Opinie

  1. pati wozniak ★☆☆☆☆

    Nie polecam! Zamówiłem baterię do aparatu,która nie pasowała. Minęły 3 miesiące,brak nowej baterii jak i kontaktu. Druga sprawa:naprawiałem aparat,który przestał ponownie działać po 2 tygodniach. Zakład notorycznie zmienia godziny otwarcia,wciąż jest zamknięte,albo urlop.. Omijać szerokim łukiem!

  2. Pawel ★★★★☆

    Firma jednoosobowa. Ciężko z krótkimi terminami, trzeba czekać ale ostateczny rezultat bardzo dobry. Miałem w naprawie Nikona F3 z blokadą spustu migawki. Naprawiony i pracuje lepiej niż przed awarią ;)

  3. Jacek ★☆☆☆☆

    Nikkor 70-200, 2.8, VR II, uszkodzenie silnika autofokusu: miesiąc bezskutecznych prób i eksperymentów + nieustanne odwlekanie terminu naprawy. Obiektyw w końcu trafił do jednego z krakowskich serwisów, gdzie został naprawiony w 4 dni wraz z czasem na wysyłkę kurierem. NIKON D700, wymiana gum: oczekiwanie na wymianę (sprowadzenie) gum ok. 1 miesiąc, gumy nieoryginalne, pod kciuk odpadła natychmiast, pozostałe po kilku godzinach. Mam wrażenie, że pracownicy serwisu po prostu podejmują się napraw, które przewyższają ich umiejętności. Odradzam !!!!!!!

  1. Maciej Gierulski (UrligVonBohun) ★☆☆☆☆

    Zostawiłem lampę błyskową do wymiany klapki od baterji . Dostałm potwierdzenie przyjęcia sprzętu do serwisu i informacje ,że będą się kontaktować telefonicznie jak lampa będzie naprawiona. Po miesiącu ciszy pojechałem dowiedzieć się jak sytuacja wygląda bo roboty tam bylo na 30 minut a ewentualnie na dostawe klapki mogli troszke poczekać, okazało się ,że nic nie jest zrobione bo klapka jest droga i niewiedzą czy się decyduję!! To po co wzieli nr tel. po co nam komurki? Nawet gdyby list z pytaniem wysłali to zdażył bym listownie odpisać a nie czekać miesiąc a naprawa nie drgneła o jeden krok. Nie polecam.

  2. Przemek Popowski ★★★★★

    Dzisiaj po niecałej dobie odebrałem z naprawy obiektyw (uszkodzenie mechanizmu zooma). Szybko i sprawnie. 4 lata temu naprawiałem tam obluzowaną stopkę mocowania lampy w Nikonie D700. Do dzisiaj działa bez problemu, a lampę używam bardzo często. Generalnie super!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Fotomar?

Fotomar znajduje się przy Halicka 28, 85-137 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Fotomar?

Można skontaktować się z Fotomar pod numerem +48 510 148 837

Jak można dotrzeć do Fotomar?

Do Fotomar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements