Napiszę coś na temat higieny. Panie na stoisku mięsnym chodzą przez całą zmianę w niebieskiej, gumowej rękawiczce. Wychodzi z zaplecza ,gdzie tam sprząta i korzysta z toalety nie zmienia tej rękawiczki,która wygląda tak niechlujnie, ze robi się nie dobrze jak chce się coś kupić. Zwracanie uwagi paniom działa na nie jak Płachta na byka zwłaszcza tej czarnej pani. Mam na codzień kontakt z żywnością i nie wyobrażam sobie nosić te gumę cały dzień na ręce. Są jednorazowe rękawice ,które się zmienia bo tu chodzi o higienę zwłaszcza klienta. Przy kasie na monopolowym rogale marcińskie brrrr, gdzie w kolejce stoją nietrzeźwi i dosłownie plują na te rogale i ich dotykają. Ciasto i ciasta powinny być przykryte lub za szybą bo to też jest brak higieny i wyobraźni tej osoby ,ktora jest za to odpowiedzialna. Ciekawe co na to sanepid.
Zdjęcia
Opinie
-
Beata Nowak ★☆☆☆☆
-
Ewa Trzebiatowska ★☆☆☆☆
Zakupiona dzisiaj, do dzisiaj ważna i kwaśna jak diabli, gdybym mieszkała bliżej to już bym tam była, nie omieszkam w piątek dostarczyć w ramach reklamacji.
-
Paul Ina ★☆☆☆☆
Bardzo niemiła obsługa, ważniejsze dla pań jest układanie towaru niż obsługa klienta. Dziś sytuacja, wpadłam dosłownie po dwie rzeczy, pani na kasie ruda w okularach i dość mocnym makijażu, siedzaca na drugiej nie tej monopolowej przy której była kolejka, raczej jest do pomocy więc powinna obsługiwać. Natomiast gdy podeszłam do niej usłyszałam że nie zostanę obsłużona ze mam iść do kasy monopolowej bo nie ma tam aż tak "dużej" kolejki. Na moje zapytanie czy może mnie pani obsłużyć mam tylko dwie rzeczy a tam jest kolejka usłyszałam "nie bo ja musze iść wykładać towar" ....no śmiechu warte naprawdę priorytety górą...aż nie chce się tam przychodzić przychodzę gdy faktycznie muszę bo szczerze wolę przejść ulice i udać się do biedronki gdzie napewno nie spotka mnie niechęć do klienta jak tu...
-
amelia ★★★★★
Bardzo miła obsługa, zakupy idą sprawnie i tanio, zawsze jest uzupełnienie towaru na półkach, porządek w sklepie, młoda pani w ciemnych włosach jest super, prosze jej nie hejtować
-
Magda Kozera ★☆☆☆☆
Nie parkujcie przed tym sklepem. Koszt 350 zł. Pomimo ze jesteś klientem. Małym druczkiem na sklepie wśród kilkunastu kartek o różnych promocjach, jedna mała o tym ze trzeba pobrać bilet parkingowy :(
-
SEBASTIAN OŚWIĘCIMSKI ★★★★★
duży asortyment czysto bardzo miła obsługa duży parking
-
80arek ★☆☆☆☆
Brak zainteresowania klientem-brak obsługi czekającego klienta. Równia pochyła. Nie polecam
-
Ольга Томскова ★☆☆☆☆
Na jakiej zasadzie w sklepie wisi ogłoszenie o wchodzenie do sklepu tylko z koszykami? Ciekawe kto to wymyślił wie, że to naruszenie swobód konsumentów? Czy to nowe prawo?
-
Krystian Kowalczyk ★★★★☆
Ciekawy asortyment, bardzo duża sala sprzedaży. Na minus niestety ceny
-
Iwona ★☆☆☆☆
Obsługa bardzo chamska. Byłam tam z 10 razy odkąd powstał i za każdym razem jestem świadkiem chamskiego zachowania różnych pracownic. Poza tym mega drogo. Omijam ten sklep jak tylko mogę. Wcześniej, gdy były tam inne sklepy to stale w nich kupowałam. Teraz jestem zniesmaczona. Jedna gwiazdka to i tak za dużo.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Lewiatan?
Lewiatan znajduje się przy Słowiańska 18, 85-163 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jak można dotrzeć do Lewiatan?
Do Lewiatan można dotrzeć, korzystając z poniższego linku