Ta szkoła jest najgorsza w Bydgoszczy dostałem uwagę za szepnięcie na lekcji nie zlicze ile razów płakałem przez tą szkołę wyniosłem tylko lęk i depresję i parę tubek żelu do rąk śmierdzi w toaletach z lekcji nic nie wyniosłem bo pani ciągle przerywa i ciągle mówi CICHO!!!! Nawet jak jest cisza jedyne co miłe w tej szkole to koło szkoły jest bardzo miły stopek pożyczył kiedyś nawet kilka złotych koledze na bułki a jeszcze robią zakazana żecz pozdro dla kumatych . Aha i jeszcze to szkoła dla trochę dziwnych ludzi oh masakra jeszcze milion zeczy do wymie niania
Zdjęcia
Opinie
-
Agnieszka Krywanosòw ★☆☆☆☆
-
Kinga Kinga ★☆☆☆☆
Z tej szkoły nic nie wyniosłam oprócz depresji, stanów lękowych i kilka tubek żelu do dezynfekcji
-
Nikodem Tomczak ★☆☆☆☆
Jestem uczniem tej szkoły i wogóle nie jest ciepło w tym budynku kaloryfery zimne i jeszcze wspomnę o toaletach że są brudne,śmierdzi w nich
-
Adrian ★☆☆☆☆
Masakra dyrektor ma wszystko w du..... w sklepiku szkolnym sprzedają jakieś chińskie żelki. Nie polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Szkoła Podstawowa nr 4?
Szkoła Podstawowa nr 4 znajduje się przy Wyzwolenia 4, Fordon, 85-790 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Szkoła Podstawowa nr 4?
Można skontaktować się z Szkoła Podstawowa nr 4 pod numerem +48 523 439 339
Jak można dotrzeć do Szkoła Podstawowa nr 4?
Do Szkoła Podstawowa nr 4 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku