklep o 11.52, zanim wyszłam z dziećmi z samochodu, zanim zauważyłam, że parking jest płatny i zanim obsłużyłem parkometr, niestetwróciłem obywatelem Francji, staram się jak mogę, ale obsługa automatów po polsku zajmuje mi więcej czasu. Nie pamiętałam numeru rejestracyjnego auta, bo dosłownie 2 tygodnie temu zmieniłam je na polskie, wrocilam z dziećmi do auta żeby sprawdzić nr rejestracyjny i czekał już na mnie mandat, a była 12. Wezwanie było z 11.57, czyli 3 minuty mają mnie teraz kosztować 130 złotych, 150 złotych lub 350 złotych. Złożyłam reklamację, bez względu na jej wynik, moja noga w tym sklepie już nie stanie, bo nie zapomnę tej sytuacji. Hańba !
-
Pola K__ ★☆☆☆☆
Tak grubo pokrojonej szynki w galarecie nigdy nie widziałam. 16g = 4 plastry... młody chłopak albo miał zły dzień i chcial się wyżyć albo to poprostu zwykle chamstwo i złośliwość.
-
Арман Веремейченко ★☆☆☆☆
Byłem tam pare razy … bardzo mi się spodobało tylko jest jeden problem DUŻE KOLEJKI Pracuje tylko jedna kasa otwierają czasami wypiek ale też musisz czekać Na mięsnym też musisz stać i czekać po pół godziny bo pracuję zawsze jedna osoba
-
Dominika Mueller ★☆☆☆☆
Persolonel sklepu nie pilnuje dat ważności! Tragedia Ostrzegam ! Zakupione słodycze pare dni temu były ponad rok po terminie !!!
-
Anna Cz ★☆☆☆☆
Kiedyś dałam 5 gwiazdek. jednakże muszę edytować opinię... Już więcej nie zrobię zakupów na stoisku mięsnym, gdzie jedna z pań łapie wędliny gołymi rękoma. Obrzydlistwo!
-
Artur Łochowicz ★★☆☆☆
Mały wybór produktów, brakuje wielu podstawowych marek. Bardzo niemiła i ślamazarnie pracująca obsługa. Najgorsze są natomiast kobiety pracujące na dziale mięsnym, które zatrzymały się kulturą osobistą w PRLu. Zachowują się jakby klient był dla nich i łaskawie decydowały kiedy go obsługują, a nie one dla klienta i powinny go obsłużyć bo na tym polega ich praca. Notorycznie czekanie po kilkadziesiąt sekund na obsługę, mimo że nikogo nie ma a one stoją obok. Hitem było ostatnie pokrojenie mi szynki na plasterki razem z jej opakowaniem, czego zdjęcia zamieściłem w Internecie. Jedynym plusem jest możliwość wysłania i odebrania paczki DPD.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Delikatesy Centrum?
Delikatesy Centrum znajduje się przy Marii Konopnickiej 28, 85-124 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Delikatesy Centrum?
Można skontaktować się z Delikatesy Centrum pod numerem +48 571 404 063
Jak można dotrzeć do Delikatesy Centrum?
Do Delikatesy Centrum można dotrzeć, korzystając z poniższego linku