Psychoterapia u Pani Joanny Trzaski okazała się prawdziwym wsparciem w mojej drodze do lepszego zrozumienia siebie na głębszym poziomie, pokonywania życiowych trudności i wzrostu pewności siebie. Od pierwszych sesji spotykałem się z profesjonalizmem, przyjazną atmosferą i życzliwością. Polecam każdemu, kto będzie potrzebował pomocy.
Opinie
-
Jakub Majkowski ★★★★★
-
Michal G. ★☆☆☆☆
W zasadzie potwierdzam słowa Marka. Seria spotkań, gdzie finalnie jest nawet gorzej niż przed. Oczekiwałem prawdziwej terapii, znalezienia przyczyn problemów i jakiś rad, nakierowań na uzdrowienie związku, a nie wynajdowanie powodów ("ograniczeń") do jego upadku. "Zachowawczość" pań to delikatne określenie, choć całkiem trafione. Niestety, nie polecam tych specjalistek, zawiodłem się. :(
-
Justyna Szweda ★★★★★
Po raz drugi po 20 latach zdecydowałam się wraz z mężem na terapię małżeństw. Empatia, otwartość, uważność Pań sprawiły, że już na pierwszym spotkaniu czuliśmy się zaopiekowani. Panie prowadziły nas w sposób profesjonalny tworząc bezpieczną przestrzeń do wzajemnej wymiany naszych potrzeb i oczekiwań. Czułam że jestem wysłuchana. Ich trafne spostrzeżenia i fachowe prowadzenie pomogły nam zrozumieć źródło naszych trudności i dojść do sposobów radzenia sobie z nimi. Z czasem odzyskaliśmy poczucie sprawczości a wraz z tym radość i nadzieję, że damy sobie radę. Owoce z przebytej terapii odczuwamy do dziś. Jakiś czas temu ponownie zdecydowaliśmy się przyjrzeć naszym nowym problemom nie mając wątpliwości gdzie szukać pomocy. Obecnie kończymy spotkania bardziej świadomi, emocjonalnie wyciszeni. Zrozumieliśmy co dobrze jest u siebie wzmocnić, pielęgnować i w jaki sposób to zrobić. Bardzo polecam.
-
Miłosz Marcinkiewicz ★★★★★
Korzystaliśmy z partnerką z terapii dla naszej pary i muszę przyznać, że to była jedna z lepszych decyzji jaką podjąłem w życiu. Nie miałem wcześniej żadnych doświadczeń z terapią, więc pierwsze spotkania wiązały się dla mnie z dużym stresem. Tym bardziej, że wiedziałem, że panie terapeutki będą dwie, co w późniejszym czasie okazało się bardzo pomocne, bo panie rozmawiają też ze sobą o naszej parze. Moja żona miała już od jakiegoś czasu własną terapię i to był jej pomysł, żebyśmy skorzystali z pomocy jako para. Już na pierwszym spotkaniu mój stres trochę opadł. Dzięki bezpiecznej atmosferze, którą panie potrafią stworzyć, mogłem mówić o swoich obawach związanych z terapią ale też o trudnościach, które przeżywam w naszym związku. Mogłem również usłyszeć to samo od mojej żony. To pomogło nam się wzajemnie zrozumieć, i to było bardzo ważne. Panie uważnie nas obojga słuchały, potrafiły nam powiedzieć, jak rozumieją nasze trudności. Ciekawe było wspólne odkrywanie, jakie znaczenie w obecnych trudnościach mają nasze wcześniejsze doświadczenia. Sposób pracy terapeutek pomógł nam w dokonaniu zmiany. Nasz związek bardzo się poprawił - czujemy się że sobą bliżej. Śmiało mogę powiedzieć, że dzięki terapii nasze małżeństwo nie tylko przetrwało ale znacznie się poprawiło. Jesteśmy wdzięczni za bardzo profesjonalną i skuteczną pomoc. Dziękujemy
-
marek zegarek ★☆☆☆☆
Duże, duże rozczarowanie. Obie panie psycholog bardzo zachowawcze, brak inicjatywy, broń boże zająć jakieś stanowisko. W efekcie raczej obserwatorki dialogu niż faktyczna pomoc. Może komuś to pomoże w sytuacji problemów z komunikacją. W sytuacji zaburzeń, toksycznej relacji, w której jedna strona jest krzywdzona, raczej zaszkodzi i potwierdzi "status quo". Krzywdzony nie dostanie pomocy, a krzywdzący poczuje się pewniej. Spodziewałem się dużo więcej po tych spotkaniach, rzeczywiste problemy nie zostały nawet głośno nazwane, nie mówiąc już o jakiejkolwiek pomocy. A to wszystko tym bardziej, że na pierwszym spotkaniu zaznaczyłem, że potrzebujemy pomocy i zajęcia stanowiska, a nie przestrzeni do dialogu. Nie polecam, wręcz przeciwnie. Swoją drogą ciekawe, że gabinet wyświetla się w wielu miejscach, ale nigdzie oprócz GoogleMaps nie ma możliwości wystawienia opinii.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ośrodek terapii indywidualnej, par i rodzin?
Ośrodek terapii indywidualnej, par i rodzin znajduje się przy Generała Władysława Andersa 8, 81-831 Sopot, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Ośrodek terapii indywidualnej, par i rodzin?
Można skontaktować się z Ośrodek terapii indywidualnej, par i rodzin pod numerem +48 607 171 523
Jak można dotrzeć do Ośrodek terapii indywidualnej, par i rodzin?
Do Ośrodek terapii indywidualnej, par i rodzin można dotrzeć, korzystając z poniższego linku