Zlikwidowano delikatesy ,bardzo brakuje ich ,w pobliżu nie ma sklepu o tak dużym asortymencie.Obsluga była miła i życzliwa.Kiedys na sali zostawiłem zeszyt z pieniędzmi,gdy spytałem pana z obsługi czy nie widział go, powiedział, że zaniósł do kierowniczki.Pani oddała mi go, piątka za uczciwość i spostrzegawczość.
Zdjęcia
Opinie
-
Janusz Musiał ★★★★★
-
Ania A ★☆☆☆☆
Za każdym razem gdy jestem w tym sklepie znajduje na półkach towary po terminie. Raz delicje wiśniowe po terminie 3 miesiące a kilka dni temu desperados 0% wazny do sierpnia. Zostawiłam go kasjerce to ani przepraszam ani dziekuje tylko wzrok oburzenia. Obsługa tragedia a bez tego klientów nie przyciągnięcie. Ja od dawna wybieram inne sklepy ma Nakielskiej. P.s. właściciel widzę każdemu odpisuje to samo. Sorry ale widzę że macie politykę "przyjdzie głupi i kupi nawet towary po terminie" a w dzisiejszych czasach to nie działa. Obsługa fatalna, nie miła i mało pomocna, stare towary na półkach i brak reakcji sklepu aby cos zmienić na lepsze.
-
Marcin Curyło ★★☆☆☆
Zastanawiam się jak to możliwe ,że w dzisiejszych czasach, przy tak dużej konkurencji ten sklep jeszcze funkcjonuje. Mam wrażenie że jedynymi klientami tego sklepu są sami pracownicy. Czasem podjeżdzam tu ale bardzo rzadko zeby sprawdzic czy cos sie tu zmienilo, ale niestety nic sie nie zmieniło.Mała ilość klientów mówi sama za siebie. Ceny z kosmosu, bałagan szczególnie w nabiale, ceny pomieszane, niewiadomo, która cena do czego, żle sie kupuje.Ceny na sali inne niż przy kasie, przy kasie oczywiście wyższe. Zawsze trzeba sprawdzac paragon. Mieso mętne, widac ze stare, sztywne, wysuszone,jak nie ma klientów to nie schodzi. Od kliku lat sprawdzam czy dziala czytnik przy cukierkach, nigdy nie działa. Warzywa owoce to jakiś żart, wygladaja jak odpadki z kontenera, za darmo bym nie wziął. Na mięsnym (kiedyś) pełen profesjonalizm, Panie rechoczą na cały sklep i opowiadają sobie szczegóły z weekendu. Najlepsza jest kasa, tam zawsze są jaja. Jak się spieszysz to lepiej porzuć zakupy i wyjdź, bo szybko nie przejdziesz przez kasę. zawsze są tu przygody. Źle wydana reszta, reklamacje paragonów, coś ciągle nie wchodzi, analizowanie 10min czy dana butelka jest oddana prawidłowo zgodnie z paragonem, jest niedaleko sklep gdzie się w ogóle nie trzęsą i nie chca paragonów, a tu paragon to sprawa życia i śmierci.
-
Książkowy Pirat ★★★★★
Taniej niż mogłoby się wydawać. Fajna obsługa.
-
Dominik ★★★★☆
W tym miejscu bywam w aptece - dobra. Mają bezpłatny parking, po sąsiedzku z ładnym muralem Tomasza Golloba. W pobliżu nowy basen na Miedzyniu.
-
Kuba D ★★★★☆
Po dłuższym czasie zajrzałem do tego sklepu i jestem mile zaskoczony. Pod nowym szyldem zapanował większy porządek. Mam też wrażenie większego zaangażowania obsługi. Nie jest może jeszcze idealnie ale tak trzymać!
-
Andrzej W ★★★★☆
Jednak gwiazdka mniej za parking, który jest niestety płatny, co bardzo dziwi, bo lokalizacja sklepu jest poza centrum miasta. Oznaczenie o konieczności pobrania biletu jest słabo widoczne. Dla klientów sklepu pierwsze dwie godziny są darmowe, ale i tak trzeba pobrać bilet. W samych Delikatesach na pochwałę zasługują szerokie alejki, porządek na półkach oraz czystość. Co do produktów, to jest spory wybór i jak dotąd nie zawiodłem się na ich jakości. W tym samym budynku znajduje się też m. in. apteka, sklep zoologiczny i sklep z dekoracjami do domu.
-
Magda Laguna ★★★★☆
Wchodząc do Mili możemy też wstąpić do kompleksu sklepów : butik z modną odzieżą damską, butik z bielizną, kiosk z gazetami, apteka, sklep z artykułami medycznymi ( pieluchomajtki, peruki, obuwie specjalistyczne .....), sklep zoologiczny, optyk. W butiku z bielizną są w sprzedaży bawełniane maseczki. W mili trzy kasy, nie tworzą się kolejki. Przed sklepem duży parking samochodowy i dla rowerów. Na parkingu zapewnione miejsca dla osób niepełnosprawnych.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Delikatesy Centrum?
Delikatesy Centrum znajduje się przy Nakielska 213, 85-391 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Delikatesy Centrum?
Można skontaktować się z Delikatesy Centrum pod numerem +48 571 404 048
Jak można dotrzeć do Delikatesy Centrum?
Do Delikatesy Centrum można dotrzeć, korzystając z poniższego linku