Szczególnie polecam to miejsce każdemu mężczyźnie, który ma obawy i wątpliwości związane z wizytą u psychologa. Unikalne połączenie wiedzy, mądrości i empatii, jakie posiada Pani Agnieszka Wilkaniec-Herman - powoduje, że można się pouczyć bardzo komfortowo i zmierzyć się z wieloma problemami, które potrafią bardzo uprzykrzyć życie, w wielu jego obszarach. Panowie! (i Panie), szczerze polecam! Naprawdę warto odbyć tę niełatwą momentami podróż do lepszego jutra.
Zdjęcia
Opinie
-
qbach ★★★★★
-
Kasia Kwiatowijka ★★★★★
Serdecznie polecam p. Agnieszkę. Jestem po traumatycznych przeżyciach i tutaj znalazłam fachową i życzliwą pomoc. Nie jest to mój pierwszy terapeuta i z przekazaniem mogę napisać, że czuję się profesjonalnie zaopiekowana a do tego z humorem i empatią. Ani przez chwilę nie czułam się naciągana na kolejną wizytę, wręcz przeciwnie, to terapeutka zaproponowała żebyśmy spotykały się rzadziej bo przecięć trzeba wracać do samodzielnego życia :-) Jest to przyjazne pacjentowi miejsce z dobrą energią! Wygląd zewnętrzny budynku, w którym się znajduje nie ma jakiegokolwiek znaczenia dla jego oceny.
-
Dominika Bereżańska ★★★★★
Miejsce godne polecenia. Podczas spotkań czułam się zaopiekowana, a empatia i zrozumienie ze strony Psychoterapeuty były dla mnie bardzo ważne. Odbyłam tu więcej niż jedną terapię, a to chyba najważniejsza rekomendacja.
-
Paula ★★★★★
Terapia godna polecenia! Szacunek, profesjonalizm, dobra energią miejsca. Korzystałam z terapii u p.Herman i to byl dobry czas. Dziękuję i polecam.
-
Rafał Rafał. ★☆☆☆☆
Na pewno nie jest to centrum psychoterapii, wystarczy popatrzeć na sam budynek, zdecydowanie wam nie pomogą, proszę nie skusić się na umiarkowaną cenę wizyty, po każdej wizycie priorytetem jest umówienie następnej wizyty i najlepiej zdalnie, fakturę za wizytę zobaczycie tylko w snach, brak szacunku dla klienta, złe zarządzanie, cwaniactwo, nawijanie makaronu na uszy, pozdrawiam
-
Isabell P. ★☆☆☆☆
Zdecydowanie nie polecam!!! Byłam z mężem na terapii dla par, szczególnie ze względu na agresję męża. Pani psycholog przyjmująca nas od wejścia mierzyła mnie od góry do dołu nieprzyjemnym wzrokiem ( mąż jest bardzo atrakcyjnym mężczyzną) Na spotkaniu pani psycholog nie przyjmowała moich argumentów, wręcz nie chciała wysłuchiwać istotnych rzeczy w konflikcie z mężem, trzymała jego stronę, nabierając się na jego manipulację ludźmi. Co to za specjalista , który robi z ofiary wręcz winowajcę?! A wspomnę, że w innych placówkach diagnoza była zupełnie odwrotna. Byłam tam jeden raz, ponieważ inna nasza fajna terapeutka psycholog miała wyjazd służbowy i nigdy więcej nie skorzystam z tej placówki! Tylko zmarnowane pieniądze!
-
S.I. N. ★★★★★
godne polecenia. koi nerwy, pomaga uporać życia codziennego i nie tylko.
-
GDAŃSZCZAK SYMULATORY ★★★★★
Polecam serdecznie!
-
Katarzyna Kaczmarczyk ★★★★★
Bardzo polecam :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres CENTRUM PSYCHOTERAPII psycholog Gdynia?
CENTRUM PSYCHOTERAPII psycholog Gdynia znajduje się przy Inżynierska 116, Orłowo, 81-520 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do CENTRUM PSYCHOTERAPII psycholog Gdynia?
Można skontaktować się z CENTRUM PSYCHOTERAPII psycholog Gdynia pod numerem +48 504 257 799
Jak można dotrzeć do CENTRUM PSYCHOTERAPII psycholog Gdynia?
Do CENTRUM PSYCHOTERAPII psycholog Gdynia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku