Jak wygląda wizyta u tego „doktora”? Otóż tak: w Starogardzie Gdańskim , w prywatnym ośrodku Medpharma, miałem wątpliwą przyjemność poznać tego Pana i jego „profesjonalizm”. W trakcie kolonoskopii, miał do mnie pretensje za to, że boli. Traktował mnie jak osobę nie wartą empatii czy zachowania kultury osobistej, sądząc chyba, że jak będzie krzyczał to ostry ból ustąpi. Wtórowała mu jego towarzyszka, być może pielęgniarka. Super towarzystwo. Po, przerwanym przeze mnie zabiegu, zadałem mu pytanie czy może mnie dalej boleć (odczuwam do teraz, czyli już jakieś dwie godziny po, ból w co najmniej w dwóch miejscach jamy brzusznej a dodatkowo mam krwawe upławy z odbytu), Pan „doktor” wzruszył ramionami i stwierdził: „no boli to boli”. Dodam, że wizyta była płatna, z dodatkowego ubezpieczenia. Szczerze odradzam tego specjalistę (i jego towarzyszkę).
Opinie
-
Piotr Szydłowski ★☆☆☆☆
-
Alicja ★☆☆☆☆
Nie polecam!!!do dziś na samą myśl o kolonoskopii mam traumę.Okropne podejście do pacjenta…ból jaki przeżyłam nie do opisania!!!niestety przerwałam badanie nie byłam w stanie tego wytrzymać i podejścia tego pana co się nazywa lekarzem!!!Nie miły,arogancki, i głupio komentujący lekarz!!!!Ten pan pomylił się z powołaniem ale jak dla mnie to totalne dno jeśli chodzi o kolonoskopię!!!Nigdy nie chce mieć do czynienia z takim człowiekiem!!!Taka osoba powinna mieć podejście do pacjenta codziennie nie chodzimy na kolonoskopię i nie jest to miłe …jeszcze oczekuje ze będziesz zadowolony?Nie polecam nikomu trafić na takiego lekarza.Masakra
-
Marek Nadolny ★☆☆☆☆
Moja wizyta u tego lekarza była bardzo nieprzyjemna. Lekarz zachowywał się nieuprzejmie, podnosił głos i krzyczał bez wyraźnego powodu. Zamiast spokojnie wyjaśnić sytuację, reagował nerwowo i z wyraźnym brakiem szacunku wobec mnie jako pacjenta. Nie wykazał empatii ani zrozumienia, mimo że przyszedłem po pomoc, a nie po dodatkowy stres. Dodatkowo, lekarz w sposób lekceważący wypowiadał się na temat mojego stanu zdrowia, bagatelizując poważne objawy i wspominane polipy, mimo że znajduję się w grupie ryzyka. Takie podejście jest nieodpowiedzialne i może prowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Uważam, że lekarz powinien zachować większy profesjonalizm i empatię wobec pacjentów. W pracy lekarza równie ważna jak wiedza jest umiejętność słuchania i traktowania ludzi z szacunkiem.
-
Aleks X ★☆☆☆☆
Niestety moja wizyta u Pana doktora przebiegła w bardzo nieprzyjemnej atmosferze. Lekarz był niemiły, sprawiał wrażenie aroganckiego, a sposób, w jaki się wypowiadał, był nacechowany pretensją i brakiem empatii. Zamiast uspokoić pacjenta przed badaniem, które samo w sobie bywa stresujące, spotkałam się z napiętą, nerwową atmosferą, co tylko potęgowało mój niepokój. W efekcie badania nie udało się dokończyć. Po zakończeniu nie było nawet przestrzeni, aby zadać jakiekolwiek pytanie – lekarz sprawiał wrażenie poirytowanego i działał w dużym pośpiechu. Zdecydowanie brakuje mu profesjonalizmu w kontakcie z pacjentem, szczególnie w sytuacjach, które wymagają zrozumienia i delikatności. Nie polecam tej osoby pacjentom bardziej wrażliwym i oczekującym szacunku oraz empatycznego podejścia.
-
Dominika W ★☆☆☆☆
Najgorszy lekarz, z jakim miałam do czynienia. Atmosfera od pierwszych chwil (nawet słów!) okropna, pełna arogancji i rozkazów. Nigdy nie wrócę do tego lekarza.
-
Tadausz Borkowski ★☆☆☆☆
Tydzień przygotowywałem się do kolonoskopii, musiałem przeprowadzić głodówkę, wydałem pieniądze na lek na przeczyszczenie, a lekarz 2 godziny przed odwołał badanie. Totalny brak szacunku dla pacjenta.
-
Andrzej Adamo ★★★★★
Mega lekarz. Po 0,5 roku chodzenia po lekarzach z bólem brzucha w końcu z polecenia trafiłem na doktora.
-
Magdalena Szponer-Jarecka ★★★★★
Wizyta u tego lekarza była "strzałem w dziesiątkę" - cieszę się, że na mojej drodze spotkałam tak wspaniałego i kompetentnego lekarza. Pan Doktor jest osobą konkretną, ematyczną,rzeczową, z dużą wiedzą - traktuje pacjenta z należnym mu zainteresowaniem i oddaniem. Wykonywał mi kolonoskopię , którą przeprowadził bardzo spokojnie, dokładnie i delikatnie - jest to bardzo ważne, bo każdy sie ich boi - ja też się bardzo bałam, ale zapewniam wszystkich - nie jest to takie straszne zwłaszcza w wykonaniu Pana Doktora. Super lekarz polecam
-
Magdalena Fober ★☆☆☆☆
Przed kilkoma dniami moja siostra miała wykonywana gastroskopie u Pana Doktora, w Medpharmie w Starogardzie Gdańskim Niestety zapamiętała tą wizytę jako najbardziej traumatyczne wydarzenie w Życiu. Brak informacji ,ze strony lekarza o mozliwosci wykonania badania pod narkoza. W trakcie gastroskopii siostra chciała przerwać badanie niestety nie było to możliwe. Doktor Landowski z towarzyszaca pielęgniarką trzymali ja sila na fotelu pomimo placzu i odgłosów duszenia się, wymiotow ( wszystko słyszano na korytarzu co wywołało stres i przerażenie u oczekujących pacjentów.) Siostra cytuje usłyszała: ,, zachowujesz się jak dziki zwierz" ,, ,,masz coś z głową " . Totalny brak szacunku do pacjenta, cały czas zwracał się do siostry na Ty a nie na Pani, siostra z panem doktorem nie chce mieć nic wspólnego po stresie jaki przeszła podczas wizyty boi się nawet odebrać wyniki badań u pana doktor, a jest kobietą prawie 30 letnia. To jest skandal, że takie rzeczy dzieją się w dzisiejszych czasach . Lekarz nie zna znaczenia słowa szacunek do pacjenta, nieodpowiednie żarty z pacjenta, czyli z mojej siostry jak rowniez z pacjentki, poprzedajacej były elementem wizyty lekarskiej. To jest niedozaakceptowania, że osoba po studiach wyższych zachowuje się tak prymitywnie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Landowski Piotr, dr nauk med. Spec. chorób dzieci. Gabinet?
Landowski Piotr, dr nauk med. Spec. chorób dzieci. Gabinet znajduje się przy Długi Targ 21A-22, 80-828 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Landowski Piotr, dr nauk med. Spec. chorób dzieci. Gabinet?
Można skontaktować się z Landowski Piotr, dr nauk med. Spec. chorób dzieci. Gabinet pod numerem +48 501 556 857
Jak można dotrzeć do Landowski Piotr, dr nauk med. Spec. chorób dzieci. Gabinet?
Do Landowski Piotr, dr nauk med. Spec. chorób dzieci. Gabinet można dotrzeć, korzystając z poniższego linku