Fajna tylko sie zblizac nie moge na 500 metrow
Zdjęcia
Opinie
-
waskan game ★☆☆☆☆
-
Ada Mazurkiewicz ★★★★☆
Ogl spoko tylko mogli by śmietników w męskiej nie podpalać (długa historia)
-
Blanka P. ★★★★☆
Ogl jest fajnie, grzeją kaloryfery, mili nauczyciele i fajny WF. Brakuje jedynie dobrych obiadów i czasem mydła z papierem w toalecie. Jest basen, duża stołówka, szatnia i szafki. Nie jest źle
-
nie znajomy ★★★★★
myślę , że jest bardzo trudno dostac taką czwórkę z matematyki lub chemii dla przeciętnego ucznia. za rok skończę tą szkołę a czuję się jak bym był zacofany w rozwoju od innych szkół nie polecam
-
Zuzanna ★★★★★
Chodzę do tej szkoły i teraz jestem w 5c i jest to klasa koszykarska, bardzo lubię tą szkołę. Przystojni są tam chłopacy jak na ósmą klasę. Sympatyczni nauczyciele, jest mydło, ciągle są myte łazienki, klasy, korytarze, schody no po prostu jest fajnie i ciekawie. Wiele przygód jest. Bardzo miły dyrektor i panie ze sekretariatu, fajne dodatkowe prace na 6. Dobre jedzenie wogule duża stołówka. I fajne wycieczki też są. Basen też jest. No i nie wiem co mam jeszcze powiedzieć po prostu kocham tą szkołę. Oceniłam bym jąnawet na nieskończoność gwiazdek.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Szkoła Podstawowa nr 63?
Szkoła Podstawowa nr 63 znajduje się przy Seweryna Goszczyńskiego 3, 85-134 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jak można dotrzeć do Szkoła Podstawowa nr 63?
Do Szkoła Podstawowa nr 63 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku