Opinie

  1. Tomek Malinowski ★★★★★

    Super miejsce. Super kwiaciarnia. Przepiękne bukiety na różne okazje. Widać wielki talent w ich składaniu. Zawsze, jakimś magicznym sposobem, po lakonicznym (moim), opisie, bukiety trafione w 100%. Powtarzam się ale są naprawdę przepiękne. Bardzo miła atmosfera to wisienka na tym kwiecistym torcie. Gorąco polecam :-)

  2. Agata Kochanek ★★★★★

    Miejsce wyjątkowe, dlatego zasługuje na wyjątkową opinię. Choć zwlekałam z nią okrutnie, to po otrzymaniu w dniu dzisiejszym bukietu z okazji 5 rocznicy ślubu, muszę coś napisać. Kwiaciarnia ze względu na umiejscowienie, może robić błędne wrażenie kwiaciarni przycmentarnej, czyli takiej, która zaopatrza nas w materię głównie na pomniki tych co odeszli. Co za błąd! Pani Właścicielka doradzi w każdej sprawie, z każdej okazji, dla każdego. Nie "po prostu" doradzi, ma duszę artystki i po kilku zdaniach opisujących okoliczność, osobę, po zerknięciu na zdjęcie, potrafi dobrać kwiaty, kolory i na poczekaniu stworzyć całą kompozycję, totalnie spersonalizowaną i zachwycającą. Wiem co piszę, bo nigdy nie widziałam by mąż (wręczający mi dziś kwiaty) tak cieszył się na "zieleninę" :). Kwiaciarnia Pani Iwony (jeśli się nie mylę!) niczym nie odbiega od topowych florystycznych miejsc (wiem co mówię, bo jako fotografka dużo z florystami mam do czynienia :))! Dziś bez chwili zastanowienia oddałabym Jej "ubranie" swojego ślubu. Tak dużych wydarzeń nie mam już niestety w planach :P, ale rodzinnie korzystamy przy innych, kiedy tylko możemy, z nieskrywaną radością i przede wszystkim ciekawością, co Pani Iwona tym razem wyczaruje

  3. Ela Kaszyńska ★★★★★

    Nieustające 10/10. Bukiety oszałamiają kompozycją i doborem kwiatów. Iwona zawsze miła i pomocna. Ceny adekwatne do jakości.

  1. Paweł PABLO ★★★★★

    Kwiaciarnia Pani Iwony to prawdziwa perełka! Przepiękne kompozycje kwiatowe, zawsze świeże i starannie dobrane rośliny, a do tego przemiła obsługa, która z pasją i sercem podchodzi do każdego klienta. Pani Iwona to osoba z ogromnym wyczuciem estetyki – potrafi stworzyć bukiet idealny na każdą okazję. Czuć, że to miejsce powstało z miłości do kwiatów. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka nie tylko pięknych kwiatów, ale też uśmiechu i serdecznej atmosfery!

  2. Wiktor Podgorski ★★★★★

    Pani Iwona przygotowała najpiękniejsze wieńce i bukiety pogrzebowe ku pamięci naszego brata. Widać, że włożyła w ich wykonanie wiele serca, dbając o każdy detal i starannie dobierając kwiaty oraz dodatki. Fantastycznie doradziła nam w kwestii kolorystyki i rodzaju kwiatów, a także udostępniła stojaki, dzięki którym kompozycje prezentowały się pięknie zarówno podczas, jak i po uroczystości pogrzebowej. Z całego serca polecamy Panią Iwonę całą rodziną i dziękujemy za jej wsparcie oraz za to, że w tak trudnym momencie wniosła odrobinę piękna i ukojenia.

  3. Ewa Płaczkowska ★★★★★

    Pani Iwonka jest najbardziej profesjonalną florystyką jaką znam. Bukiet zawsze dobrany do okazji idealnie. Potrafi cudownie doradzić. Ceny przystępne. Miejsce magiczne. Kwiaciarnia przy kominku, brakuje tylko kawy ;-) Nie lubię stamtąd wychodzić! Również ze względu na osobowość Pani Iwonki :⁠-⁠) Dziękuję z całego serca.

  1. Jakub Magdziarz ★★★★★

    Pani Iwona tworzy magiczne miejsce, dobrała kwiaty do bukietu na podstawie zdjęcia Żony i trafiła idealnie. Zawsze traktowałem kwiaty przedmiotowo, ale bukiet kupiony w tej kwiaciarni zmienił mój stosunek do nich jak i do pięknej sztuki dobierania kwiatów jak i ich układania. Polecam

  2. Magdalena Nowaczyk ★★★★★

    Posiadam kwiaty od pani Iwonki. Są rewelacyjne. Świetny kontakt, można kupić naprawdę trwałe kwiaty i uzyskać pełne informacje o nich. ❤️!! Polecam z całego serduszka.

  3. Amanda Zygmańska ★★★★★

    Ukochana kwiaciarnia moja i mojego męża! Najlepsza Pani florystka, z jaką miałam kiedykolwiek kontakt. Dzięki niej wyglądałam i czułam się pięknie na ślubie. Same bukiety ślubne, jak i mój wianek wyglądał niezwykle elegancko, profesjonalnie i z klasą! Wracamy tam przy każdej okazji.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kwiaciarnia ''Salonik''?

Kwiaciarnia ''Salonik'' znajduje się przy Modrzewiowa 1, 62-081 Przeźmierowo, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kwiaciarnia ''Salonik''?

Można skontaktować się z Kwiaciarnia ''Salonik'' pod numerem +48 500 645 436

Jak można dotrzeć do Kwiaciarnia ''Salonik''?

Do Kwiaciarnia ''Salonik'' można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements