Opinie

  1. Krzysztof Kmita ★★★★★

    Dzięki zaangażowaniu Pani doktor otrzymaliśmy poza refundacją hormon wzrostu dla naszego syna. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za okazane nam zainteresowanie i pomoc na każdym etapie diagnozowania i leczenia.

  2. The_Rosalie ★☆☆☆☆

    Po nazwaniu mnie, cytuje "Od kiedy jesteś takim pączkiem?", już nigdy do niej nie wróciłam. Dziecko przychodzi w młodym wieku, wrażliwe na punkcie swojego ciała, a ta kobieta takim tekstem rzuca. Trauma do końca życia, dziękuję Pani bardzo. :)

  3. Beata Kozłowska ★★★★★

    Dr Anna to wspaniały fachowiec i cudowny człowiek. Z dużą uwagą podchodzi do pacjentów, analizuje nie tylko suche wyniki badań ale drobiazgowo rozpytuje o inne mogące występować dolegliwości czy objawy. Ocenia stan zdrowia w szerszym spektrum i zawsze odnosi się do oceny wyników analizując je w dłuższej perspektywie czasowej. Nigdy nie wystawiła leku czy nie zwiększyła dawki pochopnie, bez szczegółowej analizy. Szczerze polecam panią doktor.

  1. Natulunia Bati ★☆☆☆☆

    Nie polecam ! Na pierwszej wizycie poszłam z córka 13-letnia , a pani doktor postawia juz diagnozę ze córka ma padaczkę . Wszokowalo mnie to bo sama jestem lekarzem i nigdy w prost bym tego nie powiedziała do dziecka. Do tego na początku powiedziała do mojej córki ze jest gruba ale później po sprawdzeniu wagi stwierdziła ze córka jest chuda . Jest bardzo nieprzyjemna w stosunku do ludzi . Nie wyobrażam sobie tego żeby lekarz mówił w prost do dziecka takie słowa i psuł jej psychike . Przyszłam tutaj zbadać czy dziecko ma tarczyce a nie wysyłając mnie z córka do neurologów i kardiologów , jeszcze do tego z 10 różnych innych badań . Ja przychodząc na ta wizytę przynioszac wyniku która wynikają ze ma podwyższone TSH . Pierwszy raz się spotkałam z takim lekarzem , który nie powiedział nic na temat tarczycy (czy dziecko ma) . Wizyta trwała 5 minut i kosztowala 300zł .

  2. Natalia Pałubicka ★☆☆☆☆

    Nie polecam ! Na pierwszej wizycie poszłam z córka 13-letnia , a pani doktor postawia juz diagnozę ze córka ma padaczkę . Wszokowalo mnie to bo sama jestem lekarzem i nigdy w prost bym tego nie powiedziała do dziecka. Do tego na początku powiedziała do mojej córki ze jest gruba ale później po sprawdzeniu wagi stwierdziła ze córka jest chuda . Jest bardzo nieprzyjemna w stosunku do ludzi . Nie wyobrażam sobie tego żeby lekarz mówił w prost do dziecka takie słowa i psuł jej psychike . Przyszłam tutaj zbadać czy dziecko ma tarczyce a nie wysyłając mnie z córka do neurologów i kardiologów , jeszcze do tego z 10 różnych innych badań . Ja przychodząc na ta wizytę przynioszac wyniku która wynikają ze ma podwyższone TSH . Pierwszy raz się spotkałam z takim lekarzem , który nie powiedział nic na temat tarczycy (czy dziecko ma) . Wizyta trwała 5 minut i kosztowala 300zł .

  3. Agnieszka Pawłowska ★★★★★

    Każdemu polecam Panią doktor Annę Alską. Wspaniały lekarz. Każda wizyta przebiega bardzo profesjonalne. Pani doktor zawsze uważnie analizuje wyniki badań. Okazuje olbrzymi szacunek do pacjenta. Trafna diagnoza mojego syna i fachowe leczenie, które przynosi efekty. Jest to osoba ciepła i uśmiechnięta. Dziękuję za leczenie mojego syna. Więcej takich lekarzy.

  1. Robert Lutowski ★☆☆☆☆

    Dnia 30.01.2020 miałem wizytę z córką u P. Doktor na godz.14.30 Pani Anna pojawiła się w gabinecie po około 40 minutach jakby gdyby nic zapytałem się Doktor czy możemy szanować nasz wspólny czas i się zaczęło "myśli pan że ja specjalnie się spóźniłam" następnie P.Anna"widzę że ta wizyta dziś nie ma sensu" a na koniec do mojej 15sto letniej córki "WSPÓŁCZUJĘ CI DZIECKO TAKIEGO TATY" Kim jest ta Pani żeby mogła tak oceniać ludzi. Nigdy więcej wizyty u tej Pani. Nie polecam nikomu !!!!!

  2. Adam Kaczkowski ★★★★★

    Od jakiegoś czasu szukałem endokrynologa dla mojego dziecka. Trafiłem do Pani doktor Alskiej po przeczytaniu bardzo dobrych opinii na jej temat i przyznam ze żadna nie była przesadzona. Pierwsza wizyta upłynęła w bardzo miłej i rzeczowej atmosferze po której wiedziałem że moje dziecko jest w najlepszych rękach. Pani Doktor to ciepła i sympatyczna osoba, lekarz z powołania. Wykazała się wielkim profesjonalizmem i empatią. Zainteresowana pacjentem i jego problemami. Poświeciła mi i mojemu dziecku dużo czasu, cierpliwie słuchając moich pytań i w sposób bardzo spokojny odpowiadając na nie. Zleciła wszystkie badania niektóre nawet powtarzając dzięki czemu wiem, że wszystko jest w porządku i nie ma powodu do niepokoju. Bardzo !!! Polecam Panią doktor wszystkim, którzy potrzebują profesjonalnej opieki i zrozumienia.

  3. Tomasz Gdańsk ★★★★★

    Od jakiegoś czasu szukałem lekarza, który pomógłby mi z moją chorobą. Znajoma poleciła mi doktor Alską. Pani Ania poświęciła mi bardzo dużo czasu, cierpliwie wysłuchała tego co miałem do powiedzenia. Został zlecony pełen zestaw badań żeby nie wróżyć niczego z fusów. Od kilku dni mam już wdrożone leczenie. Serdecznie polecam Panią doktor każdemu, kto szuka profesjonalisty w swoim fachu!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Endokrynolog Gdańsk - Anna Alska?

Endokrynolog Gdańsk - Anna Alska znajduje się przy Marszałka Ferdynanda Focha 2, Aniołki, 80-156 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Endokrynolog Gdańsk - Anna Alska?

Można skontaktować się z Endokrynolog Gdańsk - Anna Alska pod numerem +48 575 754 630

Jak można dotrzeć do Endokrynolog Gdańsk - Anna Alska?

Do Endokrynolog Gdańsk - Anna Alska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements