Kawa smaczna, jedzenie również, ale flat white najgorsze jakie piłam. Dałam szansę 3 razy bo może baristka się uczyła czy coś, ale to była jakaś masakra. Mleko lekko ciepłe, ale nie spienione praktycznie wcale. Zapłaciłam więcej pieniędzy za konkretną kawę a dostałam wyglądającą jak biała. Proszę podszkolcie w spienianiu mleka! :)
Zdjęcia
Opinie
-
marcelina ★★★☆☆
-
Aniela Dobra ★★☆☆☆
Z tymi płatnymi toaletami to klimat dworca chyba wszedł za mocno. Kiedy wpadam zmęczona na szybką przekąskę i herbatę to nie za bardzo mam ochotę wczytywać się w to czy do zamówienia kluczyk do toalety dostanę za darmo ani nie mam 5 lat żeby pytać obsługę czy mogę iść siusiu i umyć ręce, no dramat i upokarzanie klientów. Śmierdzi Januszexem
-
Control Ward ★★☆☆☆
Miejsce z ciekawym klimatem, pyszną kawą i dobrymi ciastami. Niestety, obsługa i czystość stolików pozostawiają sporo do życzenia. Stoliki niby zawsze sprzątnięte, ale za każdym razem się lepią – niezależnie, czy wpadnę rano, czy wieczorem. Obsługa jest miła, to fakt, ale wprowadzenie systemu samodzielnego odbioru kawy po tym, jak „numerek” zacznie piszczeć, psuje cały klimat. Ciągłe piski dobiegające z różnych stron kawiarni skutecznie utrudniają relaks i skupienie.
-
sonet2 ★★★★★
Jestem pod wrażeniem tego miejsca, klimat jak na dworcu, ale takim wypasionym na miarę XXI wieku. Kawa nawet niczego sobie. Na pewno pójdę jeszcze tam na kawę. Ciasta czy kanapek nie smakowałem, ale wyglądały w na świeżo.
-
Agata Rupińska ★★★☆☆
Krem na cieście suchy jak wiór, samo ciasto trochę za mało korzenne. Kawa dobra. Atmosfera przyjemniejsza i spokojniejsza w porównaniu z innymi miejscami w okolicy. Na kawę jeszcze wrócę ze względu na korzystną lokalizację.
-
Wiktoria Mikucka ★★★★☆
Bardzo lubię to miejsce, gdyż jest bardzo spokojne i można się skupić chociażby na nauce. Przychodzę tam dość często i dalej będę przychodzić, lecz po dzisiejszej wizycie jestem lekko rozczarowana, gdyż po zamówieniu kawy znalazłam w niej włos. Oprócz tego wszystko świetnie:)
-
Aleksandra Marszałek ★★★★★
Bardzo przyjemna kawiarnia! Na pewno w ciągu roku akademickiego tętni życiem studentów, którzy mogą spokojnie usiąść przy laptopie (bardzo dużo gniazdek elektrycznych) i się uczyć /pracować. Przeogromny wybór ciast. Espresso okej, dość duże jak na espresso ale jest spoko. Bardzo czysto, przestronnie i miła obsługa!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Coffee To Go?
Coffee To Go znajduje się przy Jurija Gagarina 152, Bydgoskie Przedmieście, 87-100 Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Coffee To Go?
Można skontaktować się z Coffee To Go pod numerem +48 728 925 963
Jak można dotrzeć do Coffee To Go?
Do Coffee To Go można dotrzeć, korzystając z poniższego linku